کاهش وزن موضعی با RF | کاهش وزن با کمک دستگاه های RF در تهران


کاهش وزن موضعی با دستگاه های RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از محصولات لاغری HF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاههای RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه Rf را می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، باسن و غیره استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات افرادی هستند که هنگام مشاهده به هیچ وجه چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در یک قسمت از بدن مانند شکم و ران چربی دارند. ممکن است مردم از این تجمع چربی خوشتان نیاید و به دنبال راهی برای از بین بردن آن هستند.

کاهش موضعی وزن با RF

کاهش موضعی وزن با RF

کاهش موضعی وزن با RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از محصولات لاغری HF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با کمک دستگاههای RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه فرکانس رادیویی را می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، باسن و غیره استفاده کرد.

دستگاه فرکانس رادیویی با سرعت ، راحت ، بدون آسیب و پردازش زخم منجر به سفت شدن پوست ، شل شدن و از بین بردن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با استفاده از دستگاه RF انجام می شود که در چند سال اخیر بین مردم بسیار محبوب شده است و بدون نیاز به جراحی به بدن کامل می رسد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF کاهش وزن

کاهش وزن با فرکانس رادیویی یک روش عملی برای کاهش وزن به صورت محلی است که مزایای زیادی دارد. برخی از آنها عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و نتیجه مطلوب را می توان بدون جراحی به دست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از عامل لاغری RF ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، می توانید پوست را همزمان سفت کنید. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که قادر به کاهش وزن از طریق رژیم کاهش وزن نیستند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت استفاده کرد.

در نتیجه ، اگر رژیم غذایی و ورزش مثر واقع نشوند ، این روش می تواند یکی از بهترین روش های م toثر برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

چه کسانی برای کاهش وزن موضعی با HF مناسب هستند؟

داوطلبان این روش در واقع افرادی هستند که بدن تنیده ای دارند و در یک قسمت از بدن مانند شکم و ران چربی جمع کرده اند که از شر روش هایی مانند رژیم و ورزش خلاص نمی شود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن با فرکانس رادیویی برای افرادی که دارای اختلال حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است در دوران بارداری و شیردهی از این روش استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه جراحی میکرو برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از دندان مصنوعی فلزی ، صفحات دندانی و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

کاهش وزن موضعی با HF چگونه است؟

ابتدا ، بیمار از کرم ضد درد به ناحیه مورد نظر استفاده می کند. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از بیهوشی ، کرم با الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، می توان ترکیبی از دو قطبی و تک قطبی را از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که با او تماس گرفته اید باید با استفاده از آموزش های لازم با توجه به دستگاه ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور مساوی به تمام قسمت ها اعمال شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به قسمت مورد نظر بمالید تا نوک دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت نوک روی این ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را به ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از این اقدامات بر روی پوست ممکن است کمپرس یا لوسیون قرار دهید.

دوره بهبودی پس از استفاده از محصولات کاهش وزن RF محلی

پس از کار با دستگاه RF ممکن است کمی قرمزی احساس کنید. قرمزی زیاد قوی نیست و همان آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی به سرعت از بین می رود و شما حتی نیازی به تعطیلات ندارید. سپس می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – تا زمانی که برای درمان شما به متخصص مراجعه کنید ، با استفاده از دانش این روش و آشنایی کامل با آن و همچنین آگاهی از خود.

راههای ارتباط با یک خانم بهار هندی

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پلاک 340 ، طبقه دوم ، شعبه ۱۲۲

اقدامات لازم قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه های RF نیازی به مراقبت یا ترمیم خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت این روش است. اما رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی موارد عبارتند از:

برای چند روز قبل و بعد بهتر است از کشیدن سیگار خودداری کنید.

نوشیدن الکل سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین ، تا یک هفته بعد از انجام RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول درمان ، بهتر است روزانه 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش فعلی HF شبیه به کاری است که ما در باشگاه برای گرم کردن بدن انجام می دهیم. عوامل تحریک کننده منطقه را گرم می کنند و این گرما حرارتی است که ما برای کاهش وزن در طول تمرین به آن نیاز داریم.

در نتیجه ، چربی ها برای دفع و متابولیسم بدن آماده هستند.

همچنین با این روش ، با تمرکز انرژی در عمق پوست روی لایه های زیرین پوست ، روی پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید