کریستین مک دونالد IBS ، نقرس ، آرتریت ، اضطراب ، فشار خون بالا و کلسترول بالا را درمان کرد و همه داروها را کاملاً خام تجویز نکرد. او وگان قلیایی و 80 درصد خام می خورد.


سلام ، من کریستین مک دونالد هستم. 4 سال پیش من بسیار مریض بودم و نمی توانستم 65 کیلو وزن اضافه شده از پسر سومم را از دست بدهم. من یک دونده نیمه ماراتن با آرتریت ، نقرس ، IBS-D ، فشار خون ارثی ، کلسترول بالا ، میگرن ، اضطراب و موارد دیگر بودم. یک روز دویدم و حقیقت را در مورد سلامتی از خدا خواستم. او به من گفت که به ابتدا بازگردم. آغاز به معنی باغ عدن بود.

درمان آنجاست. اولین نیت خدا برای ما است. بنابراین من شروع به تحقیق کردم و شروع به برداشتن گامی برای تغییر رژیم غذایی بچه ها کردم. من با مصرف 21 روزه غذاهای قلیایی ، غذاهای اسیدی را حذف کردم. سپس یکی یکی غذاهای ترش را تزریق کردم تا ببینم کدام غذاها باعث من شده اند. البته ، به اندازه کافی گوشت ، تخم مرغ و لبنیات درد ناشی از آرتریت ، نقرس و میگرن را برای من به ارمغان آورد و اضطراب را برانگیخت. محصولات گندم IBS-D را برگشت دادند. و غیره. و غیره.

با ادامه مرحله نوزاد ، سرانجام شروع به انجام کارهای خام و گرسنگی آب میوه ها کردم. می خواستم کاملاً خام باشم ، اما خام نگه داشتن آن تا شام برایم راحت تر بود. سپس یک ناهار پخته قلیایی بخورید. من خودم را هنوز یک قدم کودکانه می دانم و امیدوارم روزی کاملاً خام باشم. اما من هیچ وقت خودم را کتک نزدم. من خودم را برای سلامتی دوست دارم.

در این قسمت خواهید آموخت:

️ وقتی در حالت رطوبت بالا هستید با همسرتان کار کنید
How️ چگونه به فرزندان خود ریشه های سالم بدهیم که بر اساس آنها رشد کنند
How️ نحوه تمیز کردن غذا ، به ویژه با پختن غذای خام

قسمت کامل را بشنوید:

منابع قسمت:

️کریستینا فیس بوک
من یک محصول ناقص را درب من تحویل می دهم. اینجا 10 دلار است خرید کنید و جعبه ناقص خود را با میوه ها و سبزیجات ارگانیک ایجاد کنید.
💞 به گروه فیس بوک بپیوندید برای حمایت در سفر سلامتی خود
آیا علاقه دارید مربی شوید؟ درباره بیشتر بدانید IIN
کتاب من را رزرو کنید ، شما می توانید از عهده سلامت بودن برآیید
🍓 30 روز چالش وگان خام
📧 به من ایمیل بزن برای ارسال سوال و ورود به پادکست در مورد توانمندسازی غذای خام

توصیه هایی برای کتاب:

// رهبران Samantha Salmon
مربی بهداشت جامع دارای مجوز

// مهمان کریستین مک دونالد
تأثیر شبکه های اجتماعی ، همسر و مادر

اطلاعات ارائه شده در این پخش فقط برای اهداف آموزشی است و به عنوان توصیه پزشکی در نظر گرفته نشده است. این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو یا مشابه آن در کشور شما ارزیابی نشده است. این محصولات / خدمات برای تشخیص ، درمان ، درمان یا پیشگیری از هر گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

کپی رایت © 2019دیدگاهتان را بنویسید