چرخ اقتصاد چرخ دین و فرهنگ را می چرخاند/ تغییر نام پتروشیمی خراسان به خراسان شمالیایسنا/ خراسان شمالی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: چرخش چرخ اقتصادی باعث می شود که چرخ حوزه مذهبی و فرهنگی نیز بچرخد.

ابراهیم بازیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، به سفر یک روزه خود به خراسان شمالی و نشست مجمع نمایندگان شستا به میزبانی پتروشیمی خراسان اشاره کرد و افزود: وحدت بیشتر است تا بتوانیم. با قدرت حرکت کنید .

مدیرعامل شستا افزود: مدیران ما باید نگاه فرابخشی داشته باشند و در تصمیم گیری ها به صورت یکپارچه عمل کنند تا به ثمرات و منافع برتر دست یابند.

وی با اشاره به بازدید از کارخانه های داروسازی مشهد، سیمان بجنورد و پتروشیمی خراسان، گفت: باید قدر سرمایه نظام را بدانیم و به فکر توسعه اقتصادی باشیم چرا که اگر چرخ اقتصاد بچرخد، چرخ دین و فرهنگ است. به تربیت انسان مناسب نیز روی خواهد آورد».

اعضای هیئت مدیره شستا با تایید حضور جوانان گام دوم انقلاب از رئیس پتروشیمی خراسان خواستند با در نظر گرفتن هرم سنی سال آینده حداقل ۲۰ نفر از جوانان را در رده های مختلف تربیت و جایگزین کند. مدیران فعلی .

وی به دیدار خود با استاندار خراسان شمالی اشاره کرد و گفت: بنا به درخواست وی نام پتروشیمی خراسان به پتروشیمی خراسان شمالی تغییر می کند.

به گفته وی، اجرای طرح انتقال فاضلاب بجنورد به مجتمع و اجرای طرح GTPP نیز بخشی از نظرات ارائه شده در این نشست بود.

به گزارش روابط عمومی مجتمع، رئیس شرکت پتروشیمی خراسان نیز در ابتدای این نشست اظهار داشت: حدود ۳۵۰ نفر از کارکنان نفت در این شرکت مشغول به کار هستند که اکثر رده های اداری را بر عهده دارند و در شرف بازنشستگی هستند و دارند. سابقه تجربه بیش از ۳۰ سال.

یوسف حسنی افزود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، تلاش خواهیم کرد اصل جانشینی را در تمامی سطوح اجرا کنیم تا شرکت در آینده دچار بحران در نیروی کار ماهر و مجرب نشود و از تجربیات شرکت بهره مند شود. نیروهای فعلی در تربیت افراد جدید.» برویم.

سرپرست پتروشیمی خراسان همچنین به طرح ها و پروژه های در دست مطالعه و کار این شرکت اشاره کرد و گفت: به منظور تامین منابع آبی پایدار برای مجموعه، کار بر روی طرح انتقال فاضلاب در حال انجام است.

حسنی افزود: اجرای طرح توسعه پتروشیمی خراسان لازمه واقعی بقای این شرکت است و در نظر داریم هر چه سریعتر وارد فاز عملیاتی شویم.

انتهای پیام