یک کارگاه ساختمانی ناایمن در مینودشت تعطیل شدایسنا/ گلستان رئیس اداره تعاون، کار و رفاه شهرستان ماینودشت از تعطیلی یک کارگاه ساختمانی ناایمن در این شهرستان خبر داد و گفت: این کارگاه ساختمانی به دلیل ناایمن بودن برای کارگران و رهگذران تعطیل شده است.

حسین روانبخش در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، با اشاره به تعطیلی یک کارگاه ساختمانی ناایمن در مینودشت، اظهار کرد: با توجه به اینکه این محل از ایمنی لازم برخوردار نبود و احتمال وقوع حادثه برای آن وجود داشت. کارگران و عابرین پیاده به استناد ماده ۱۰۵ قانون کار و به موجب دستور قوه قضائیه تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

وی با بیان اینکه در خصوص حفظ سلامت مردم با کسی اختلافی نداریم، تصریح کرد: این اقدام در راستای صیانت از نیروی کار و پیشگیری از حوادث کار انجام شده و بازرسان اداره کار، تعاون و مراقبت اجتماعی همواره بر اجرا و حفاظت نظارت دارند. و قوانین ایمنی در میان کارگاه های استانداری اقداماتی را برای محافظت از نیروهای شاغل انجام می دهند تا شاهد حوادث ناشی از کار نباشند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماینودشت با تاکید بر اینکه تمامی کارگاه های شهرستان موظف به رعایت نکات ایمنی و حفاظتی هستند، یادآور شد: از آنجایی که کارگاه های ساختمانی جزو خطرناک ترین کارگاه ها هستند و حوادث زیادی در این کارگاه ها رخ می دهد. ، نظارت بر نقاط ایمنی و حفاظتی ضروری است.

انتهای پیام