چگونه می توان به کودکان کمک کرد تا سالم غذا بخورند ، بصورت شهودی غذا بخورند و به بدن خود با ماریل بارون اعتماد کنند


در اینجا یادداشت های قسمت 339 “زنان سیر” آمده است. فراموش نکنید که هر سه شنبه یک قسمت جدید را ببینید و برای مشترک شدن به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن بازخورد در پادکست (سلام!) ، پیوند را دنبال کنید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و مریل در مورد چگونگی سالم ماندن کودکان با غذا خوردن ، خوردن بصری و اعتماد به بدن خود بحث می کنند.

آیا سوالی هست که دوست دارید به آن پاسخ دهید؟ به آدرس ایمیل [email protected] برای ما ایمیل کنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی دریافت می کنیم مستقیماً به یک خیریه شریک ، Thistle Farms اهدا می شود – جایی که زنانی که سوء استفاده ، سوء مصرف مواد ، قاچاق و فحشا را تجربه کرده اند از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما هزینه بارگیری را پرداخت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[06:23] چگونه می توان به کودکان کمک کرد تا سالم غذا بخورند ، بصورت شهودی غذا بخورند و به بدن خود با ماریل بارون اعتماد کنند

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و وزن ما را بخرید

گروه سلامت اجتماعی زنان پرستار

وب سایت ماریل بارون

ماریل بارون را در اینستاگرام دنبال کنید

کتاب الکترونیکی “آموزش مصرف کنندگان بصری”

Joovv.com/wellfed

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

جووف

اگر به دنبال راهی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلولی و تغذیه سیستم غدد درون ریز ، از جمله تیروئید آدرنال هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م methodsثرترین روش های مراقبت های بهداشتی است که می توان با دستگاه در خانه استفاده کرد. این به بهبود خواب من ، کاهش خستگی و سردرد کمک کرده است ، و برای کاهش التهاب و استرس باور نکردنی است.

Joovv یک برند برجسته برای درمان موثر و ایمن نور قرمز است. چیزی که من در مورد Joovv دوست دارم این است که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه و با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از آنها) به ارمغان می آورد.

اگر به دنبال وسیله ای برای درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

BiOptimzers

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از افراد حذف می شوند زیرا معتقدند این فقط در مورد افراد مبتلا به دیابت نوع 2 صادق است. اما قند خون یک موضوع است همه نیاز به درک

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام دهیم؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدرات های فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم در طول روز داشته باشید ، حتی اگر روز “آخر هفته” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام BiOptimizers به ​​نام “پیشرفت قند خون” را توصیه می کنم. این مکمل ساده نتیجه آزمایشات متعددی است که به شما امکان می دهد بهترین فرمول برای حفظ قند خون را بیابید. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی 5 انبار مختلف رفت.

شکستن قند خون به کاهش بی خطر قند خون بعد از غذا کمک می کند تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 discount تخفیف بگیرید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنیددیدگاهتان را بنویسید