کلروفیل: رگ قدرت پرس پرس رودخانه سلنیوم است


با مجوز مشاوره کیم اسپری تجدید چاپ شد.

“برنامه ریزی کنید و دنیایی بهتر بکارید” – شعار باغبان جی سی راولستون به عنوان “بشارت دهنده گیاهان” به یاد می ماند. او میلیون ها قلمه و نهال را در نهالستان ها و باغ های گیاه شناسی 50 کشور مختلف جمع آوری ، تکثیر و آزادانه توزیع کرد! از او به عنوان فردی یاد می شد که “کلروفیل” در رگهایش داشت.

من فکر می کنم رگهای ما نیز باید کلروفیل داشته باشند – یا حداقل مزایای آن از طریق خون می گذرد. در اینجا چیزی است که آن را بسیار قدرتمند می کند ، به ویژه در حالت طبیعی محلول در چربی:

کلروپلاست ها با پروتئین های “مولکول چاپرون” انرژی ایجاد می کنند. وقتی پروتئین ها قدرت خود را از دست می دهند ، “باز می شوند” یا باز می شوند. هرچه بیشتر حل شوند ، این پروتئین ها آشفته تر و ضعیف تر می شوند. این چرخه رو به پایین را از بهبود و بازسازی- تا پیری آغاز می کند. Chaperones کلروپلاست ها فعالیت تاشو و باز شدن و همچنین مونتاژ و جداسازی پروتئین های دیگر را فعال می کند و به آنها اجازه می دهد تا به ساختار اصلی و مطلوب بیولوژیکی تبدیل شوند.

با افزایش سن و بار میکروبی ، میتوکندری ما در تبدیل سوخت به انرژی کارآمدتر نمی شود. بدن سعی می کند با انرژی بسیار کمتر از دوران جوانی کار کند. این منجر به اختلال در هضم ، متابولیسم ، کاهش ایمنی ، اختلال در عملکرد کلیه / کبد ، کند شدن حرکات و کاهش قدرت می شود.

میتوکندری های کلروپلاست ها به ATP ، “مولکول اصلی انرژی” تبدیل می شوند. با مصرف رنگدانه های گیاهی کلروفیل ، ما مستقیماً از نور خورشید انرژی دریافت می کنیم. انگار با خوردن سبزی فتوسنتز را “انتقال” می دهیم!

دی اکسید کربن زیاد عامل اصلی “گرم شدن کره زمین” در سیاره ما است. این خفگی- به معنی از دست دادن هوشیاری یا مرگ در اثر خفگی است. در سطوح متوسط ​​، عواقبی مانند کاهش تمرکز و توجه برای مغز شما وجود دارد. سطوح بالاتر منجر به آسیب سیستم عصبی مرکزی و نارسایی تنفسی می شود. سایر علائم شامل سردرد ، سرگیجه ، احساس سوزن سوزن شدن ، مشکل در تنفس ، تعریق ، افزایش ضربان قلب ، فشار خون بالا و گرفتگی عضلات است.

گیاهان و درختان سبز به عنوان “جاذب” کربن عمل می کنند و میزان دی اکسید کربن موجود در هوا را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. با رشد ، دی اکسید کربن را از جو خارج کرده و از طریق فتوسنتز آن را به قند تبدیل می کنند. به نوبه خود ، مقادیر کمی دی اکسید کربن دوباره به ATP تبدیل می شود. چقدر باحاله؟

کلروفیل بسیار شبیه به پلاسمای انسان و مشابه هموگلوبین است – اکسیژن را از ریه ها به دیگر قسمت های بدن شما منتقل می کند. کلروفیل به طور طبیعی سطح اکسیژن خون را افزایش می دهد و تقریباً بلافاصله انرژی را بهبود می بخشد.

بنابراین … سبزیجات سبز تیره بخورید و به دنبال مجموعه کلروفیل پرلز – تنها کلروفیل محلول در چربی واقعی ، همانطور که طبیعت در نظر داشت ، بدوید. در اینجا چیزی است که آن را متمایز می کند ، از اینجا بارگیری کنید.

مارک اندرسون از Standard Process West نیز مردی است که در رگهای خود “کلروفیل” دارد. با مهربانی گفته شد که اگر مارک خونریزی کند ، خون او سبز می شود. او از طرفداران بزرگ مجتمع مروارید کلروفیل است و سخاوتمندانه صوتی را به اشتراک گذاشته است که می توانید از یکی از سمینارهای قبلی وی “بازگشت به مدرسه برای پزشکان” در اینجا گوش دهید. به هر حال ، امسال هنوز فرصت حضور شخصی وجود دارد!

تصاویر از iStock / Galeanu Mihai (اصلی) ، vencavolrab (پست).

پیوندها

کیم اسپری

کل حرفه من حول بالاترین سطح سلامتی و تناسب اندام بوده است. من که در ابتدا توسط جون امبری CN San Rafael رهبری می کردم ، مشغول تجارت پررونق “در غذاهای صورتی سالم” در کلوردیل ، کالیفرنیا شدم. دکتر که تأثیر زیادی در مسیر حرفه ای من داشت دیک ورسندال بود. من هنوز این افتخار را دارم که یکی از شاگردان او باشم. با گذراندن دوره کارآموزی در کلوردیل ، به صورت تمام وقت به عنوان نماینده فروش بالینی استاندارد Standard-یکی از قدیمی ترین شرکت های مواد غذایی آمریکا برای متخصصان دارای مجوز بهداشت و درمان کار کردم.

من حدود 100 بار تجارت خود را فروخته ام ، این سرمایه گذاری اولیه من است. من فکر می کنم من موفق به انجام این کار شدم زیرا دوست داشتم (و در این کار بسیار خوب بودم) با پشتکار به دیگران در جامعه خود کمک کنم. من از این تجربه اولیه استفاده کردم و به مدت 20 سال بر آن تکیه کردم -با پزشکان مختلفی که با آنها کار می کنم یاد گرفتم. من با پزشکان ، پزشکان متخصص طب سوزنی ، متخصصان طب سوزنی کار می کنم و در موارد دشوار و درک آنها با موفقیت به آنها کمک می کنم.

من یک محقق مشتاق هستم و تمام تلاش خود را در پاسخگویی به سوالات شما ارائه خواهم داد. در سطح شخصی ، من دوست دارم آشپزی کنم و با برخی از پزشکانی که با آنها کار می کنم “شام با اسناد” داشته باشم.دیدگاهتان را بنویسید