گوشت گوجه فرنگی خامه ای با ریحان + منوی هفتگی – RD Prevention


دیروز شنبه شلوغی بود – یک تمرین ، به دنبال ساحل ، و پس از آن هاکی ، به دنبال چشیدن شراب و سرگرمی کودکان با چندین خانواده در خانه یکی از دوستان. مانند ساحل ، هاکی ، شراب و فردی که عاشق مردم است ، این روز عالی در کتاب من بود. من باید همه کارها را انجام دهم!

با این حال ، مارک ، درون گرا من ، هنگام خواب بسیار بدخلق بود. او واقعاً نمی تواند به من بگوید چه اتفاقی افتاده است ، اما من می دانم این به این دلیل است که او اصلاً مردم را پیدا نکرده است.

امروز صبح بیدار شدم و می دانستم که باید بفهمم امروز می خواهد چه کار کند. من مطمئن نیستم که واقعاً پاسخی دریافت کردم که شامل این می شود ، اما او بچه ها را به کلیسا برد ، و من ماندم تا لباس شویی را انجام دهم ، مواد غذایی را تحویل دهم و این وبلاگ را ارسال کنم.

نمی دانم آیا به این دلیل است که من باید روی آن کار کنم و می خواهم بعداً بازی کنم ، یا این که واقعاً مشتاق زمان تنهایی بودم … اما واقعاً احساس خوبی دارم. من واقعاً هر از گاهی هوس خودم می کنم. وقتی در وبلاگ می نویسم ، به آخرین قسمت پادکست که مصاحبه ای با THE Elyse Resch است ، گوش می دهم. منظورم این است که او در دنیای غذا بسیار بزرگ است و این برای ما افتخار بزرگی است که او خرد خود را با ما در میان گذاشت … و او در مورد آن زیاد صحبت می کند. هوس چیزی کن که فاقد آن هستی

هفته گذشته آشپزی نکردم نه یکبار. تا روز پنجشنبه ، مارک در مورد این واقعیت اظهار نظر کرده و اشاره کرده بود که غذای باقی مانده در یخچال را از دست داده است. و در اواسط هفته من هم همین فکر را کردم. من یک هفته غذاهای پخته شده را از دست دادم ، اما زمانی که به دست آوردم … این قسمت لذت بخش بود.

درست مثل الیس که این هفته به اشتراک گذاشت ، من مشتاق آشپزی بودم … اما من می خواهم این کار ساده باشد ، بنابراین به وقت شب ادامه می دهم. و این دستور … روشی عالی برای ساده ، اما مفید و خوشمزه است. این آسان نبود و همه کاره بودن را دوست داشت. یک پیروزی بزرگ با خدمه من! و اگر هنوز آماده برداشتن اجاق گاز آهسته نیستید ، حتماً آن را بعداً علامت گذاری کنید!

عناصر

 • 1 (14 اونس) گوجه فرنگی خرد شده با گیاهان ایتالیایی

 • 3/4 فنجان سس گوجه فرنگی

 • 3/4 فنجان شیر تغلیظ شده

 • 2 قاشق غذاخوری نشاسته ذرت

 • 6 حبه سیر ، خرد شده

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک

 • 1/4 قاشق چایخوری فلفل سیاه

 • 1/2 قاشق چایخوری ریحان خشک شده

 • 4 عدد سینه مرغ بدون پوست

 • 1/4 فنجان ریحان تازه خرد شده

دستورالعمل ها

 1. گوجه فرنگی خرد شده و سس گوجه فرنگی را در چند پز بریزید.
 2. در یک کاسه ، شیر تغلیظ شده و نشاسته ذرت را با هم مخلوط کنید تا خوب مخلوط شوند. سیر ، نمک ، فلفل و ریحان خشک را اضافه کنید ؛ دوباره بزنید و داخل چند پز بریزید. خوب هم بزنید تا کاملا مخلوط شود.
 3. با قرار دادن مرغ در سس ، سینه های مرغ را در چند پز قرار دهید.
 4. 4-6 ساعت روی حرارت ملایم بپزید و با ریحان سرو کنید.

اطلاعات تغذیه:

خروجی: 4
اندازه سرو: 1 سینه با سس

مقدار در هر وعده:
محتوای کالری: 258چربی کل: 6.8 گرمکلسترول: 84 میلی گرمسدیم: 872 میلی گرمکربوهیدرات ها: 17.3 گرمالیاف: 2.3 گرمقند: 8.8 گرمپروتئین: 32.3 گرم

ما به آرامی به فصل غذاهای راحت و زودپز حرکت می کنیم … تنظیم کنید!

منوی هفتگی: 12-16 سپتامبر

خوب باشدیدگاهتان را بنویسید