چگونه مطالعات موردی می تواند به توسعه مشاغل تجاری شما در مراقبت های بهداشتی کمک کند


نتیجه عملی. به همین دلیل است که مطالعات موردی باید ابزاری باشد که در زرادخانه بازاریابی شما مورد بحث قرار نگیرد.

یک لحظه فکر کنید. آخرین باری که خریدید بدون اینکه بدانید پول سختی را که خرج کرده اید صرف چه چیزی می کنید ، کی بوده است؟

این که آیا به دنبال یک تجربه شام ​​جدید ، یک بازار تختخواب جدید هستید یا مشت های واقعاً جالبی را دیده اید ، احتمالاً شما در ابتدا تحقیق کرده اید. در مورد خدمات نیز همینطور است.

وقتی به دنبال پزشک طب سنتی چینی بودم که به تعادل هورمون های من کمک کند و پوست مرا تمیز کند ، نظرات بی شماری از مشتریان را به صورت آنلاین خواندم. این مرورها سرانجام به من کمک کرد تا دکتری را انتخاب کنم که مناسب ترین مشکلاتی است که با آن روبرو بودم. اگر بتوانم موفقیت و خوشبختی کار با این تمرین کننده را تصور کنم
برای من آورد ، مجبور شدم بدون مشکل بروم. اگر بتوانم خودم را به جای بیمارانشان تصور کنم ، فروش آسان بود.

آخرین باری را که خریداری کردم بدون انجام برخی تحقیقات و تحقیقات آنلاین ، از جمله بررسی نظرات مشتریان ، توصیفات و داستانهای موفقیت ، به خاطر نمی آورم.

نتیجه – شواهد فروخته می شود. به همین دلیل است که مطالعات موردی باید ابزاری باشد که در زرادخانه بازاریابی شما مورد بحث قرار نگیرد.


مطالعه موردی چیست؟

مطالعه موردی فقط یک شهادت جلالی است ، اما در قالب طولانی تر نوشته شده است. آن را به عنوان یک داستان موفقیت مشتری در نظر بگیرید که با قالب قدیمی نوشتن یک داستان از ابتدا تا انتها مطابقت دارد و مشتری شما قهرمان داستان است.

با مطالعه موردی ، یک خط داستانی حل داستان-تحول را دنبال می کنید که به ترسیم تصویری کمک می کند که نشان می دهد چگونه مشتریان واقعی با استفاده از محصول یا خدمات شما بر مشکلی غلبه کرده اند. بازخورد ، داستان های موفقیت و بررسی مشتریان به ما کمک می کند تا تصمیمات خرید آگاهانه تری بگیریم. برخلاف نظرات یا نظرات اول شخص ، مطالعه موردی یک داستان دقیق تر است ، اما هنوز از دیدگاه مشتری خوشحال شما بیان می شود.

قدرت قصه گویی

مردم داستان خوب را دوست دارند.

از همان دوران کودکی ما با داستان ها احاطه شده ایم. ما خود را در آنها غوطه ور کردیم ، از آنها درس گرفتیم و آنها را نوشتیم. می توان گفت قصه گویی به زمان ها برمی گردد. این همان چیزی است که تاریخ ما را می سازد و به نوبه خود آینده ما را رقم می زند. داستانها در همه جا ،
به همین دلیل ما به خوبی با آنها ارتباط برقرار می کنیم

مطالعات موردی داستانهایی هستند که نشان می دهند چگونه مشتریان واقعی با استفاده از محصول یا خدمات شما بر مشکل یا درگیری غلبه کرده اند. مانند هر داستان خوب ، مطالعات موردی به جلب توجه خواننده و همچنین ایجاد ارتباط بین داستان کمک می کند.

این به مشتریان احتمالی شما کمک می کند تا خود را به جای مشتریان نشان دهند و به مخاطبان نشان می دهد که محصول یا خدمات شما در نهایت چه کاری برای آنها انجام می دهد. برخلاف سایر مطالب بازاریابی ، مطالعات موردی از دیدگاه مشتری شما انجام می شود و آنها را به یک شخص ثالث قدرتمند تبدیل می کند
تصویب.

مطالعه موردی عالی می تواند مشتریان احتمالی شما را بهتر احساس کند یا تنها راه حل مشکل آنها باشد.

اثبات اجتماعی

این روزها کافی نیست که بگوییم محصول ما به شما در حل مشکلات a ، b و c کمک می کند. برای حمایت از ادعای خود به بازاریابی شفاهی نیاز دارید. ما باید به مشتریان خود نشان دهیم ، نگویید – و اثبات اجتماعی این کار را انجام می دهد.

طبق مطالعه ای که توسط بازاریابی B2B انجام شده است ، 94 درصد از مصرف کنندگان قبل از تصمیم نهایی خرید ، آنلاین می شوند تا سایر نظرات مشتریان را بخوانند. به عنوان مصرف کننده ، ما روندها و اقدامات دیگران را پیش از خود دنبال می کنیم.

آنچه مطالعات موردی را بسیار م makesثر می کند این است که آنها بر تجربه خود مشتری تمرکز می کنند و به افراد واقعی نشان می دهد که قبلاً محصول یا خدمات شما را تجربه کرده اند. تأثیر مساوی نشان دهنده مشتریان شما است. نه تنها شرکت شما ، که ممکن است برای مصرف کنندگان مفید به نظر برسد.

فرض کنید شما یک مربی تغذیه هستید که در مسائل گوارشی تخصص دارد. مشتریان شما به دنبال شخصی هستند که به آنها کمک کند احساس بهتری داشته باشند و درک کنند که چه چیزی را تجربه می کنند.

