«کوین اسپیسی» تبرئه شد – ایسناکوین اسپیسی ۱۷ سال پیش از اتهامات تجاوز جنسی تبرئه شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از گاردین، این بازیگر ۶۲ ساله برای بررسی چهار پرونده تجاوز جنسی در دادگاهی در لندن حضور یافت و در همه این پرونده ها بی گناه شناخته شد.

برنده دو جایزه اسکار پیشتر گفته بود اتهامات علیه این سه مرد را که اکنون در سنین ۳۰ و ۴۰ سالگی به سر می برند، به شدت رد می کند.

این بازیگر پس از انتشار اخباری مبنی بر اتهامات اخلاقی جدید توسط سه مرد در بریتانیا علیه کوین اسپیسی که مربوط به سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۱۳ است، اعلام کرد که داوطلبانه برای دفاع از خود در دادگاه حاضر خواهد شد.

کوین اسپیسی در دادگاه حاضر شد و سرانجام از اتهامات اخیراً حذف شده برای بازی در نقش اصلی فیلمی درباره چنگیز خان تبرئه شد. این بازیگر قرار بود در «۱۲۴۲: دروازه ای به غرب» ایفای نقش کند، اما مجله Variety اخیراً گزارش داده که بازیگر دیگری جایگزین اسپیسی شده است.

برای اولین بار در سال ۲۰۱۷، آنتونی رپ، بازیگر «پیشتازان فضا» ادعا کرد که کوین اسپیسی در سن ۱۴ سالگی او را مورد آزار و اذیت قرار داده است و کوین اسپیسی، بازیگری که دو جایزه اسکار را برای فیلم‌های مظنونین همیشگی و «زیبایی آمریکایی» به خانه برده است. جایزه تونی جایزه و ۱۲ نامزدی جایزه امی و در نتیجه این اتهامات به بیکارترین بازیگر هالیوود تبدیل شد و MRC تهیه کننده سریال معروف «کاپ هاوس» موفق به همکاری با این بازیگر شد. اسکار ساخت فصل جدید این سریال را متوقف کرده است.

سپس، ۲۰ مرد دیگر علیه اسپیسی در زمان تصدی او در تئاتر اولدویک لندن بین سال‌های ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۳ اتهاماتی را مطرح کردند و یک زن ماساچوست از او شکایت کرد و به همین دلیل او محکوم شد.

کوین اسپیسی پس از چند سال دوری از سینما به تازگی در فیلم اکشن پیتر فایو که در بازار جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ به خریداران بین المللی عرضه شد بازی کرد و پیش از این نیز اعلام شده بود که در فیلم ایتالیایی The به ایفای نقش خواهد پرداخت. مردی که خدا را کشت به کارگردانی فرانکو نرو بازیگر مشهور سینمای ایتالیا.

انتهای پیام