یک سس روغن گوجه فرنگی روی ماهی تابه


ماهی کاد از یک تابه در سس روغن گوجه فرنگی شام جدید مورد علاقه شما در روزهای هفته خواهد بود. فیله کدوی نرم و پوسته پوسته شده در روغن گوجه فرنگی غنی شده و با پراکندگی گیاهان سبز به پایان می رسد. این معجزه از یک تابه تمام طعم فانتزی را با حداقل تلاش دارد. این هفته “دستور غذای خوشمزه ماهی” را به برنامه غذایی خود اضافه کنید!

نمای نزدیک از ماهی کاد وان در سس روغن گوجه فرنگی

چرا این دستور غذا را دوست دارید!

 • این شام از یک تابه است!
 • این دستور غذا در یک تابه جمع آوری شده است ، به این معنی که آسان ، آسان ، آسان تهیه و سریع و آسان تمیز می شود. برای همه ما که ساعت های بی شماری را بعد از شام در سینک ظرفشویی می گذرانیم ، این یک تعویق خوش آمدید است.
 • این طعم غیر معمول به آسانی درست می شود!
 • در ترکیب سس گوجه فرنگی و کره چیزی لوکس وجود دارد. این یک ترکیب فوق العاده خوشمزه است که با افزودن غذاهای دریایی می خواند. در این آبگوشت ، ماهی کوچک کدو پرورش داده می شود و شکار ملایم ماهی یک فیله نرم و ظریف می دهد. دارای پوست گوجه فرنگی و ظرافتی از حمام روغن است.

بیا آشپزی کنیم!

مواد لازم برای یک تابه در سس روغن گوجه فرنگی / گوجه فرنگی ، کره ، ماهی کاد ، گیاهان تازه

مواد لازم و جایگزین:

اندازه ها و ترکیبات دقیق را می توانید در کارت دستور در انتهای این پست مشاهده کنید.

 • گوجه فرنگی– بیایید در مورد گوجه فرنگی صحبت کنیم. اگر مقدار زیادی گوجه فرنگی تابستانی دارید ، توصیه می کنم طبق این دستور العمل از آنها استفاده کنید. هیچ جایگزینی برای گوجه فرنگی رسیده وجود ندارد. آنها شیرینی طبیعی فوق العاده ای دارند. در وهله دوم – یک کنسرو گوجه فرنگی خوب. من گوجه فرنگی کامل سان مارزانو یا پوست وارداتی را دوست دارم. همچنین با خیال راحت از چیزهایی که در کمد است استفاده کنید.
 • کره نمک زده– این ترفند تجارت آشپزی است. کره نمک در یک مرحله ساده نمک را به ظرف شما اضافه می کند. بهترین انواع کره از حیوانات تغذیه شده با علف و ارگانیک که امروزه در فروشگاه های مواد غذایی موجود است. البته ، اگر نمک ندارید ، می توانید به جای آن از این استفاده کنید. فقط سعی کنید نمک را به میزان لازم به سس روغن خود اضافه کنید.
 • فیله ماهی کاد-من ماهی کاد را دوست دارم زیرا خوشمزه ، لذت بخش و مقرون به صرفه است. در این دستور غذا می توانید انواع نرم دیگر ماهی سفید مانند خارپشت ، سمور یا باس دریایی را جایگزین کنید. Vital Choice منبع مورد علاقه غذاهای دریایی من است که دائماً درب منزل تحویل داده می شود.
 • پیاز سبز یا ریحان– من فکر می کنم هر گیاه سبز یا ترکیبی که دوست دارید در این دستور غذا عالی است. ترخون ، جعفری ، پونه کوهی تازه – در اینجا ایده های دیگری وجود دارد. بازارهای کشاورزان در این زمان از سال غنی از گیاهان دارویی است. قدرت آنها در بلند کردن ظرف را دست کم نگیرید.

ابزارهایی که استفاده خواهید کرد:

 • ماهیتابه یا قابلمه – تابه
 • سیب زمینی
 • چاقوی خوب
 • تخته برش

دستورالعمل ها:

گوجه فرنگی تازه باغی

توجه: اگر از گوجه فرنگی تازه استفاده می کنید – به مدت 2 دقیقه در آب جوش بلغورید * سفید کنید – این فقط گوجه فرنگی را به طور کامل در یک قابلمه بزرگ آب جوش برای چند دقیقه فرو می برید ، این کار پاکسازی پوست * لایه برداری و افزودن آن را به میزان زیادی تسهیل می کند. تابه کناری گوجه فرنگی ها را به قطعات کوچکتر خرد کنید (من از دستگاه سیب زمینی استفاده کردم).

اگر از گوجه فرنگی کنسروی استفاده می کنید ، کل گوجه فرنگی را یا با سیب زمینی خرد کن یا پشت قاشق چوبی خرد کنید.

کره ای که در سس گوجه فرنگی در یک قابلمه بزرگ می جوشد

45 دقیقه روی حرارت ملایم با روغن بجوشانید.

یک ماهیتابه بزرگ با سس روغن گوجه فرنگی با یک قاشق چوبی

چاشنی را بچشید ، در صورت لزوم ، کمی نمک اضافه کنید. سس را به جوش بیاورید

فیله ماهی کاد کاملا چاشنی در زمینه سفید

ماهی را با حوله های کاغذی خیس کنید تا رطوبت باقی مانده را جذب کند (مخصوصاً وقتی منجمد می شود). فیله ماهی کاد را با نمک و فلفل مزه دار کنید

ماهی کاد را در تابه گذاشته و سس گوجه فرنگی در اطراف آن قرار دارد

ماهی کاد را داخل سس روغن گوجه فرنگی فشار دهید ، حرارت را متوسط ​​کنید و ظرف را با درب بپوشانید و به مدت 5-8 دقیقه یا تا زمانی که ماهی دیگر مات نباشد یا ماهی به دماسنج 130-140 برسد برای خواندن فوری بجوشانید.

ماهی کاد یکی از آقایان در سس روغن گوجه فرنگی روی ماهیتابه ای که در آب گوجه فرنگی می جوشد

از روی حرارت بردارید. پیاز سبز تازه یا جعفری یا ریحان را در بالا اضافه کنید.

ماهی کاد یکی از آقایان در سس روغن گوجه فرنگی در یک کاسه سفید

با گوجه فرنگی تازه و ریز سبزها سرو کنید.

نکات دستور العمل:

 • ماهی را هضم نکنید ، تغییر رنگ فیله را تماشا کنید ، باید از مات به سفید برفی تبدیل شود. هنگام پخت باید نسبتاً محکم باشد و همچنین می توانید از چنگال استفاده کنید تا ببینید ماهی به راحتی پوست می کند یا خیر. اگر فکر می کنید همه چیز ترسناک است ، از دماسنج استفاده کنید. وقتی ماهی در محدوده 130-140 درجه قرار می گیرد ، پختن آن را متوقف کنید.
 • از کره واقعا خوب استفاده کنید – این سس دارای دو ماده است. گوجه فرنگی + کره – این همه. شما می خواهید کره خوشمزه و با کیفیت باشد. من مکنده روغن کریگولد هستم ، طعم آن را دوست دارم. من کره Vital Farms را نیز دوست دارم.
 • می توانید سس روغن گوجه فرنگی را از قبل ، حتی دو روز قبل تهیه کنید. سس را در یخچال نگهداری کنید ، و وقتی آماده پختن ماهی کاد هستید ، به معنای واقعی کلمه در یک لحظه جمع می شود. من همچنین اکیداً توصیه می کنم دستور غذا را برای اهداف دیگر دو برابر کنید.
 • آب کردن ماهی های یخ زده- بهترین روش- ماهی را یک شب در یخچال نگهداری کنید. گاهی اوقات متوجه می شوید که ماهی هنوز کمی یخ زده است ، در این صورت فیله ها را زیر آب خنک بشویید تا ماهی کاملا ذوب شود. قبل از پخت ، قبل از پخت حتماً خیس کرده و رطوبت اضافی فیله ها را از بین ببرید.

ایده های بزرگ ظروف جانبی هنگام ارسال با این خروجی!

