پژمان فر: مراکز دانش بنیان می توانند در زمینه اشتغال زایی به موفقیت های زیادی دست یابندایسنا/ خراسان رضوی عضوکمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی گفت: استفاده از توانمندی مراکز دانش بنیان می تواند پیروزی های بسیاری را در زمینه اشتغال برای ما به ارمغان بیاورد، بنابراین لازم است همه قوا در این زمینه وقت بگذارند.

نصرالله باجمان فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران با اشاره به شعار سال ۱۴۰۱ گفت: مسائل اقتصادی موضوعی نیست که فقط یک سال به آن پرداخته شود و بعد کنار گذاشته شود، بلکه باید به طور مستمر مورد توجه قرار گیرد. همچنین در سال‌های گذشته شاهد بوده‌ایم که دشمن تمام تلاش خود را صرف فشار بر اقتصاد کشور کرده تا به اهداف خود برسد.

وی گفت: باید مشکلات اقتصادی کشور را از زوایای مختلف حل کنیم. برای ایجاد مشاغل پایدار و رونق اقتصادی باید از توانمندی های مراکز دانش بنیان استفاده کنیم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با تاکید بر اینکه استفاده از توانمندی های مراکز دانش بنیان می تواند راه کوتاهی برای کاهش فاصله اقتصادی ما با سایر کشورها باشد، افزود: استفاده از توانمندی های این مراکز باعث می شود بهبود کیفیت و کمیت و قیمت محصولات ما و آماده بودن رقابت در بازارهای جهانی وجود دارد و این امر در نهایت می تواند ما را به سمت اشتغال پایدار سوق دهد و پیروزی های زیادی را در این زمینه برای ما به ارمغان بیاورد، بنابراین لازم است همه قوا در این زمینه وقت بگذارند. موضوع.

بیگمان فر با بیان اینکه پیشرفت کشور در حوزه صنایع نظامی ناشی از توجه به توانمندی های علمی در این حوزه است، افزود: برای پیشرفت در حوزه هایی مانند خودروسازی، صنایع غذایی و پوشاک نیازمند سرمایه گذاری جدی در حوزه دانش هستیم. مراکز مستقر.”

یکی از اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در خصوص وظایف شورای قانونگذاری در تحقق شعار امسال گفت: بخشی از وظایف مجلس نمایندگان تصویب قوانین حمایتی است که هم اکنون انجام می دهد و بخشی دیگر از وظایف مجلس نمایندگان است. بخشی از وظایف مجلس است، مجلس باید نظارت لازم را انجام دهد.» تا این حفاظت موثر باشد. برای این منظور کمیته ویژه ای تشکیل دادیم و قانونی را وضع کردیم و به شورای نگهبان فرستادیم و پس از بازگشت این مصوبه اصلاحاتی در آن انجام دادیم. امیدواریم این قانون و سایر قوانین موجود در زمینه استفاده از توانمندی های مراکز دانش در ارتقای تولید داخلی کشور موثر باشد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر