چرا دونالد ترامپ بعد از ظهر از شاهزاده چارلز “خسته” شده است


 • ما برای محصولات خریداری شده در برخی از پیوندهای این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • شاهزاده چارلز دونالد ترامپ وقتی بعد از ظهر ملاقات کردند آنقدر “حوصله” سر برده بود که او روی این موضوع آزار دهنده “چشم هایش را چرخاند”.


  بر اساس خاطرات جدید ، دونالد ترامپ هنگام ناهار با شاهزاده چارلز ملاقات کرد “غمگین” بود.

  چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده در ژوئن 2019 رئیس جمهور بود ، هنگامی که موافقت کرد در سفر سه روزه خود با شاهزاده ولز و ملکه ملاقات کند.

  طبق خاطرات استفانی گریشام ، سخنگوی کاخ سفید با عنوان I ، شاهزاده چارلز در جریان یک مهمانی چای خصوصی ، قرار بود یک شام دولتی توسط اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم برگزار شود. m در حال حاضر سوالات شما.

  شاهزاده چارلز ، دونالد ترامپ ، دوشس کامیلا و ملانیا ترامپ

  لندن ، انگلیس – 04 ژوئن: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا و ملانیا ترامپ ، بانوی اول در سفر دولتی خود در 4 ژوئن 2019 به لندن ، شامی را در خانه وینفیلد برای شاهزاده چارلز ، شاهزاده ولز و کامیلا ، دوشس کورنوال برگزار خواهند کرد. سفر سه روزه رئیس جمهور ترامپ با ناهار با ملکه آغاز شد و پس از آن ضیافت دولتی در کاخ باکینگهام آغاز شد و امروز او قبل از سفر به پورتسموث در هفتاد و پنجمین سالگرد جلسات تجاری با نخست وزیر و دوک یورک شرکت کرد. فرود روز. (عکس کریس جکسون – WPA Pool / گتی ایماژ)

  نسخه اولیه این کتاب ، که توسط Insider به دست آمده است ، ادعا می کند که دونالد “بدیهی است که طرفدار زیادی” شاهزاده چارلز ، که وارث تاج و تخت در املاک سلطنتی است ، نبود.

  این زمانی اتفاق می افتد که شاهزاده چارلز با یک حرکت شغلی بزرگ ، راه شاهزاده هری و مگان مارکل را دنبال می کند.

  در همین حال ، تعامل وی با ملکه در این سفر خنده دار توصیف شد.

  دونالد ترامپ ، شاهزاده چارلز و ملکه

  پورتسموث ، انگلیس-05 ژوئن: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا و ملانیا ترامپ ، بانوی اول ایالات متحده در کنار شاهزاده چارلز ، شاهزاده ولز و ملکه الیزابت دوم نشسته اند تا در روز یادبود در 5 ژوئن 2019 در پورتسموث شرکت کنند. رهبران سیاسی 16 کشور درگیر در جنگ جهانی دوم به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد روز D به ملکوت وی ، ملکه در ساحل جنوبی انگلستان ملحق شدند. شبانه اعلام شد که هر 16 کشور یک بیانیه تاریخی را امضا کرده اند. صلح برای اطمینان از اینکه وحشت جنگ جهانی دوم هرگز دوباره رخ نخواهد داد. این متن با استرالیا ، بلژیک ، کانادا ، جمهوری چک ، دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، لوکزامبورگ ، هلند ، نروژ ، نیوزلند ، لهستان ، اسلواکی ، انگلستان و ایالات متحده موافقت شده است. (عکس توسط Dan Kitwood / Getty Images)

  خاطرات به یاد می آورند که در طول سفر ، دونالد و همسرش ، ملانیا ترامپ ، بانوی اول سابق ، برای صرف چای خصوصی با شاهزاده چارلز ملاقات کردند ، اما پس از بازگشت از مراسم ، رئیس جمهور سابق “شکایت کرد که مکالمه وحشتناک بود.”

  این مناسبت باعث شد تا دونالد توضیح دهد که چرا چنین احساسی دارد و چشمانش را چرخاند و گفت: “چیزی جز تغییرات آب و هوایی”.

  استفانی گریشام در کتاب خود می نویسد که ملانیا ترامپ به دلیل واکنش رئیس جمهور سابق به او خندید.

  او درباره شوهرش گفت: “اوه ، بله ، او بسیار ناراحت بود.”

  دونالد ترامپ ، شاهزاده چارلز

  پورتسموث ، انگلیس-05 ژوئن: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، هنگام حضور در روز یادبود در 5 ژوئن 2019 در پورتلند ، در کنار شاهزاده چارلز ، شاهزاده ولز ، ملکه الیزابت دوم و صدراعظم آلمان آنگلا مرکل (آر) ایستاده است. رهبران سیاسی 16 کشور شرکت کننده در جنگ جهانی دوم به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد تولد دی به اعلیحضرت ملکه ملکه در سواحل جنوبی بریتانیای کبیر پیوستند. شبانه اعلام شد که هر 16 کشور امضاء تاریخی کردند اعلام صلح که هرگز وحشت جنگ جهانی دوم را تکرار نکند. این متن با استرالیا ، بلژیک ، کانادا ، جمهوری چک ، دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، لوکزامبورگ ، هلند ، نروژ ، نیوزلند ، لهستان ، اسلواکی ، انگلستان و ایالات متحده موافقت شده است. (عکس توسط Dan Kitwood / Getty Images)

  در همین حال گفته می شود که ملانیا در این مراسم “در زمان کلارنس هاوس ، محل اقامت رسمی شاهزاده چارلز و همسرش ، کامیلا ، دوشس کورنوال ،” زمان بسیار خوبی را گذرانده است “.

  شاهزاده چارلز تنها عضو The Firm نیست که هر اقدامی را برای مقابله با تغییرات آب و هوایی انجام می دهد. شاهزاده ویلیام به تازگی هشدار داده است که موزیک ویدیو جدید “زمانی برای صرف کردن ندارد”.

  و بعداً ، در مورد ملاقات با پیرس مورگان ، دونالد ترامپ گفت که به نگرانی های شاهزاده ولز در مورد تغییرات آب و هوا گوش داده است. او گفت: “او واقعاً روی تغییرات آب و هوا کار می کند و به نظر من این عالی است. من به طور کامل به او گوش دادم.”

  ترامپ افزود: “آنچه او واقعاً می خواهد و آنچه او نسبت به آن احساس گرما می کند آینده است.” او می خواهد نسل های آینده آب و هوای خوبی داشته باشند نه یک فاجعه ، و من با آن موافقم. “

  امیدواریم دیگر بمبی از خاطرات باقی نماند.

  دیدگاهتان را بنویسید