چرا ما تولد در خانه – بازیابی را به عنوان بخشی از رژیم غذایی جامع انتخاب کردیم


همانطور که در داستان تولد امری نوشتم ، تصمیم گرفتیم برای او زایمان خانگی انجام دهیم. این تصمیم پس از تحقیقات کافی گرفته شد ، بنابراین می خواهم دلایلی را به اشتراک بگذارم که چرا زایمان در خانه تصمیم مناسب خانواده ما بود (بسیار مهم- زیرا فکر نمی کنم تولد در خانه برای همه تصمیم درستی باشد!)))

دلایل اصلی تولد در خانه برای ما عبارتند از:

  1. کووید (هرچند اکنون فکر نمی کنم به هیچ وجه زایمان کنم!)
  2. فعالیتهای پزشکی / سیاست
  3. ریسک کم
  4. مراقبت با کیفیت با تیم ماما
  5. تولد در آسایش خانه ما است
  6. خدمات پس از زایمان

عفونت کرونایی COVID

من آموختم که امری در آغاز همه گیری COVID باردار بود. در حالی که من در مورد زایمان در خانه در شرایطی که بیماری کووید هنوز بد بود فکر می کردم ، دوباره مراقبت های قبل از بارداری را در کوه اوبرن در کمبریج شروع کردم ، زیرا تصور می کردم که در زمان تولد او ، همه چیز به حالت عادی برگشته است. ماه نوامبر (متأسفانه اینطور نبود!) به طور کلی ، من در کوه آوبورن برای مراقبت ها و زایمان قبل از زایمان با مدی ، تجربه فوق العاده ای داشتم و آنها بیمه کردند ، که بسیار مهم بود.

فعالیتهای پزشکی / سیاست

با این حال ، از ابتدا همه چیز متفاوت به نظر می رسید. قرارهای ملاقات هر 4 تا 8 هفته به جای برنامه معمول تر برنامه ریزی می شد ، ملاقات ها کوتاهتر به نظر می رسید و برای رفتن به بیمارستان باید اقدامات احتیاطی بیشتری انجام می شد و من نگران این بودم که زایمان در این شرایط چگونه خواهد بود. به نظر می رسد سیاست بیمارستان دائما در حال تغییر از نظر اجازه داشتن یک فرد حامی حیاط خلوت است (و برای من بسیار مهم بود که اریک و مجسمه من در آنجا حضور داشته باشند) که باید در بدو ورود تست COVID را پشت سر می گذاشتند ، با ماسک کار می کردند و اگر به هر دلیلی آزمایش مثبت دارید ، به شما توصیه می کنند که به جز تغذیه ، حداقل 6 پا از نوزاد فاصله داشته باشید.

پس از گذراندن حدود 20 هفته و سونوگرافی نشان داد که همه چیز خوب پیش می رود ، به این فکر افتادم که دوست دارم این زمان چه تجربه ای را به دنیا بیاورم. بسیاری از سیاست های بیمارستان (یا عدم اطمینان از ظاهر آنها در ماه نوامبر) باعث ایجاد نگرانی شدیدی در من شد و من شروع به تعجب کردم که آیا بهترین بیمارستان برای من تحویل امری است. من تصمیم گرفتم که یک مطالعه زایمان خانگی شروع کنم و با تیم های مختلف تولد خانگی تماس / مصاحبه برقرار کنم. این تفاوت بزرگی ایجاد کرد- هنگامی که من و اریک توانستیم با برخی از ماماها صحبت کنیم و از آنها همه س questionsالات ترسناک “چه می شد” (بسیار مهم!) را از آنها بپرسیم ، احساس کردیم اگر تصمیم بگیریم در خانه زایمان کنیم ، احساس راحتی می کنیم. در آن تصمیم

واقعاً تا 28 هفته قبل از زایمان طول کشید تا سرانجام تغییر کنیم. من به دلیل جلسات برنامه ریزی شده ، ناتوانی در رسیدن به اریک (به جز یک سونوگرافی) و برخی فشارهایی که در مورد مداخلات قبل از زایمان / نوزادان احساس می کردم ، بیشتر و بیشتر ناامید می شدم. بعد از اینکه پذیرش خود را در بیمارستان گذاشتم ، بدون شک می دانستیم که می خواهم کودک در تیم ماما در خانه باشد.

