ژیمناستیک ها در خانه می مانند و به رئیس جمهور سابق قدرت می دهند چرا وزارت ورزش هیچ اقدامی نمی کند؟تیم های ایروبیک ژیمناستیک و ورزش های ملی به دلیل عدم ارسال ایمیل و عدم ثبت نام در سایت جهانی فرصت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را از دست می دهند.

به گزارش ایسنا، مسابقات ایروبیک ژیمناستیک و آکروژیم قهرمانی آسیا در روزهای آینده برگزار می شود. در حالی که نمایندگان ایران قصد دارند با آمادگی کامل در این رقابت ها شرکت کنند اما هنوز شرایط حضور آنها در این رقابت ها فراهم نشده است. مسابقات ایروبیک ژیمناستیک قهرمانی آسیا از ۱۹ شهریور آغاز می شود و تیم ایران نمی تواند در این رقابت ها شرکت کند. مسابقات آسیایی آکروژیم اوایل مهرماه برگزار می شود و نمایندگان ایران هنوز ثبت نام نکرده اند.

گفته می شود دلیل اعزام نشدن نمایندگان ایران به این دو رویداد، ثبت نام نکردن ورزشکاران در سایت فدراسیون جهانی است. فدراسیون ژیمناستیک ایران باید اسامی و اطلاعات ورزشکاران را از طریق ایمیل به فدراسیون جهانی ارسال کند اما ایمیل فدراسیون همچنان در اختیار رئیس سابق آن فدراسیون است.

دوره صدارت اینشه درگاهی در ۲۸ تیر ۱۴۰۰ به پایان رسید، وی تا چند ماه پس از پایان دوره صدارتش، صندلی خود را ترک نکرد. وزارت ورزش پس از گذشت ۶ ماه از ریاست انچی درگی، حمید احمدی را به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب کرد. البته دبیر سابق فدراسیون هم در کنار احمدی حضور داشت تا چیزی از چشم رئیس سابق کم نیاید. وزارت ورزش در پایان دوره شش ماهه احمدی مرزوقی را به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب کرد.

حالا با وجود اینکه بیش از یک سال از ریاست اینچه درگاهی در فدراسیون ژیمناستیک می گذرد، مشخص نیست چرا ایمیل فدراسیون همچنان در اختیار این فرد است و همچنان می خواهد قدرت خود را در این فدراسیون نشان دهد.

سوال اینجاست که چرا وزارت ورزش برای کوتاه کردن دست کسانی که از فدراسیون رفتند و در مقابل این اتفاقات سکوت کردند، اقدامی نمی کند؟

پیس از وزارت ورزش اعلام کرد که ثبت نام از داوطلبان فدراسیون از دوم مهرماه آغاز می شود، اما پس از دو روز به دلیل بررسی مجدد اساسنامه فدراسیون، مراحل ثبت نام متوقف شد.

حالا به نظر می رسد وزارت ورزش و جوانان و وزیر در راس آن باید برای این فدراسیون تصمیمات جدی بگیرند تا دیگر بازیکنان این رشته آسیب نبینند و این سردرگمی اداری پایان یابد.

انتهای پیام