کوکی های شکلاتی “ماجراجویی خود را انتخاب کنید” بدون آرد-امی لونگارد


عناصر:

3 عدد موز له شده
2 فنجان جو دوسر (من از جو دوسر استفاده کردم ، اما جو دوسر سریع مفید است)
1 فنجان کره بادام زمینی طبیعی نرم یا ترد (1/2 فنجان PB و 1/2 فنجان tahini یا 1 فنجان آجیل یا روغن دانه دیگر به دلخواه)
1 قاشق چایخوری وانیل
1/2 فنجان نارگیل خرد شده
3 قاشق غذاخوری شربت افرا
شکلات تیره بدون محصولات لبنی (به اندازه دلخواه یا کمتر)
نمک دریا (فقط چند قاشق غذاخوری برای افزودن به دستور غذا یا پاشیدن روی آن)

جهت ها:

فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید و روی ورقه پخت را با کاغذ روغنی یا پشت سیلیکون بپوشانید.

همه مواد را با هم مخلوط کنید. شما می توانید مواد را اضافه کرده یا حذف کنید و / یا کره بادام زمینی را به سایر روغن های آجیل یا دانه یا هر مخلوطی از روغن مهره / دانه مورد علاقه خود اضافه کنید (توجه داشته باشید که اگر از روغن جایگزین استفاده می کنید – مانند tahini – ممکن است لازم باشد کمی تنظیم کنید. شیرینی با شربت افرا یا خرده شکلات اضافی). در عکس بالا می بینید که من تخمه کدو اضافه کردم. من دانه های چیا و کمی دارچین نیز اضافه کردم. زمان دیگری که من این دستور غذا را تهیه می کردم ، کتان آسیاب شده ، شاهدانه ، گردو و / یا کشمش را اضافه کردم. خلاق بودن! مواد مورد علاقه خود را اضافه کنید زیرا این دستور کوکی سنتی شما نیست و بسیار بخشنده است.

هنگامی که مواد را کاملاً مخلوط کردید ، خمیر را امتحان کنید تا مطمئن شوید که آن را دوست دارید ، سپس گلوله هایی با اندازه یکسان ایجاد کنید (معمولاً اگر من 20-24 کوکی را در طرف کوچکتر نگه دارم) و آنها را روی یک ورقه پخت قرار دهید. به با چنگال یا دست کمی آنها را صاف کنید. ورق را به فر منتقل کنید. به مدت 16-18 دقیقه بپزید. این کوکی ها در واقع منبسط نمی شوند و کرکی نمی شوند ، اما در قسمت پایینی کمی ترد می شوند.

پس از خنک شدن ، می توانید آنها را در دمای اتاق در ظرف دربسته به مدت یک هفته یا چند ماه در فریزر نگهداری کنید. لذت بردن!دیدگاهتان را بنویسید