آنها فقط نیاز ندارند که به شما گفته شود می توانید به آنها کمک کنید احساس بهتری داشته باشند. شما باید به آنها مدرک واقعی بدهید که ثابت کرده اید به دیگران نیز مانند آنها کمک کرده اید.
هنگامی که بتوانند خود را در جای مشتری خود تصور کنند ، به احتمال زیاد بعد از کار با شما خود را سالم تر می بینند. این بیشتر به عنوان “ریخته گری در آینده” شناخته می شود ، جایی که مصرف کنندگان می توانند پس از استفاده از محصول یا خدماتی که ارائه می دهید ، آینده خود را ببینند.

شواهد اجتماعی یا تأثیر همسالان برچسبی در فرایند تصمیم گیری است.

منبع مفید برای فروش

این که آیا شما یک مالک انفرادی هستید یا یک تیم فروش دارید ، مطالعات موردی یک منبع مفید برای صحبت با مشتریان بالقوه و بستن فروش است.
وقتی به دنبال پزشک طب سنتی چینی برای هورمون هایم بودم ، می خواستم از بیمارانی که با مشکلات مشابه من روبرو هستند ، بشنوم. من تمایل داشتم آنهایی را که نمی توانستم از دست بدهم
شخصاً به این اشاره می کند

با داشتن چندین مورد موردی مختلف که به مشکلات مختلف مشتریان شما اشاره می کند ، هنگام تماس با مشتری احتمالی مزایای زیادی را به دست می آورید. فقط یک مطالعه موردی به آنها نشان دهید که بیشتر شبیه مشکلی است که آنها با آن روبرو هستند تا بتوانند ارتباط برقرار کنند و
نتیجه مثبت خود را نیز به شما ارائه دهید.

این یک درخت همیشه سبز است – نه مانند یک درخت …

برخلاف برخی از محتوای بازاریابی ، مانند وبلاگ ها یا پست های رسانه های اجتماعی ، مطالعات موردی همیشه سبز هستند و می توان از آنها استفاده مجدد کرد.

محتوای یک مطالعه موردی هرگز از مد نمی افتد زیرا حول یک موضوع {یا مشکل / درگیری در این مورد} می چرخد ​​که همیشه مربوط به گروه خاصی از مصرف کنندگان خواهد بود.

مشتریان همیشه به دنبال بررسیها و توصیفات مربوطه خواهند بود ، بنابراین مطالعات موردی در سالهای آینده به نمایندگی از شما ادامه خواهد یافت.

به هر حال ، مطالعات موردی آزمون زمان را پشت سر می گذارند و همچنان بر اعتماد و اعتبار مشاغل تأثیر می گذارند.

چگونه می توان یک شرکت کننده خوب در مطالعه موردی پیدا کرد

برای یافتن یک موضوع عالی که بر روی آن مطالعه موردی خود را متمرکز کنید ، به چیزی فراتر از انتخاب اولین مشتری خوشحال نیاز دارید که در مسیر شما ظاهر شود. شما باید داستانی را پیدا کنید که بتواند مربوط به مخاطبان شما باشد و آن را جذب کند و باعث شود احساس کنید بخشی از تحول است.

هر مشتری که با آن کار می کنید ، یک مشتری مطالعه موردی خوب نخواهد بود. در حالت ایده آل شما می خواهید شخصی را انتخاب کنید که به رویتان علاقه مند باشد تا داستان شما را (بدون توجه به میزان خام آن) با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد و بیش از آنکه مایل به تبدیل شدن به یک بیلبورد برای کسب و کار شما باشد.

در اصل ، موفقیت آنها با محصول یا خدمات شما تقریباً به دیگران نشان می دهد که آنها نیز باید به شرکت شما اعتماد کنند.

چگونه مطالعات موردی خود را دوباره متمرکز کنید

هر صاحب مشاغل برای دلار خود ضربه بهتری می خواهد ، و من مایلم شرط ببندم که شما هیچ فرقی با آن ندارید. برای استفاده بیشتر از مطالعات موردی خود ، چندین روش منحصر به فرد برای تغییر شکل آنها وجود دارد. مطمئناً ، هر جا که آنها را وارد کردید ، می توانید یک صفحه ویژه با داستان های موفقیت داشته باشید ، اما این همه چیز است
تنها یک راه برای استفاده از آنها

چرا چند مورد از آنها را امتحان نمی کنید:

  • آنها را از طریق ایمیل و خبرنامه در کمپین های بازاریابی خود قرار دهید
  • آنها را به امضای ایمیل شرکت خود اضافه کنید
  • از آنها در پست های وبلاگ و چاپ مقالات استفاده مجدد کنید
  • آنها را برای ارائه و کمپین های فروش به تیم خود بسپارید
  • آنها را در تمام صفحات رسانه های اجتماعی خود قرار دهید

و این تازه اولشه!

آیا می دانستید که مصرف کننده معمولی قبل از کلیک روی “خرید” باید پیام شما را هفت بار بشنود؟

هرچه بیشتر مطالعات موردی خود را متمرکز کنید ، به احتمال زیاد پیام بازاریابی شما به مخاطب می رسد. آنها می گویند هرچه بیشتر ، سرگرم کننده تر!

بنابراین به من بگویید ، چگونه می خواهید از مطالعات موردی در کسب و کار خود استفاده کنید؟

آیا آمادگی کسب یک پیشرفت حرفه ای و ساده سازی تجارت غذا را دارید؟

همین حالا ثبت نام کنید برای یک آزمایش 15 روزه بدون ریسک و تمرین تغذیه را به سطح بعدی برسانید.

سوالات؟

به ما [email protected] ایمیل بزنید

نظراتدیدگاهتان را بنویسید