پولادگر: تا جایی که امکان دارد به اتحادیه فوتبال کمک کنیدمعاون وزیر ورزش و جوانان تایید کرد که وزارت ورزش برای رفع مشکل مسدود شدن حساب فدراسیون فوتبال اقداماتی انجام داده است.

به گزارش ایسنا، محمد بولادگر درباره جایگاه تیم ملی امید گفت: با برنامه ریزی وزارت ورزش و دیدگاه های حمایتی وزیر از تیم امید، امیدواریم بتوانیم این طلسم را برای چندین سال بشکنیم و تیم ملی امید موفق شود. به المپیک بروید تا مردم خوشحال باشند.

وی درباره وضعیت تیم ملی بزرگسالان گفت: همه نهادها باید تلاش کنند زیرا جام جهانی اتفاق بزرگی است. حضور تیم ملی در جام جهانی نشان دهنده برتری این کشور است و همه باید تلاش کنیم تا حضور ارزشمندی داشته باشیم. حضور تیم ملی در جام جهانی باید باعث خوشحالی و هیجان مردم شود و امیدوارم با برنامه های این وزارتخانه شاهد اتفاق خوبی باشیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به سوالی درباره بودجه تیم ملی برای جام جهانی گفت: قطعا بودجه هایی وجود دارد و تا الان به فدراسیون فوتبال در حد توان کمک شده است.

وی در خصوص مسدود شدن حساب اتحادیه گفت: برای رفع این مشکلات رویه هایی را در نظر گرفته ایم.

پولادگر درباره حاشیه دیدار ایران و لبنان و دعوت وزیر ورزش به مجلس گفت: این موضوع در فضای مجازی منعکس نشد و به زنان بلیت فروخته نشد. شرایط به گونه ای پیش رفت که مردم عقل خود را از دست دادند، اما امیدواریم دیگر این اتفاق نیفتد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر