کوکی های آرد بادام شکلاتی: بهترین کوکی های بدون گلوتن


کوکی های شکلاتی با آرد بادام

من کوکی ها را خیلی جدی می گیرم. زیرا ، بگذارید قبول کنیم ، اگر می خواهیم کوکی ها را بچشیم ، باید خوشمزه باشد. و این کوکی های شکلاتی آرد نیکلاس فوق العاده خوشمزه هستند. نرم و جویدنی با تکه های شکلات تلخ و کره قهوه ای طعم نان شیرینی ایجاد می کند.

کوکی های شکلاتی با آرد بادام

طرز تهیه کوکی کامل

این کوکی ها چندین بار تکرار شده اند. من واقعاً می خواستم آنها طعم بیسکویت های کاملی را داشته باشند. و برای من کوکی های عالی در خانه:

 • طعم غنی و چرب
 • نرم و جویدنی
 • حوضچه های شکلات تلخ من
 • نمک نمک زده (برای این طعم شیرین و خوش طعم)
 • آسان برای انجام دادن

بنابراین اگر از موارد بالا نیز استفاده می کنید ، فکر می کنم این کوکی با خرده شکلات بدون دانه را دوست خواهید داشت.

کوکی های شکلاتی با آرد بادام

عناصر

همراه با مواد ذکر شده در زیر به نمک و جوش شیرین نیز احتیاج دارید.

نمک پوسته پوسته:

نمک پوسته پوسته شدن برای پر کردن بسیار توصیه می شود! این به کاهش شیرینی کمک می کند و صادقانه بگویم ، آنها بسیار خوشمزه تر هستند. من دوست دارم از نمک پوسته پوسته مالدون در بالا استفاده کنم و بلافاصله بعد از پخت آن را در حالی که هنوز از فر داغ هستند اضافه کنم. اگر نمک پوسته پوسته ندارید ، می توانید آن را حذف کنید.

آرد بادام:

برای دستیابی به بهترین نتیجه ، توصیه می کنم از آرد بادام بسیار آسیاب شده استفاده کنید. من این یکی از Red Bob Mill را دوست دارم.

آرد تاپیوکا:

هر بار که چیزهای بدون گلوتن می پزم ، استفاده از بیش از یک آرد را ضروری می دانم. آرد تاپیوکا آرد دیگری است که همیشه در دست دارم. همچنین توجه داشته باشید که نشاسته تاپیوکا و آرد تاپیوکا یکی هستند و فقط بستگی به نحوه برچسب گذاری آنها دارد. آرد تاپیوکا بسیار خوب است و برای غلیظ شدن سس ها ، سوپ ها یا هر چیز دیگری که نیاز به غلیظ شدن دارد ، عالی است. هنگام پخت ، به جویدن و ترد شدن کمک می کند ، دو مورد که برای هر دستور کوکی مهم است.

کره:

با روغن بهتر است. کره این کلوچه ها را غنی می کند و همچنین طعم می بخشد. اگر نمی توانید کره درست کنید ، گیوه نیز کار می کند. من آنها را با روغن نارگیل آزمایش نکرده ام ، بنابراین مطمئن نیستم که آیا به همان شیوه کار می کند یا خیر. کره در این دستور برای طعم بیشتر قهوه ای می شود. اگر نیاز به استفاده از روغن گیاهی دارید ، این روغن را با کره قهوه ای امتحان کنید!

شکر نارگیل:

برای این کوکی آرد بادام سالم از مخلوطی از شکر نارگیل و کمی شکر سفید استفاده می کنم. شکر نارگیل کمی بیشتر از شکر سفید معمولی به طعم آن می افزاید. اگر شکر قهوه ای را در دست دارید می توانید انتخاب کنید. همچنین می توانید شکر سفید را حذف کرده و از تمام شکر نارگیل استفاده کنید.

شکر سفید:

این دستور غذا فقط کمی استفاده می کند و در صورت لزوم می توان آن را حذف کرد.

تخم مرغ:

من این دستور را بدون تخم مرغ آزمایش نکرده ام زیرا آنها کلید اتصال این کوکی ها و تامین رطوبت آن هستند.

عصاره وانیل:

رنگ عصاره وانیل کمی طعم بیشتری می بخشد.

شکلات تلخ:

می توانید این دستور را با چیپس شکلات تلخ جایگزین کنید ، اما من فقط دوست دارم به جای آن از شکلات تلخ استفاده کنم. من شخصاً بافت (و ظاهر) شکلات خرد شده را به این دستور ترجیح می دهم. من عاشق این مارک شکلات تلخ هستم!

کوکی های شکلاتی با آرد بادام

چطور انجام دادن

شگفت زده خواهید شد که به آسانی می توانید این کوکی ها را از تراشه های شکلات تهیه کنید. تنها با 10 ماده و یک کاسه ، چند دقیقه با بهترین کوکی های شکلاتی بدون گلوتن فاصله دارید! سخت ترین قسمت خنک کردن خمیر کوکی یک ساعت قبل از پخت است.

روغن قهوه ای

در یک قابلمه کوچک روی حرارت متوسط ​​، کره را اضافه کنید. مدام با یک کاردک هم بزنید ، کره را سرخ کنید تا طعم دلپذیری به خود بگیرد ، فقط 7 – 8 دقیقه. سپس از روی حرارت بردارید و در یک کاسه بزرگ بریزید. اجازه دهید 1-2 دقیقه خنک شود.

روغن قهوه ای ذوب می شود

مواد مرطوب را با همزن بزنید

شکر نارگیل ، شکر سفید ، تخم مرغ و وانیل را اضافه کرده و هم بزنید ، حدود 30 ثانیه هم بزنید.

