گسترش فرهنگ ایثار و شهادت از اولویت های برنامه هاستایسنا/ لرستان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران به لرستان گفت: اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت نیاز جامعه و اشاعه این فرهنگ در راس برنامه هاست.

حجت الاسلام هبت الله هاشمی در شورای فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان رامشکان اظهار داشت: خدمت به جامعه ایثارگر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دو وظیفه مهم بنیاد شهید و امور است. از شهدا

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با اشاره به محوریت امام راحل و مقام معظم رهبری در بحث فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه افزود: اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در رأس امور است. . .

وی به برگزاری اجلاسیه ۶۵۴۴ شهید لرستان اشاره کرد و گفت: این اجلاسیه برای عزت منطقه برگزار شد.

الهاشمی گفت: از ظرفیت ۶ هزار و ۵۴۴ اجلاسیه شهدای لرستان در استان برای خدمت به جامعه ایثارگر و ایثارگران و ساماندهی قبرستان شهدا استفاده شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با اشاره به انتصاب سیروس قربانی به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران رامشکان و قدردانی از زحمات آقای سوری رئیس سابق بنیاد شهید در این شهر: «تغییر یکی از برنامه های مهم است و تغییر به معنای حذف و رها شدن نیست، بلکه فرصتی برای بهره مندی از جنبش انرژی و تفکر نو در عرصه خدمت است.

انتهای پیام