ریسک کم

من در این قرار با ماما صحبت کردم و او گفت من با توجه به کم خطر بودن ، کاندیدای بسیار خوبی برای زایمان های خانگی هستم ، زایمان های واژینال قبلی بدون عارضه داشته ام و از اولین بار دارو را انتخاب نکرده ام. من خوشحال بودم که نعمت او را دریافت کردم و تصمیم گرفتیم قرار ملاقات را برای 36 هفته در بیمارستان “در صورت اطلاع” در صورت عمومی بودن نوزاد و غیره تعیین کنیم. ) همچنین ، اگر در هنگام زایمان نیاز به انتقال به بیمارستان داشتم ، می توانم به کوه اوبرن برگردم.

کیفیت مراقبت های دوران بارداری

بعد از اینکه به مراقبت های زایمان در خانه روی آوردم ، تفاوتها فوری بود. اریک توانست به جلسه بیاید (حداقل در ابتدا) ، که باعث شد دوباره احساس کند که بخشی از تیم / روند است. پذیرش ها حداقل یک ساعت به طول انجامید و بسیار گسترده تر بود و شامل سلامت روان ، برنامه ریزی بعد از زایمان ، سلامت و تغذیه و دوره تولد / پس از زایمان می شد.

تولد در آسایش خانه ما است

تیم تولد خانگی که من با او رفتم – در آغوش گرفتن یک ماما – یک ماما و پرستار مجرب است ، بنابراین آنها در پرستاری و همچنین مامایی تجربه دارند ، که باعث شد احساس امنیت کامل کنم. همانطور که گفتم ، ما تمام سوالات من و “بدترین سناریو” برنامه ریزی برای انتقال به بیمارستان را مرور کردیم. قبل از ورود امری ، من کاملاً مطمئن بودم و برای هماهنگی هایمان آماده بودم. ما می دانستیم در صورت انتقال فوری به کجا برویم ، در صورت نیاز به انتقال سریع تر (بیمارستان محلی من تنها 5 دقیقه رانندگی دارد) و در صورت نیاز امری به بخش مراقبت های ویژه کجا برویم. من همچنین بسیار دوست داشتم که تیم ماماهای من ذهنیت “تولد یا رکود در خانه” نداشته باشند – ما زایمان های خانگی را ادامه دادیم تا همه چیز سالم باشد و آنها دائماً در جستجوی پرچم های “زرد” بدون انتظار پرچم قرمز بودند.

ما همچنین زمان زیادی برای اطمینان از آمادگی کامل خانه ما برای زایمان های خانگی داشتیم. مامای من لیستی از همه چیزهایی را که نیاز داشتیم به من داد و ما برای تنظیم حمام از قبل تمرین کردیم تا مطمئن شویم که ارتباطات مناسب داریم (متأسفانه من هرگز نتوانستم از مزایای آن استفاده کنم زیرا خیلی زود آمد!)

خدمات پس از زایمان

من قبلاً تمام تاریخ تولد امری را نوشته بودم ، اما یکی از بخشهای مورد علاقه من در زایمان خانگی مراقبت بعد از زایمان بود. در شب تولد او ، ماماها تقریباً پنج ساعت وقت گذاشتند تا همه چیز را تمیز کنند و مطمئن شوند که ما وقت و فضا برای خودمان داریم ، من و امری را بررسی کردیم ، سپس 1 روز ، 3 روز ، 7 روز ، 2 هفته و 6 هفته در آسایش به دیدار او رفتیم. از خانه ما من به تازگی آخرین ملاقات خود را به پایان رسانده ام و بسیار ناراحت هستم که این کار تمام شد! اما ما روابط فوق العاده ای داریم و اگر در آینده اتفاقی بیفتد ، مطمئنم که به تیم روی می آورم.

لطفاً با هر گونه س additionalال اضافی در مورد تولد در خانه تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید