پیوند معنویت با سیاست اولین دستاورد انقلاب اسلامی استایسنا/ کردستان نماینده ولی فقیه در اقلیم کردستان اولین دستاورد انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) را پیوند معنویت و سیاست دانست.

عبدالرضا برژابی امروز شنبه (۱۴ خرداد) در سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که در حسینیه بجار برگزار شد، اولین دستاورد انقلاب اسلامی را پیوند معنویت و سیاست دانست و گفت: انقلاب اسلامی ایران و جهان اسلام را پیوند می دهد. امام خمینی (ره) به عنوان یک رهبر فرزانه و خلاق توانست این انجمن را با پوشش ایجاد کند.

وی امام راحل را سیاستمداری با اخلاق توصیف کرد و تصریح کرد: امام راحل بدون توجه به مقام و مقام و به دور از هر رانتی توانست با پیروزی در امتحان الهی به این انقلاب دست یابد و این مسلک باید گناه باشد. عصر حاضر

نماینده ولی فقیه در اقلیم کردستان اعتقاد راسخ و عاشقانه به نقش مردم را از مهم ترین اهداف بنیانگذار انقلاب اسلامی دانست و گفت: شریک شدن در سرنوشت کشورشان.

برزابی با اشاره به مشکلات جامعه و وجود نقاط ضعف در هر زمینه ای، این انقلاب را حاصل مشارکت همه مردم دانست و افزود: واضح است که در هر جامعه ای به جز نظام حاکم مخالفانی برای نظام حاکم وجود دارد. ایران در نتیجه نفوذ». مردم بود.

وی با اشاره به رویکرد بین المللی و جهانی به انقلاب اسلامی به عنوان یکی دیگر از دستاوردهای امام راحل، گفت: اگر به اوضاع جهان نگاه کنید، واکنش جهان را به جنگ اوکراین در جریان سرکوب فلسطین مشاهده خواهید کرد. یمن، افغانستان، عراق، آفریقا و دیگران بیداد می کنند، چیزی جز تبعیض و نژادپرستی نیست، و انقلاب اسلامی دیدگاه های ظلم را در همه جای دنیا تغییر داد.

وی ادامه داد: صیانت از ارزش ها به ویژه ارزش جهاد، شهادت و هجرت و همچنین عدالت اجتماعی با انقلاب اسلامی احیا شد و این موضوع را می توان در نگاه به سیره پاک و ساده امام خمینی (ره) به خوبی مشاهده کرد. (علیه السلام) و همه کارگزاران باید آن را عنوان اصلی رفتار خود قرار دهند».

و در آخر با اشاره به آیه ۳۶ سوره نحل که می فرماید: ما را در هر امتی پیامبر قرار داد، عبادت خدا و دوری از ظالم را پاسخ دلیل نبوت خود دانست و افزود: امام خمینی (ره) مصداق بارز تکمیل این آیه و مبارزه با طاغوت عصر بود.