یک سالاد حماسی بهاری با لوبیا ، نعناع و ماست – یک ترکیب جامع


و این فقط بهار است! فرارسیدن بهار امسال حس فوق العاده ای دارد ، اینطور نیست؟ احساس آرامش و امید در این امر وجود دارد. با تازگی در منو ، محصولات فصلی عالی نیز وجود دارد.

برای کمک به جشن بهار ، من یک سالاد سبز دلپذیر با بافت بسیار دارم. قهرمان این سالاد حماسی بهاری قطعاً لوبیا است. در اینجا آنها با برنج و کینوا و سس خامه ای ماست نعنا ترکیب می شوند. تازه و بسیار آسان است

نمی توانید فکر نکنید که بادام بو داده یک افزودنی عالی خواهد بود؟ همچنین ، در استرالیا لوبیا تازه بهترین است و البته لوبیا ، اما آنهایی که منجمد شده اند بسیار عالی عمل می کنند.

4 نوبت می دهد

170 گرم برنج قهوه ای و کینوا را مخلوط کنید (اگر می توانید آن را تهیه کنید. اگر نه ، 100 گرم برنج قهوه ای و 70 گرم کینوا قهوه ای).
نخود فرنگی 130 گرم
لوبیا 350 گرم
40 میلی لیتر روغن زیتون (بعلاوه اضافی برای آبیاری)
آب 1 لیمو
1 پیاز قهوه ای (ریز خرد شده)
½ فنجان برگ نعناع
½ فنجان شوید تازه

آدرس YAGURTSK

200 گرم ماست یونانی
1 حبه سیر (خرد شده)
کمی نمک دریا
فلفل قرمز کاین

در یک قابلمه متوسط ​​، 6 فنجان آب سرد به برنج قهوه ای و کینوا اضافه کنید ، به جوش بیاورید و به مدت 30 دقیقه – یا تا زمانی که آماده شود – بپزید. آبکش کنید و کنار بگذارید تا خنک شود (می توانید این کار را از قبل انجام دهید).

نخودها را به مدت دو دقیقه بپزید تا پخته شوند ، زیر آب سرد بریزید و کنار بگذارید. به طور جداگانه ، لوبیا را به مدت سه دقیقه بجوشانید و تا نرم شود. زیر آب سرد بشویید و پوست لوبیا را جدا کنید. عقب انداختن.

در یک ماهیتابه متوسط ​​، پیازهای قهوه ای را در روغن کاراملی کنید تا نرم شوند. عقب انداختن.

در یک کاسه بزرگ ، مخلوط برنج و کینوا ، پیاز ، آب لیمو ، نخود فرنگی و لوبیا را مخلوط کنید. مخلوط را هم بزنید و روی یک بشقاب سرو بریزید.
در یک کاسه کوچک ، ماست را با نمک دریا و فلفل قرمز مخلوط کرده و سالاد را در قطره های بزرگ بغلتانید.

نعناع و شوید ، روغن زیتون بیشتر و نمک دریایی اضافی بپاشید.

لذت بردن!

خوب ، وقتی صحبت از سالاد می شود ، باید این را امتحان کنید ، اگر نه ، و لوبیا را از بین ببرید: سالاد کینوا با کدو سبز ، نخود فرنگی و لیمو کنسرو شده.دیدگاهتان را بنویسید