کیت میدلتون یک پیام شیرین به اشتراک می گذارد


 • ما برای محصولات خریداری شده در برخی از پیوندهای این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • کیت میدلتون یک پیام صمیمانه به افتخار دستاورد بزرگ اخیر تنیس اما رادوکانو به اشتراک گذاشت و این جزئیات خاصی دارد.


  کیت میدلتون پس از این که اولین بریتانیایی بود که پس از 44 سال به فینال انفرادی رسید ، پیروزی تاریخی را به اما رادوکانو تنیسور انگلیسی تبریک گفت. این دختر 18 ساله پس از انتشار رتبه بندی جدید WTA قرار است شماره یک زن بریتانیایی شود. بسیاری از اعضای شرکت دوشس کمبریج که به خاطر عشق به ورزش مشهور است ، سالهاست طرفداران را با بازی در ویمبلدون خوشحال می کند.

  فقط دو ماه پیش بود که کیت از انزوا بازگشت اهدای جام به قهرمان امسال کیت در حال حاضر حمایت خود را از اما در آستانه فینال برجسته اوپن این هفته آخر هفته اعلام کرده است – و پیام ایالت سلطنتی حاوی جزئیات کمیابی بود.

  انتشار مجدد لذت خود اما در توییت پس از پیروزی در نیمه نهایی او بر ماریا ساکاری ، حساب رسمی توییتر دوک و دوشس کمبریج برای او آرزوی موفقیت در فینال کرد.

  چه دستاورد باورنکردنی در #USOpenEmmaRaducanu امسال بود!! “یک امضای صادقانه بخوانید ‘همه ما فردا مراقب شما هستیم و برای شما آرزوی موفقیت می کنیم! ج‘.

  این پست فوق العاده با توجه به شخصیت کاملاً شخصی که برای توییت استفاده می شود ، بسیار خاص تر می شود. از زمان ازدواج کیت با شاهزاده ویلیام در سال 2011 ، او به طور رسمی به عنوان کاترین ، دوشس کمبریج شناخته می شود.

  کاترین ، دوشس کمبریج ، در مسابقات تنیس ویمبلدون شرکت می کند

  انتخاب امضای پیام تبریک “C” برای کاترین نشان می دهد که خود کیت میدلتون این امضا را ایجاد کرده است و سطح خاصی از اهمیت را اضافه کرده است. این نیز به عنوان یک ژست نادر درک می شود ، زیرا اکثر توییت های دوک و دوشس کمبریج هیچ شخصیت خاصی ندارند.

  با این حال ، این زوج قبلاً برای توییت های مهم یا پیام هایی که پیام های بسیار نزدیک به آنها دارند ، استثنا قائل شده اند.

  مطمئناً اوایل امسال بود که شاهزاده ویلیام صحبت کرد تجاوز نژادپرستانه به بازیکنان فوتبال را محکوم می کندبا امضای بیانیه وی “W”. در همین حال ، ملکه نیز اخیراً این رویکرد شخصی را انتخاب کرده است صدور یک پیام صادقانه پارالمپیک های کشور

  ملکه الیزابت دوم به افتخار خود در ضیافت دولتی در کاخ Schloss-Bellevue حضور می یابد

  سقابل درک است که وی بیانیه های رسمی و ارتباطات خود را با “الیزابت پی” برای الیزابت رجینا ، کلمه لاتین “ملکه” امضا می کند. با این حال ، مانند کمبریج ، در رسانه های اجتماعی بسیار کمتر مشاهده می شود. کیت میدلتون پیام اما یک لحظه فوق العاده به افتخار یک دستاورد بسیار مهم نبود.

  خود کیت طرفدار تنیس اکنون بدون شک امیدوار است که اما رادوکانو در فینال اوپن ایالات متحده برنده شود.  دیدگاهتان را بنویسید