مواد مرطوب در یک کاسه
در یک کاسه مواد مرطوب را مخلوط کنید

مواد خشک را اضافه کنید

سپس آرد بادام ، آرد تاپیوکا ، نمک و جوش شیرین را اضافه کرده و با قاشق هم بزنید تا آرد تازه مخلوط شود.

مواد خشک را اضافه کرده و مخلوط کنید

تکه های شکلات را به مخلوط اضافه کنید و در یخچال قرار دهید تا حدود یک ساعت بماند.

تکه های شکلات به مخلوط کوکی اضافه می شود

قاشق بریزید و بپزید

فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید. روی قالب را با کاغذ روغنی بپوشانید (یا از یک تشک سیلیکونی استفاده کنید). حدود 2 قاشق غذاخوری خمیر بیسکویت را در تابه بریزید و با دستان خود کمی صاف کنید.

خمیر بیسکویت با توپ پف کرده

مطمئن شوید بین هر کوکی فاصله کافی وجود دارد. 8 تا 9 دقیقه در فر قرار دهید تا بپزد. هنگامی که آنها را از فر بیرون آوردید ، کمی نمک بپاشید. سپس بگذارید در تابه خنک شوند (به پخت آنها در تابه ادامه می دهند). با کاردک برداشته و روی قفسه خنک کننده قرار دهید تا خنک شود.

به مدت چند روز در ظرفی محکم روی پیشخوان نگهداری کنید و سپس در یخچال نگهداری کنید یا در صورت نیاز فریز کنید.

کوکی های شکلاتی با آرد بادام

نکات

 • بگذارید کوکی ها خنک شوند: هنگام تهیه این کوکی ها مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که آن را به مدت حداقل 45 دقیقه تا یک ساعت در یخچال نگهداری کنید. کره سرخ شده نیاز به زمان دارد تا خنک شود تا خمیر به طور عادی سفت شود. اگر آن را به مدت کافی در یخچال نگهداری نکنید ، کوکی ها پهن می شوند و بیش از حد پهن می شوند.
 • هر دسته را خودتان بپزید: مطمئن شوید که هر دسته را روی یک کلوچه یا ورقه پخت جداگانه می پزید ، سعی نکنید دو سینی را همزمان تهیه کنید.
 • دستهای کمی مرطوب تشکیل می شود: اگر خمیر هنوز کمی چسبناک است ، از دستهای کمی مرطوب برای صاف کردن خمیر استفاده کنید.
کوکی های شکلاتی با آرد بادام

جایگزینی ها

بدون روغن: توصیه می کنم در صورت نیاز از جایگزین کره گیاهی استفاده کنید. روغن نارگیل می تواند باعث ضخامت بیش از حد کوکی ها شود. همچنین می توانید از ghee استفاده کنید.

اردپاسخ: من آردهای دیگر را آزمایش نکرده ام ، بنابراین نمی توانم جایگزین آن را توصیه کنم.

بدون شکر سفید: حذف کنید و با شکر نارگیل / قهوه ای بیشتری جایگزین کنید.

کوکی های شکلاتی با آرد بادام

سایر دستور العمل های پخت را امتحان کنید

اگر اینها را انجام می دهید کوکی های شکلاتی با آرد بادام، من دوست دارم از شما بشنوم. با خیال راحت مرا در اینستاگرام برچسب گذاری کنید و / یا نظر ، رتبه یا نظر خود را در زیر بگذارید.

این پست حاوی پیوندهای وابسته است ، به این معنی که من می توانم بدون هزینه اضافی کمیسیون کمی دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده می کنم و دوست دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا.

همچنین ، توصیه می کنم آنها را در شیر خیس کنید ، خوش آمدید!

کوکی های شکلاتی با آرد بادام

کوکی های شکلاتی از آرد بادام

این کوکی های شکلاتی با آرد بادام به راحتی قابل تهیه هستند و فقط از ده ماده استفاده می کنند.

دستورالعمل ها

 1. در یک قابلمه کوچک روی حرارت متوسط ​​، کره را اضافه کنید. مدام با یک کاردک هم بزنید ، کره را سرخ کنید تا طعم دلپذیری به خود بگیرد ، فقط 7 – 8 دقیقه. سپس از روی حرارت بردارید و در یک کاسه بزرگ بریزید. اجازه دهید 1-2 دقیقه خنک شود.

 2. شکر نارگیل ، شکر سفید ، تخم مرغ و وانیل را اضافه کرده و هم بزنید ، حدود 30 ثانیه هم بزنید.

 3. سپس آرد بادام ، آرد تاپیوکا ، نمک و جوش شیرین را اضافه کرده و با قاشق هم بزنید تا آرد تازه مخلوط شود. تکه های شکلات را به مخلوط اضافه کنید و در یخچال قرار دهید تا حدود یک ساعت بماند.

 4. فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید. روی قالب را با کاغذ روغنی بپوشانید. حدود 2 قاشق غذاخوری خمیر بیسکویت را در تابه بریزید و با دستان خود کمی صاف کنید.

 5. مطمئن شوید بین هر کوکی فاصله کافی وجود دارد. 8 تا 9 دقیقه در فر قرار دهید تا بپزد. بعد از بیرون آوردن آنها از فر ، کمی نمک بپاشید. سپس بگذارید در تابه خنک شوند (به پخت آنها در تابه ادامه می دهند). با کاردک برداشته و روی قفسه خنک کننده قرار دهید تا خنک شود.

  به مدت چند روز در ظرفی محکم روی پیشخوان نگهداری کنید و سپس در یخچال نگهداری کنید یا در صورت نیاز فریز کنید.دیدگاهتان را بنویسید