رژیم لاغری سریع

کاهش قبوض شهرداری نسبت به دوره قبل/ باید پیش نویس قوانین برای رفع مشکلات مردم تهیه شودایسنا/ خراسان رضوی یکی از اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در شش ماه گذشته ۵۱ لایحه از سوی شهرداری به شورای شهر تقدیم شد، در حالی که این تعداد در دوره پنجم ۸۳ لایحه بود که دلیل این موضوع باید بیان شود. در نظر گرفته شده.

فاطمه سلیمی امروز ۱۰ بهمن ماه در بیست و چهارمین جلسه علنی ششمین جلسه شورای اسلامی شهر مشهد که در تالار شهر برگزار شد، گفت: طبق قانون، اعضای شورای شهر حق ورود و مداخله را دارند. شورای شهر عزل و نصب کارکنان شهرداری، شرکتها، مؤسسات و سازمانها فاقد آن هستند. بر این اساس شورای ششم از این اصل حقوقی مانند سایر قوانین حمایت می کند و به قانون احترام می گذارد.

وی با اشاره به انتصابات اخیر در شهرداری مشهد افزود: امیدواریم نتایج این انتصابات در مجموعه شهرداری را در عملکرد مثبت ببینیم و سرمایه گذاری های ارزشمندی که در اجرا از دست می دهیم به درستی و به خوبی با سرمایه های شایسته جایگزین شود. ” مردم.”

سلیمی گفت: از ابتدای فعالیت شورای ششم تاکنون ۵۵ پروژه تهیه و تدوین شده است که ۲۰ پروژه در همین مدت در شورای پنجم بوده است؛ بی شک این تفاوت فاحش نشان از تلاش همکاران در شورای شهر و نگاه تخصصی آنها دارد. از مسائل شهری

یکی از اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: از شهردار و همکارانش می خواهیم با نگاهی تحلیلی، پیش نویس قوانینی برای رفع مشکلات مردم، بهبود عملکرد شهرداری و ارتقای رضایتمندی شهروندان تهیه کنند. غیر از لوایح فعلی که باید به شورای شهر ارائه و به شورا ارائه شود.

در این جلسه لایحه قانون نامگذاری خطوط فرعی به نام شهدا به تصویب رسید که بر اساس آن در محدوده سه باند فرعی تالولو ۱۰ واقع در طبرسی ۶۵ به شماره نام شهید محمدرضا. قودری در محدوده چهار باند فرعی شهید بابانذر ۱۴ واقع در جاده شهید بابازار شماره حفظ سریع به نام شهید حسینعلی محاسل کخا در زیر کریدور ۹ نیاوران ۱۶ واقع در سرافرازان ۲۵ توسط حفظ شماره به نام شهید حنیفه احمدزاده سبحانی و در قسمت یازدهم جلال آل احمد ۴۳ با حفظ شماره به نام شهید رضا سیفی.

لایحه ای مبنی بر بخشودگی مطالبات بانک شهر نیز به تصویب شهرداری مشهد رسید. به گفته وی، شهرداری مشهد مجاز است با توجه به مطالبات بانک شهر در خصوص تسهیلات معوق، تفاهم نامه را اجرا کند.

غلامحسین صهبی، عضو کمیته خدمات، شهرسازی و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد نیز در خصوص این قانون گفت: شهرداری به بانک شهر بدهکار است؛ در حالیکه شهرداری به بانک شهر بدهکار است. پس چه نیازی به افزایش سرمایه است؟ آیا بهتر نیست به جای افزایش سرمایه، بدهی ها را تسویه کنیم؟

وی با مخالفت با ضرورت این طرح افزود: بانک شهر بازوی قوی شهرداری است. در حالی که این بانک حساب های شهرداری را می بندد و تسهیلات نمی دهد. این بازوی توانمند چیست؟ شهرداری ها به عنوان سهامدار اصلی بانک شهر موظف به افزایش سرمایه این بانک هستند. سهم ۱.۳ میلیاردی شهرداری مشهد در بانک شهر با نوسانات ارز تغییر می کند. بنابراین بهتر است از افزایش سرمایه یک ماه بانکی خودداری شود.

تصویب مجوز یا محدودیت موقت پیاده روها و سایر معابر و اماکن عمومی از دیگر لایحه هایی بود که به تصویب اعضای شورا رسید.

بر اساس این قانون، شهرداری مشهد موظف است از ابتدای سال ۱۴۰۱ مبحث دوازدهم مقررات ملی ساختمان را به منظور انجام عملیات ساختمانی اعم از ساختمان سازی، نوسازی و توسعه، تخریب یا تعمیر ساختمان، پروانه بهره برداری مستند کند. یا به طور موقت پیاده روها، خطوط دیگر و اماکن عمومی را محدود کنید. با ذکر تعداد روز و نوع استفاده، معادل موضوع مذکور تخلیه و نگهداری موقت مصالح، اجرای دیوار ایمنی (نگهداری) و یا نصب وسایل ایمنی و حفاظتی از قبیل داربست، نردبان، سکو، سایبان و … می باشد. ، سپس صدور حساب و دریافت کارمزد همانطور که در فایل پیوست از ساختمان مالک نشان داده شده است.

لایحه قانون اصلاح و بررسی وصول عوارض ساختمان های برگزار شده در کمیته های ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها در جلسه امروز شورای شهر مشهد به تصویب رسید. به موجب این قانون، شهرداری موظف است علاوه بر جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰، از ساختمان‌های باقی مانده در کمیسیون‌های موضوع ماده ۱۰۰ قانون شهرداری، عوارض نگهداری ساختمان‌ها را دریافت کند.

مجید طهوریان العسکری نیز در سخنانی پیش از دستور کار این نشست، سحر را مظهر عظمت، عظمت و فداکاری ملت ایران دانست و گفت: انقلاب برای اسلام بود چرا که اسلام را نجات می دهد. از قدرت های بزرگ و جنایات خارجی وظیفه ما این است که انگیزه الهی داشته باشیم و سعی کنیم آن را به مردم تزریق کنیم.

وی افزود: باید به گونه ای عمل کنیم که مردم در اعمال و رفتارمان فکر نکنند که دنیا باقی می ماند، بلکه باید بدانند این چند روز باقی می ماند و از بین می رود، زیرا اگر قرار باشد بماند. به ما نرسد.”

رئیس کمیته عمران و بهسازی طوس شورای شهر مشهد ادامه داد: امروز وقت آن است که با هم علیه نفاق، دروغ، نفاق و فریبکاری فریاد بزنیم و به عنوان سربازان این انقلاب برای احقاق حق مظلومان ساکت ننشینیم. زیرا سکوت یک روسی ابدی است.» این یک خلقت برای ما در پیشگاه خداوند است.

وی گفت: اگر فرض کنیم آنچه ما می دانیم، شهروندان ندانند، اشتباه بزرگی است، نقش و جایگاه مردم در سیستم های مدیریتی به ویژه در سیستم مدیریت شهری تغییر کرده است. با گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب باید باور کنیم که کار را به مردم واگذار می کنیم چرا که مردم بهتر از هر مدیری نیازها و نیازهای محله و منطقه را درک می کنند.

و طهوریان ادامه داد: دوران درهای بسته برای حق طلبان و حق طلبان و علاقمندان به ترقی از محله به شهر به پایان رسیده است و دوران امید آفرینی، تلاش، مضاعف شدن و چوب بری از چرخ خودروهای خدماتی است. پایان یافت و یک مانع واقعی در چارچوب قانون بدون هیچ تاخیری آغاز شد.

وی افزود: صدای مردم و چرخه های پیشرفت در شهرستان باید بیش از هر زمان دیگری شنیده شود. گام دوم انقلاب یعنی تکریم ملت ایران و تعظیم در برابر آن، توصیف انقلاب اسلامی به عنوان یک حرکت عظیم دینی، انقلابی ماندن و ایجاد تمدن نوین اسلامی و اعتقاد عمیق به انقلاب است. و انقلاب، به آینده خوشبین و به اصل اعتقاد داشته باشند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر