رژیم لاغری سریع

گلایه رئیس فدراسیون از کمبود فضاهای ورزشی برای نابینایان و کم بینایانرئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان گفت: در حالی که ورزشکاران خود را برای حضور در بازی های پاراآسیایی آسیایی آماده می کنیم، امکانات ورزشی ویژه ای برای نابینایان و کم بینایان نداریم و باید از امکانات دیگر استفاده کنیم.

محمدرضا مظلومی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، با اشاره به آغاز اردوهای آمادگی ورزشکاران نابینا و کم بینا برای حضور در بازی های پاراآسیایی آسیایی، گفت: شطرنج برای حضور در بازی های پاراآسیایی آسیایی. از ۷ فوریه شروع می شود. البته در فوتبال برای جبران عقب ماندگی هایی که در برپایی اردوها داشتیم، تعداد اردوها بیشتر می شود تا شانس مدال طلای بازی های پاراآسیایی چین را از دست ندهیم.

وی فوتسال، دو و میدانی، فوتبال آقایان و بانوان، شنا، جودو و شطرنج را از رشته های اعزامی به بازی های پاراآسیایی چین عنوان کرد.

رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان با اشاره به اینکه در هیچ یک از استانداری ها زمین گیاهی ویژه نابینایان و کم بینایان نداریم، خاطرنشان کرد: تسهیلات خاصی برای نابینایان حتی خود اتحادیه وجود ندارد. . امکانات خاصی برای نابینایان و کم بینایان از جمله سالن و استخر اختصاصی برای کمپینگ نداریم و مجبوریم از امکانات دیگر ارگان ها استفاده کنیم.

مظلومی ادامه داد: امیدوارم مسئولان وزارت ورزش و جوانان ما را صنفی بدانند و حداقل تجهیزات و امکانات را در اختیار ما قرار دهند تا بتوانیم خدمات بهتری به جامعه نابینایان و کم بینایان ارائه دهیم.

وی در پایان در خصوص برنامه های این انجمن گفت: در فروردین ماه ۱۴۰۱ تیم های فوتبال بانوان و آقایان برای کسب سهمیه بازی های پاراآسیایی چین راهی کره می شوند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر