کودکی بی گناه، درگیر داستان پدرش، یک قاچاقچیایسنا/ خراسان شمالی معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی از کشف یک فقره آدم ربایی در بجنورد خبر داد.

سرهنگ سجاد نامور در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: روز گذشته ماموران کلانتری ۱۲ امام رضا (علیه السلام) در پی اعلام ناپدید شدن دختری ۷ ساله در یکی از مناطق حاشیه شهر بجنورد. ) بلافاصله. مستقیما. اقدامات پلیس در این زمینه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه با توجه به حساسیت موضوع، خبر ناپدید شدن این کودک بلافاصله به تمامی یگان های پلیس آگاهی استان اعلام می شود، افزود: با بررسی های پلیسی که توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان در این خصوص انجام شد، مشخص شد. واضح است که این کودک توسط فردی با هویت معلوم ربوده شده است.

سرهنگ نامور به مراحل فنی همراه با تلاش پلیس در خصوص این پرونده اشاره کرد و گفت: فرد مورد نظر کودک ۷ ساله را ربوده و به دلیل بی حوصلگی با خودرو به شهرستان شیروان منتقل کرد. کودک و صدایی که از داخل خودرو شنیده می شد شهروندان را به راننده مشکوک کرد و خودرو را متوقف کرد.

این افسر پلیس اظهار داشت: خودروی مورد نظر، متهم و کودک ربوده شده توسط پرسنل و ماموران برای تحقیقات بیشتر به مقر پلیس شروان منتقل می شوند. این موضوع باعث شد متهم یک دختر ۷ ساله را ربود.

سرهنگ نامور با بیان اینکه متهم در نهایت پس از تشکیل پرونده روانه زندان و با صدور رای مجرمانه به مرجع قضایی معرفی شد، گفت: کودک بی گناه ۷ ساله نیز به دیوان بین المللی دادگستری تحویل داده می شود. آغوش گرم مادرش توسط مشتریان.»

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خاطرنشان کرد: متأسفانه در این مورد پدر خانواده که رکن و تکیه گاه اعضای خانواده است در رفتارهای نادرست اجتماعی نقش داشته و به کلی فراموش شد. وظیفه اصلی.

وی افزود: این مورد باعث شد که حوادث ناشی از پیامدهای این آسیب اجتماعی گریبان خانواده وی را گرفته و ترسی را در ذهن و خاطره کودک ۷ ساله به جای بگذارد که تا مدت ها فراموش نمی شود، اما ترسی منفی است. تاثیر بر رفتار کودک آینده خواهد داشت.

سرهنگ نامور در پایان به خانواده ها و شهروندان توصیه کرد: برای داشتن خانواده ای سالم و ساختن آینده، خود و سایر اعضای خانواده را درگیر مسائل و آسیب های اجتماعی نکنند چرا که عواقب همه مسائل و ناهنجاری های ناشی از یکی از اعضای خانواده می تواند باشد. باعث ناراحتی سایر اعضا شد

انتهای پیام