رژیم لاغری سریع

چین از اینترپل برای هدف قرار دادن مخالفان سیاسی خود در بریتانیا استفاده می کندچین از اینترپل برای تعقیب مخالفان و منتقدان در هنگ کنگ و همچنین مخالفان سیاسی مستقر در بریتانیا استفاده کرده است.

به گزارش وب سایت تلگراف، تبعیدیان و فعالان مستقر در بریتانیا در حال آماده شدن برای حمله احتمالی از طریق “اعلامیه قرمز” هستند که می تواند منجر به دستگیری آنها و سفر آنها به “رژیم کمونیستی” شود. تحویل داده خواهد شد.

گفته می شود که آژانس بین المللی اجرای قانون (اینترپل) برای اهداف سیاسی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت، در حالی که در سال های اخیر این آژانس به دلیل پذیرش درخواست های “رژیم های دیکتاتور” مورد انتقاد فزاینده ای قرار گرفته است.

مقامات هنگ‌کنگ اکنون آشکارا درباره «استفاده از اینترپل به‌عنوان ابزاری برای بازگرداندن مخالفان به چین» بحث می‌کنند، پس از اینکه «افزایش قابل‌توجهی در تعداد جرایم مشمول پیگرد شدید امنیت ملی» در سال ۲۰۲۰ معرفی شد.

نیروی پلیس هنگ کنگ در تعقیب مخالفان مقیم خارج از کشور به طور فزاینده ای “تهاجمی و عصبانی” شده است.

این سازمان همچنین اتباع خارجی را که به معترضان و مخالفان سیاسی در چین کمک می کنند، متهم کرده و به دنبال آن است.

۱۶ فعال حقوق بشر که شش تن از آنها در بریتانیا زندگی می کنند، نامه هایی به آژانس بین المللی اجرای قانون ارسال کرده اند که آیا دولت چین یا پلیس هنگ کنگ به دنبال استفاده از اینترپل علیه آنها هستند یا اینکه آیا دولت اخطار قرمز صادر کرده است. یا به پلیس اطلاع داده شده است.

آنها می گویند که عملاً بدون تضمین اینترپل در بریتانیا زندانی هستند.

این ترس واقعی وجود دارد که هنگ کنگ یا چین در گذشته از اینترپل به عنوان ابزاری علیه ما استفاده کرده باشند و شاید بزرگترین ترس برای اکثر ما که این نامه را امضا کرده ایم این باشد که هنگ کنگ و چین قصد انجام این کار را دارند، به ویژه در در عین حال، هر چند آشکارا بیان می کنند که .

این نامه توسط یائو من چون، قانونگذار سابق هنگ کنگ که از قانون جدید امنیتی فرار کرده و سایمون چنگ، کارمند سابق کنسولگری بریتانیا که مدعی است توسط مقامات چینی شکنجه شده است، امضا شده است.

آقای چنگ از دولت بریتانیا خواست که اینترپل را برای لغو همه پرچم‌های قرمز علیه اخراج‌شدگان تحت فشار قرار دهد و از این سازمان خواست تا هرگونه هشداری را اعلام کند.

وی افزود: اینترپل مانند یک “جعبه سیاه” است و ما نمی دانیم داخل آن چیست. ما بسیار نگران هستیم که آنها دستورالعمل های چین را دنبال کنند. ما عملاً نمی دانیم که سفر به کدام کشور امن است.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر