چگونه عشق به خود را تمرین کنیم – Beaupre Coaching کاهش وزن و مربیگری زندگیشما می توانید از خود متنفر باشید و از روی باور ناخودآگاه خود مبنی بر اینکه شما کافی نیستید و دوست ندارید ، انتخاب های بدی انجام دهید. ممکن است ندانید که چقدر خود را از گفتگوی منفی به درگیر شدن در سر خود محدود می کنید. یا دقیقاً می دانید چه محدودیت هایی را پیش روی خود قرار می دهید ، اما نمی دانید برای تغییر آن چه باید بکنید.

عادت های نفرت از خود برای دهه ها طبیعی است. مانند ماهی در آب و پرندگان در هوا. ما از سمیت تفکر خود اطلاع نداریم.

امروز داستان دارم. به این فکر می کنم که چه زندگی جادویی است. مغز ما شگفت انگیز است. بدن ما متعالی است.

این تفکر الهی با این واقعیت رنگ می خورد که بسیاری از مردم در سراسر کشور ، کشور و جهان رنج می برند. این به این دلیل رنگ می خورد که اوایل امروز احساس اضطراب – ناراحتی – غم می کردم. تمرین من در احساسات من را به دیدن بدنم دعوت می کند و می پرسد دقیقاً چه احساسی دارم و کجا. چنین حسی که در مرکز قفسه سینه و بالای شکم من ریشه دوانده است. این یک احساس هیجان انگیز ، هیجان انگیز است. چشمانم احساس فشار و اشک می کند.

هیچ کاری نمی توانم در مورد آتش سوزی های امروز انجام دهم. یا توقف فجایع برادران و خواهرانم در سراسر جهان. آیا احساس من غمگین است؟ شاید. او می آید و می رود و قدم بعدی که بر می دارم این است که از خودم بپرسم “چگونه می توانم خودم را با این احساس دوست داشته باشم؟” “چگونه می توانم این گه را احساس کنم و هنوز هم بدانم که یک فرد حیاتی هستم.” سپس از خودم می پرسم: “امروز چه کاری می توانم انجام دهم تا به هدفم کمک کنم ، حتی با وجود چنین احساسی در بدنم؟” همه آنجا نشسته اند ، مانند یک فنجان چای مست می شوند.

سپس به برنامه روزانه خود نگاه می کنم و بر آنچه می توانم انجام دهم و انجام خواهم داد تمرکز می کنم. اینگونه است که من عشق به خود را تمرین می کنم.

وقتی مردم می گویند شما باید خودتان را دوست داشته باشید ، اغلب دشوار است که بفهمید چگونه این کار را انجام دهید. به نظر غیرممکن است که از ضرب و شتم خود مجبور شوید تا روز دوشنبه به باشگاه بروید تا عاشق خود شوید حتی اگر آن روز را از دست داده اید. چگونه می توان با استفاده از نیروی اراده یا چاله های سفید برای کاهش کالری ، قبل از خوردن مقدار ثابت و سالم غذای مغذی از شکست جلوگیری کرد. چگونه می توانید از وسواس و بی تفاوتی به تصمیم گیری در مورد اقدامات لازم برای تأثیر بر قاچاق انسان ، نژادپرستی یا گرمایش جهانی بپردازید؟

عشق به خود یکی از مهمترین مفاهیمی است که من مطالعه و تمرین کرده ام. من 100٪ معتقدم که اگر به این مفهوم برسید ، تجربه زندگی شما تغییر می کند و به اهداف کاهش وزن و سلامتی خود پایبند خواهید بود. شما برای زندگی در حد توان خود قدم برمی دارید و در دنیایی شرکت می کنید که جهان به هدایای شما نیاز دارد. شما خواسته خود را برآورده خواهید کرد و به وعده های خود عمل خواهید کرد.

هرگز تعجب نمی کند که چقدر خودمان را قضاوت می کنیم.

نگاهی به افکار خود در مورد خود بیندازید و ببینید که چقدر می توانید با خودتان سخت گیر باشید.

بارها و بارها چه سوالاتی از خود می پرسید؟

“چرا شما پرخور هستید و اتفاق افتاده است؟”

“چرا این گرسنگی هرگز متوقف نمی شود؟”

“چرا نمی توانم بفهمم چگونه سالم باشم؟

“چرا نمی توانم دنیا را تغییر دهم؟”

چگونه از احساسات ، چهره ، شخصیت ، پاها از خود متنفر هستید؟

من نفرت های معمول داشتم: بینی ، شکم ، سابقه خانوادگی. من قبلاً از احساس خودم متنفر بودم زیرا احساس ضعف من را نشان می داد. نقاط ضعف من لغو من است. اگر بتوانید عمر طولانی داشته باشید ، خواهید دید که چقدر این باورها بی فایده است و چگونه تعاملات ما در محل کار ، با دوستان ، خانواده و عاشقان را مسموم می کند.

وقتی تصمیم گرفتم رفتارم را به خودخواهی سالم ، خود درمانی و بخشش تغییر دهم ، می دانستم که تنها چیزی که ندارم تجربه فوری داشتن همه چیز برای انجام آن است.

چی؟ من هر آنچه را که نیاز دارم دارم. من فقط این را نمی دانم این جنون چطوره؟ با این حال ، این آغاز خطی بود که من همچنان برای افشای افکار و رفتارهای خودم ادامه دادم که باعث پرخوری و رنج بسیار من شد. من مفهوم آن را درک نکردم ، اما می دانستم که واقعیت دارد.

بیایید این خط را باز کنیم …

اگر در حال حاضر همه چیز مورد نیاز برای دوست داشتن خود را دارید ، یعنی توانایی یادگیری غذاهایی که برای شما مفید هستند ، چه غذاهایی بدن شما را تغذیه می کند و به شما اجازه می دهد به وزن مناسب برسید ، توانایی کاهش میل به غذاهای ناخواسته – زندگی شما چگونه خواهد بود؟

اگر می دانستید که همه چیز را دارید ، اکنون باید خودتان را بپذیرید ، به عنوان مثال توانایی بخشیدن خود ، لذت بردن ، مسئولیت نیازهای خود- زندگی شما چگونه می تواند باشد؟

اگر می دانستید که همه چیز لازم برای احساس امنیت را دارید ، چگونه می توانید در جهان اقدام جسورانه انجام دهید؟

ترفند این است که خودتان را دوست داشته باشید – برای همه چیز هزینه کنید. آن را قطع نکنید و از شر آن خلاص نشوید. خشونتی که در افکار و اعمال خود مرتکب می شویم طاقت فرسا است. ما به اشتباه معتقدیم که آنها باید تغییر کنند. ما معتقدیم که این رنج ها برای موفقیت در تغییر ضروری است.

این مورد نیست! به جای این که مشکلاتی را که به عنوان مشکل می بینیم از خود دور کنیم ، ما آن را با عشق دعوت می کنیم.

· اشتباه کنید و موفقیت های بزرگ و کوچک ایجاد کنید.

· اجازه دهید که خشم و هدایا و جشن های خودجوش شروع شود.

· اجازه لغزش ، شرمندگی و کلمات محبت آمیز برای دلداری و تشویق دهید.

· به خود اجازه دهید پرخوری کنید و این کار را بیاموزید.

· اجازه دهید عادات جدید و روزهای موفق را تمرین کنید.

· اجازه ترس و احساس ارتباط با دیگران را بدهید.

· اجازه ترس و احساس ارتباط با دیگران را بدهید.

یک اسکله وسیع ، یک میدان باز ، یک فضای عمیق ، یک دریاچه زلال یا یک رودخانه متحرک به خود اختصاص دهید. خود را یکی از بسیاری از افراد ببینید.

تغییر و رشد به فضا نیاز دارد. تغییر و رشد نیاز به عشق دارد. تغییر و رشد به زمان نیاز دارد.

شما فکر می کنید که ترک غذای خاص ، محرومیت بی پایان خواهد بود. شما معتقد هستید که مرگ یک عزیز غم بی پایان را به همراه خواهد داشت. شما متقاعد شده اید که این ناراحتی ناشی از عدم خوردن احساسات شما به رنجی بی پایان تبدیل می شود. فکر می کنید توانایی تأثیرگذاری بر جهان را ندارید.

همه چیز در حال تغییر است. هر لحظه به پایان می رسد این یک مفهوم فلسفی نیست. ما می دانیم که این واقعیت دارد. افزایش سن به معنای تسلیم شدن یا بی ربط شدن نیست. هنوز می توانید با چالش ها روبرو شوید و بر آنها غلبه کنید. اکنون شما بیش از هر زمان دیگری فرصت دارید.

خود را از چیزهای زیبا و شیرین که باعث احساس جهنم می شوند و ناراحتی زیادی ایجاد می کنند محروم نکنید. خود را از سلامت ، استخوان های قوی ، تعادل خوب ، روده سالم محروم نکنید. خود را از ناراحتی لازم برای تغییر و رشد محروم نکنید. خود را از ناراحتی ناشی از کار سخت خلاص نکنید.

خود را از پشیمانی محروم نکنید ؛ تمرکز بر روی منفی که تاب آوری را کاهش می دهد و انرژی شما را تخلیه می کند. خود را از اندوه محروم نکنید. عشق بین خود و معشوق خود را احساس کنید ؛ به یاد هدیه ای که داشتند ؛ وظیفه انجام بدون آنها را بر عهده بگیرید درد و لذت بودن را در کنار آنها احساس کنید. به زندگی خود معنی زندگی آنها را بدهید. ناراحتی به این معنی است که شما قدرت را تقویت می کنید ، ماهیچه ها رشد می کنند ، بافت ها می میرند و دوباره متولد می شوند.

این باور را از خود دور نکنید که می توانید 100٪ مواقع شاد باشید ، و اگر اینطور نباشد ، مشکلی با شما وجود دارد. خود را از احساس انسانیت خود ، از جمله احساس اضطراب ، عصبانیت ، غم ، لرز ، شادی ، سرخوردگی ، سرگرمی محروم نکنید.

من دیگر با نبرد غذا مبارزه نمی کنم. اکنون من یک تجربه مستقیم از احساس تمام آسیب پذیری خود دارم. من این لطف را دارم که زنده بمانم. این احساس غم و اندوه من احساس می کنم که در طول سالها می آید و می رود و می آید. این یک مثال عالی از این است که چگونه خودم را دوست دارم. این احساس من را به پرخوری ، نوشیدن زیاد ، انزوا و خوردن تنقلات تلویزیونی سوق داد.

در حال حاضر من خود را در یک فضای باز برای عشق نگه می دارم – اجازه هر گونه عمل ، احساسات و شگفتی را می دهم. همیشه آسان نیست تنفر از خود نیز آسان نیست.

شما بهترین کاندیدای شغلی برای دوست داشتن و احساس شما هستید. شما نسبت به والدین ، ​​خواهر و برادر ، شریک زندگی و دوستان خود از صلاحیت بیشتری برخوردار هستید تا بدانید چگونه شما را دوست داشته باشند.

تبدیل شدن به فردی که قطعاً خود را دوست دارد یک مسیر ، یک سفر و یک تمرین است. با دانستن این که از قبل همه چیز را برای زندگی هرچه بهتر در اختیار دارید ، عشق به زندگی کلید جادویی است.دیدگاهتان را بنویسید