پیشرفت صنعت در گرو پیشرفت تکنولوژی است


هفتمین نمایشگاه صنعت، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان یزد برگزار شد. در این نمایشگاه فعالان معدنی و فولادی کشور نیز در بخش های مختلف معدن، ریخته گری، معدن، تجهیزات و ماشین آلات معدنی از استان های مختلف حضور داشتند.

به گزارش ایسنا به نقل از تسیکوهدف از برگزاری نمایشگاه صنعت و معدن بررسی فرصت های سرمایه گذاری در این زمینه و ارائه آخرین دستاوردها و فناوری های صنعت معدن و فولاد کشور بود. در حاشیه این نمایشگاه با جناب آقای مهندس حمیدرضا تیموری مدیر عامل گروه تسیکو از فعالان تامین قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی و معدنی گفتگو و سوالاتی در خصوص نمایشگاه مطرح شد.

حمید رضا تیموری - مدیر شرکت تسیکو

هدف شما از حضور در این نمایشگاه چیست و تاثیر برگزاری نمایشگاه های تخصصی توسعه کسب و کار را چگونه ارزیابی می کنید؟

او گفت: “بهبود فناوری کمک زیادی به پیشرفت شرکت ها می کند.” شرکت در نمایشگاه ها امکان تعامل و همکاری با سایر شرکت ها را فراهم می کند و ارتقای فناوری در چنین شرایطی از طریق ارتباط موثر با صاحبان صنایع انجام می شود.

وی افزود: حمایت از صنعت دولتی از دیگر موارد حضور در نمایشگاه های تخصصی است چرا که بی شک با بالا بردن اعتبار شهرک های صنعتی به چرخه پیشرفت و فناوری کمک می کند.

حمیدرضا تیموری با بیان اینکه گروه تسیکو با بیش از ۴۰ رکورد برای اولین بار در نمایشگاه صنعت و معدن شرکت کرد، گفت: فضای نمایشی برای حوزه تخصصی قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی و معدنی با حضور شرکت های مرتبط، نیاز به توجه و وضوح بیشتری دارد، صنعت قدیمی خواهد بود.

در حوزه فعالیت خود با چه چالش هایی مواجه هستید؟

یکی از چالش های کار در این زمینه خرید قطعات یدکی اکثر ماشین آلات در شرایطی است که کشور در تحریم است. علاوه بر کمبود قطعات، در بازار فعلی ایران با مشکل قطعات غیر اصل و بدلی نیز مواجه هستیم.

اما ما با معتبر بودن، حفظ نمایندگی رسمی خود در بین شرکت های خارجی و داخلی و عرضه مستقیم قطعات یدکی اورجینال و با کیفیت به مشتریان خود، سعی کرده ایم از واردات لوازم یدکی تقلبی خودداری کنیم.

همچنین در خرید و تامین قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی و معدنی چالش هایی مانند خرید قطعات بولدوزر، خرید قطعات بیل مکانیکی و … وجود دارد، اما حضور بیشتر در این نمایشگاه ها باعث می شود بتوانیم خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهیم.

در مجموع از حضور در این نمایشگاه راضی هستیم، از طرفی شرکت های خوبی مانند فولاد و سنگ آهن هم حضور داشتند و تعاملات خوبی شکل گرفت.

Tesico - خرید قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی و معدن

دقیقا چه نوع قطعاتی را تسکو ارائه می دهد؟

همانطور که قبلا ذکر شد تسیکو تامین کننده انواع قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی و معدنی جهت تسهیل در خرید مشتریان می باشد. به عنوان مثال می توانید از طریق واتس اپ و یا شماره های شرکت هر قطعه از ماشین آلات راهسازی و معدن را به ما سفارش دهید و بسته به نوع برند تبلیغ شده قطعه اصلی خود را با بهترین قیمت دریافت کنید.

فعالیت های تسکو را به اختصار توضیح دهید.

این مجموعه در سال ۱۳۶۰ افتتاح شد ابتدا فعالیت ما با احداث کارگاه تعمیرات تجهیزات راهسازی و معدنی با هدف خدمت به صنعتگران آغاز شد. سپس در سال ۱۳۷۴ با اخذ نمایندگی هپکو در استان یزد، خدمات رسانی به انواع ماشین آلات راهسازی و معدنی را به فعالیت های تسکو اضافه کردیم. این

در ادامه فعالیت گروه تسیکو، امکان ارائه خدمات به شهروندان در جنوب کشور از جمله سیستان و بلوچستان و همچنین بندرعباس را تسهیل و توسعه داده ایم. تسیکو در نظر دارد با حذف واسطه ها امکان خرید قطعات لودر، خرید قطعات لودر چینی، خرید قطعات بیل مکانیکی و … را برای شما فراهم کند. این گروه وارد کننده انواع قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی و معدنی با هر برند موجود در بازار می باشد.

شماره واحد فروش:

۰۳۵۳۸۲۲۱۲۵۴ (داخلی ۱۰۲ یا ۱۰۱)

شماره واتساپ شرکت:

۰۹۱۳۱۵۴۹۳۷۷

۰۹۳۹۱۵۴۹۳۷۷

پایان گزارش تبلیغات