رژیم لاغری سریع

کمک ۶۰ میلیارد ریالی خیرین زنجانی در آزادی زندانیان جرایم غیرعمدایسنا/زنجان رییس کل دادگستری استان زنجان از کمک ۶۰ میلیارد ریالی خیرین زنجانی در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی‌نیارکی در مراسم آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در زندان مرکزی زنجان گفت: با کمک خیرین و مردم شریف استان زنجان در طول ماه مبارک رمضان مبلغ  شش میلیارد تومان برای آزادی زندانیان مالی جمع‌آوری شده که این مقدار نسبت به مشابه سال گذشته ۲۹ درصد رشد دارد.

وی با بیان اینکه با کمک خیرین استان و ستاد دیه در مجموع ۷۰ زندانی جرایم غیرعمد از اول ماه مبارک رمضان تا امروز یکشنبه مصادف با آخرین روز ماه مبارک رمضان از زندان آزاد شدند که آمار بسیار بالایی است.

رییس شورای قضایی استان با اشاره به اینکه استان زنجان در جمع‌آوری کمک‌های مردمی و تعداد زندانیان آزاده شده در سال ۱۴۰۱ جزء ۳ استان اول در کشور است، افزود: مردم پایتخت شور و شعور حسینی و به عبارتی بهشت خیرین از اقشار مختلف و حتی از دورترین نقاط استان در این امر خدا پسندانه شرکت کردند که همین جا به نوبه خود تشکر می‌کنم.

در ادامه این مراسم تعدادی از زندانیان جرایم مالی با دریافت گل از مسئولان قضاییو اعضای ستاد دیه استان  در آستانه عید فطر از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده بازگشتند.

انتهای پیام