گزینه ها برای روش هایی که می توانید یک غذای غنی در اطراف آن غذا بپزید بی پایان است. هر غذای جانبی که انتخاب کنید ، آبگوشت غذاهای دریایی آنقدر خوشمزه است که قطعاً به نان گرم احتیاج خواهید داشت!

 • یک ماهیتابه بزرگ از سبزیجات سرخ شده خوشمزه مانند کلم ، اسفناج ، chard ، هر سبزی که دوست دارید.
 • یک سالاد بزرگ زیبا مانند این سالاد ترد یونانی ، سالاد مدیترانه ای یا سالاد سزار.
 • برنج ساده یا برنج سبز با ریحان ، حتی ریزوتو فوق العاده خواهد بود.

ماهی کاد یکی از آقایان در سس روغن گوجه فرنگی در کاسه های سفید روی سطح سفیددستورالعمل های ذخیره سازی / گرمایش / انجماد:

باقی مانده را در ظرف دربسته در یخچال به مدت حداکثر دو روز نگهداری کنید. من توصیه نمی کنم این دستور را فریز کنید.

پرسش و پاسخ: (به سوالات اینجا پاسخ دهید)

آیا کره اسیدیته سس گوجه فرنگی را کاهش می دهد؟

این جادو زمانی اتفاق می افتد که کره را به سس گوجه فرنگی اضافه کنید. اسیدیته را کاهش می دهد و لبه های گوجه فرنگی را نرم می کند. چربی احساس دهان بسیار خوشمزه ای ایجاد می کند و اجازه می دهد تا مواد سس گوجه فرنگی درخشش داشته باشند.

آیا خوردن ماهی کاد با رژیم مدیترانه ای امکان پذیر است؟

از ویژگی های بارز مدیترانه می توان به آبهای سرلوآل آبی اشاره کرد. این شهر به دلیل مجاورت با دریا شناخته شده است. منطقی است که ماهی و غذاهای دریایی اجزای مهم رژیم مدیترانه ای هستند. ماهی کاد ماهی دارای محتوای چربی کم و پروتئین بالا است. این یک افزودنی عالی برای رژیم مدیترانه ای خواهد بود.

تغییرات رژیم غذایی در این دستور غذا:

این دستور فاقد گلوتن ، کم خوراک ، پالئو و کتو است.

 • Palea – در دستور غذا از کره با گیاهان دارویی استفاده کنید.

بیشتر عصرهای سریع و آسانی که دوست دارید:

یک عدد کدو تنبل مدیترانه ای

سوسیس برگ و سبزیجات

ماهی قزل آلا ترد و کلم بروکلی

سیخ بوقلمون با کباب

یک پوسته ماهی قزل آلا با پوسته سبز

 

نمای نزدیک از ماهی کاد وان در سس روغن گوجه فرنگی

من نمی توانم منتظر بمانم تا شما این دستور غذا را با روغن گوجه فرنگی امتحان کنید! وقتی این کار را کردید ، عکس بگیرید و من را در Instagramabrapappa تگ کنید یا از هشتگ #abraskitchen استفاده کنید تا بتوانم عکس شما را پست کنم!

اگر این دستور غذا را امتحان کرده اید ، حتماً در زیر امتیاز دهید و نظر دهید. من عاشق شنیدن حرفهایی هستم که دستور العمل های من را درست کرده اند!

نمای نزدیک از ماهی کاد وان در سس روغن گوجه فرنگی

چاپ

یک پوسته با سس روغن گوجه فرنگی

# wprm-recipe-user-rating-0 .wprm-rating-star.wprm-rating-star-full svg * {پر کنید: # 343434؛ } # wprm-recipe-user-rating-0 .wprm-rating-star.wprm-rating-star-33 svg * {fill: url ( # wprm-recipe-user-rating-0-33)؛ } # wprm-recipe-user-rating-0 .wprm-rating-star.wprm-rating-star-50 svg * {fill: url ( # wprm-recipe-user-rating-0-50)؛ } # wprm-recipe-user-rating-0 .wprm-rating-star.wprm-rating-star-66 svg * {fill: url ( # wprm-recipe-user-rating-0-66)؛ } linearGradient # wprm-recipe-user-rating-0-33 stop {stop-color: # 343434؛ } linearGradient # wprm-recipe-user-rating-0-50 stop {stop-color: # 343434؛ } linearGradient # wprm-recipe-user-rating-0-66 stop {stop-color: # 343434؛ }

فیله کدوی لایه نازک در روغن گوجه فرنگی غنی شده و با پراکندگی گیاهان سبز به پایان می رسد.
البته دوره پایه
آشپزخانه آمریکایی
زمان پخت 25 دقایق
زمان پخت 55 دقایق
بخش ها 4 وعده های غذایی
محتوای کالری 333کیلوکالری
نویسنده ابرا پاپا ، MS ، CNS ، LDN

عناصر

 • 2پوندگوجه فرنگی(تازه یا کامل ، تمیز از شیشه)
 • 4هنرکره نمک زده
 • 2پوندماهی کادبه چهار قسمت برش دهید
 • نمک و فلفل
 • پیاز سبز تازه یا ریحان ، خرد شده
 • گوجه فرنگی تازه و سبزیجات خرد شده برای تزئین

دستورالعمل ها

 • اگر از گوجه فرنگی تازه استفاده می کنید – به مدت 2 دقیقه در آب جوش سفید کنید ، پوست را بردارید و به یک تابه بزرگ بلند اضافه کنید. گوجه فرنگی ها را به قطعات کوچک خرد کنید (من از دستگاه سیب زمینی استفاده کردم).
 • اگر از گوجه فرنگی کنسرو شده استفاده می کنید ، کل گوجه فرنگی را یا با استفاده از دستگاه برداشت سیب زمینی یا پشت قاشق چوبی خرد کنید.
 • کره (برش خورده) را به تابه اضافه کنید.
 • به مدت 45 دقیقه بجوشانید.
 • در صورت لزوم چاشنی را بچشید ، کمی نمک اضافه کنید. سس را به جوش بیاورید.
 • ماهی را با حوله های کاغذی خیس کنید تا رطوبت باقی مانده را جذب کند (مخصوصاً وقتی منجمد می شود). فیله ماهی کاد را با نمک و فلفل مزه دار کنید.
 • ماهی کاد را در سس روغن گوجه فرنگی فشار دهید ، حرارت را به متوسط ​​کاهش دهید ، ظرف را بپوشانید و 5 تا 8 دقیقه بجوشانید یا تا زمانی که ماهی دیگر مات نشود یا ماهی به دماسنج 130-140 برسد تا سریع خوانده شود.
 • از روی حرارت بردارید. پیاز سبز تازه یا جعفری یا ریحان را در بالا اضافه کنید.
 • با گوجه فرنگی تازه و ریز سبزها سرو کنید.

یادداشت

ذخیره سازی و باقی مانده:

باقی مانده را در ظرف دربسته در یخچال به مدت حداکثر دو روز نگهداری کنید.

گوجه فرنگی تازه در مقابل کنسرو شده:

شما واقعاً می توانید از هر دو در این دستور غذا استفاده کنید ، اما اگر مقدار زیادی گوجه فرنگی تازه در باغ دارید ، این یک راه عالی برای استفاده از آنها است.

وقتی از گوجه فرنگی کنسرو شده استفاده می کنم ، گوجه فرنگی سان مارزانو را از ایتالیا توصیه می کنم ، طعم آنها سرشار می شود!

غذا

محتوای کالری: 333کیلوکالری | کربوهیدرات ها: 9г. | پروتئین: 43г. | جسورانه: 14г. | چربی های اشباع شده: 8г. | چربی های چند غیر اشباع: 1г. | چربی های اشباع نشده: 3г. | چربی های ترانس: 1г. | کلسترول: 129میلی گرم | سدیم: 239میلی گرم | پتاسیم: 1478میلی گرم | الیاف: 3г. | قند: 6г. | ویتامین A: 2349IU | ویتامین سی: 33میلی گرم | کلسیم: 63میلی گرم | اهن: 1میلی گرم

 

پیام One Pan Tomato Butter Sauce Cod Cod برای اولین بار در آشپزخانه ابر ظاهر شد.دیدگاهتان را بنویسید