پیش بینی وزش باد و گرد و خاک در خزرایسنا/ کاسپین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: امروز چهارشنبه ۲۴ و پنجشنبه ۲۵ فروردین ماه وزش باد غربی در استان داریم که پدیده غالب بوده و در برخی مناطق گرد و خاک و کاهش دید افقی را به همراه خواهد داشت.

مریم بهروزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، گفت: در ساعات عصر روز سه شنبه ۲۳ فروردین وزش باد در استان قزوین با سرعت ۹۰ کیلومتر در ساعت در سردان وزش باد.

وی ادامه داد: امروز چهارشنبه ۲۴ و پنجشنبه ۲۵ فروردین شاهد وزش بادهای غربی در استان هستیم که پدیده غالب بوده و در برخی مناطق باعث گرد و غبار و کاهش دید افقی می شود. همچنین در این مدت وزش باد در نواحی غربی و جنوبی استان تندتر خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود تا ظهر جمعه ۲۶ فروردین تا ظهر شنبه افزایش ابر و بارندگی همراه با امواج ناپایدار در برخی مناطق استان باشد. از نظر دما امروز چهارشنبه ۲۴ فروردین ماه افزایش دما خواهیم داشت.

بهروزی اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تاکستان با ۱۰ درجه و ۳۱ درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای استان بوده است. دمای هوا در خزر بین ۱۲ تا ۲۸ درجه سانتیگراد در نوسان است.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر