چگونه غذاهای آنلاین زمان پذیرش مشتری را بیش از 60 درصد کاهش می دهد


“HUB کل فرآیند تحویل بین مشتریان و من را ساده کرده است. با استفاده از فرم ها و ارزیابی تغذیه آنلاین ، کل مراحل پذیرش من در عرض چند ثانیه ارائه می شود. چند دکمه را فشار می دهد. در واقع ، خیلی راحت تر نمی شود. “

عکس جسیکا پکوس

جسیکا پکوس

 • متخصص تغذیه آشپزی و مشاور تغذیه معتبر
 • به زنان حرفه ای که از مشکلات روده از جمله بیماری سلیاک ، بیماری کرون و کولیت اولسروز رنج می برند ، نحوه کنترل سلامت خود و بازیابی زندگی مورد علاقه خود را آموزش می دهد.

“HUB کل فرآیند تحویل بین مشتریان و من را ساده کرده است. با استفاده از فرم ها و ارزیابی تغذیه آنلاین ، کل مراحل پذیرش من در عرض چند ثانیه ارائه می شود. چند فشار دکمه در واقع ، خیلی راحت تر نمی شود. “

چالش: فرآیند پذیرش مشتری را برای کاهش وظایف اداری خودکار کنید

هنگامی که جسیکا پکوس ، متخصص تغذیه یکپارچه ، تجارت آنلاین تغذیه خود را آغاز کرد ، مصمم بود که فرآیند منظمی از مصرف و مصرف را ایجاد کند. او به زودی متوجه شد که گفتن آن آسان تر از انجام دادن آن است. وقتی برنامه تغذیه او به پایان رسید ، متوجه شد که فرآیندی که در برنامه خود استفاده می کرد ، آن را قطع نمی کرد.

در حالی که او شروع به استفاده از فرم های کاغذی کرد ، احساس کرد که این روند هم برای خود و هم برای مشتریانش بسیار طول کشیده است.

“رفت و برگشت بین چاپ ، اسکن و پر کردن آنها بسیار سخت تر از حد ضروری بود و زمان انتظار برای بازگشت فرم ها بیش از زمان لازم به طول انجامید.”

اما حرکت به سمت فناوری دیجیتال آسان تر نشده است.

“اغلب ورودی دیجیتال به درستی ذخیره نمی شود و کار از بین می رود. من فقط این را به عنوان یک مشکل احتمالی نه تنها برای خودم بلکه به عنوان منطقه ای از سردرگمی و ناامیدی برای مشتریان دیدم. “

او می خواست کل فرایند را تا حد ممکن برای خود و مشتریانش ساده و آسان کند و کارهای اداری را به حداقل برساند.

“من دائماً چرخ ها را می چرخاندم ، چندین فرایند در حال انجام بود. این کار مرا از انجام کارهای بیشتر باز می داشت زیرا زمان زیادی را صرف کارهای اداری می کردم. “

راه حل: مرکز تغذیه جامع یک مکان واحد برای کل فرایند مشاوره ارائه می دهد


با این حال ، او تصمیم گرفت در وقت خود صرفه جویی کند و یک تجربه حرفه ای برای مشتریان خود ایجاد کند. بلافاصله پس از فارغ التحصیلی ، جسیکا با پلتفرم مشاوره Holistic Nutrition Hub آشنا شد و تصور کرد که توصیه های آنها را دنبال خواهد کرد.

“من واقعاً فقط یک ابزار مفید می خواستم که به سادگی و ساده انجام شود ، هم برای خودم و هم برای مشتری ، که از هر گونه سوال یا فرضیات اجتناب می کند.”

“HUB” توسط بیش از 1100 شرکت کننده استفاده می شود. بنابراین “HUB” چیست؟ Holistic Nutrition Hub یک پلت فرم دیجیتالی برای متخصصان تغذیه است. پلت فرم آنلاین شامل بسیاری از ابزارها ، ارزیابی ها و فرم های اساسی است که پزشکان در پشت صحنه کسب و کار خود استفاده می کنند. این پلتفرم باورنکردنی شامل فرم ها و رتبه بندی های زیر است:

 • فرم پذیرش مشتری
 • فرم تاریخچه بیماری
 • توافق رضایت آگاهانه
 • مجله غذا و علائم
 • ارزیابی سیستم های بدن
 • ارزیابی بدن-ذهن-روح
 • ارزیابی کمبود مواد مغذی
 • پرسشنامه تجهیزات آشپزخانه
 • ابزار توصیه تغذیه
 • ماشین حساب BMR
 • برنامه ریز غذای هفتگی
 • طراح دستور غذا
 • تولید کننده حساب
 • جمع آوری مدارک

همه فرم ها و پرسشنامه ها برای دستگاه های تلفن همراه مناسب هستند و می توان از دستگاه های مختلف ، از جمله تلفن همراه ، رایانه لوحی و رومیزی به آنها دسترسی پیدا کرد.

“کل پلت فرم ساده ، راحت و مقرون به صرفه است و پشتیبانی مشتری عالی است.”

نتیجه: زمان روشن شدن مشتری بیش از 60 درصد کاهش می یابد


پلتفرم Holistic Nutrition Hub علاوه بر حذف کاغذبازی ، به حداقل رساندن وظایف اداری و افزایش بهره وری ، زمان استخدام جسیکا را تا 60 درصد کاهش داده است!

این از وقت او برای بازاریابی ، ایجاد محتوا ، وبینارها و سایر فعالیتهایی استفاده کرد که سودآور هستند و باید با گذشت زمان تکامل یابند.

“من همچنین توانستم {” type “:” block “،” srcClientIds “را اعمال کنم:[“2c468191-ded8-4fbc-bc78-774d6f7db5a3″]، “SrcRootClientId”: “”} مارک ، لوگو و امضای ایمیل من آسان است و باعث می شود فرم ها برای کسب و کار من حرفه ای و نماینده به نظر برسند. ”

هنگام استفاده از مرکز تغذیه جامع کلمات ساده ، ساده و قدرتمند معنای کاملاً جدیدی به خود می گیرند.

“این فقط یک پلت فرم واقعاً جامع است که در آن تمام ابزارهایی که برای تمرین نیاز دارید در یک مکان قرار دارند. احساس می کنید حرفه ای تر هستید و انگار در پشت صحنه با هم بازی می کنید. من نمی توانم خوشحال تر باشم. “

آیا آمادگی کسب یک پیشرفت حرفه ای و ساده سازی تجارت غذا را دارید؟

همین حالا ثبت نام کنید برای یک آزمایش 15 روزه بدون ریسک و تمرین تغذیه را به سطح بعدی برسانید.

سوالات؟

به ما [email protected] ایمیل بزنید

نظراتدیدگاهتان را بنویسید