گروه های جهادی نقش فعالی در تحقق عدالت آموزشی دارندایسنا/ کرمان وزیر آموزش و پرورش در دیدار با گروه های جهادی و مردمی استان کرمان گفت: گروه های جهادی در تحقق عدالت آموزشی و بهره مندی برابر آموزشی نقش فعالی دارند.

یوسف نوری در این دیدار با اشاره به آغاز به کار قرارگاه عملیاتی جهادی، عدالت آموزشی و آموزش برابر در وزارت آموزش و پرورش گفت: بهره مندی از توانمندی های مردمی و خیران و رسیدگی به مردم در راستای تحقق اهداف وضعیت مطلوب در تمرینات میدانی یکی از مهمترین اهداف برپایی این اردو می باشد.

وی از شهید سلیمانی به عنوان سربازی وفادار به اسلام و عبدالله صالح یاد کرد و افزود: شهید سلیمانی با جهاد و کار میدانی الگوی همه سرداران جهان است.

نوری تحقق عدالت آموزشی را مهم ترین راهبرد آموزش و پرورش در کشور دانست و گفت: عدالت آموزشی تنها با حلقه های متوسط ​​و گروه های جهادی برقرار می شود و تبعیض ها رفع می شود.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر توانمندی حداکثری گروه های جهادی در پیشبرد اهداف آموزشی گفت: حلقه های میانی در همه جای دنیا برای نوع دوستی استفاده می شود اما خوشبختانه در کشور ما علاوه بر نوع دوستی، حلقه های میانی برای رضای خداوند متعال است. آنها به خلق خدا خدمت می کنند.

یوسف نوری با بیان اینکه اتکال به خداوند متعال در کار بشری گفت: انتظار داریم گروه های دانشجویی معلم علاوه بر ایجاد فضای آموزشی برای حل و جمع بندی مشکلات تحصیلی در راستای تحقق عدالت آموزشی نیز تلاش کنند. در مناطق دور افتاده

بر اساس این گزارش وزیر آموزش و پرورش در سفر به استان کرمان با گروه های جهادی و مردمی استان کرمان و گروه شهید حاج حسین بادبا دیدار کرد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر