رژیم لاغری سریع

کارمندان Discovery در سراسر جهان برای هشتمین روز سالانه Impact Day گرد هم می آیند – Discovery, Inc.


در روز جمعه، ۱۶ ژوئن، بیش از ۴۰۰۰ کارمند Discovery Communications از میزهای خود دور شدند تا در هشتمین روز جهانی داوطلبانه کارمندان سالانه این شرکت، «تاثیر خود را امروز بیابید» شرکت کنند.

از سیلور اسپرینگ تا پکن، کارمندان ۶۰ دفتر در ۳۷ کشور در نزدیک به ۲۰۰ پروژه داوطلبانه برای کمک به بهبود جوامع محلی در سراسر جهان شرکت کرده اند. این پروژه ها شامل تغذیه بی خانمان ها، احیای مدارس محلی، پاکسازی مراکز اجتماعی، بهبود شرایط در پناهگاه های فرزندخواندگی حیوانات خانگی، زیباسازی پارک ها و آبراه ها و بسیاری موارد دیگر است.

به عنوان بخشی از Discovery Impact، چتر مسئولیت اجتماعی شرکتی ما، Impact Day ماموریت Discovery برای دستیابی به یک هدف را جشن می‌گیرد و به کارکنان فرصتی می‌دهد تا در جوامعی که در آن زندگی می‌کنند و در آن کار می‌کنند، پس بدهند.

با جستجوی #Our Impact در فیس بوک، توییتر یا اینستاگرام و دنبال کردن به همراه @، تمام نکات مهم روز را بررسی کنید.دیسکاوری کام.

با جستجوی #Our Impact در فیس‌بوک، توییتر یا اینستاگرام و دنبال کردن @@، این عکس‌ها و تمام نکات مهم روز را بررسی کنید.دیسکاوری کام.

(دیوید زاسلاو روز تاثیرگذاری را با تیم در ریورساید آغاز کرد)

(تیم توکیو از زیباسازی ساحل محلی خود برای گرفتن عکس استراحت می‌کند)

(سبز شدن: دیوید لوی و تیمش مزرعه کلاژت را در مریلند تمیز می کنند)

(تیم باغ وحش ملی اسمیتسونین در واشنگتن دی سی ژست می گیرد)

(کارکنان در استانبول که با المپیک ویژه همکاری می کنند)

(کارمندان سنگاپور در Mutts and Mittens کمک می کنند)

با مراجعه به https://corporate.discovery.com/ با Discovery Communications به روز باشید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر