پوستر اولین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی فردا رونمایی شدایسنا/ یزد پوستر اولین جشنواره فیلم کوتاه که در گروه های رمان، مستند و انیمیشن دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر برگزار می شود فردا در یزد رونمایی شد.

طبق قوانین تعیین شده برای این جشنواره، پیش نیاز حضور در جشنواره فیلم کوتاه هنری فردا این است که فیلم توسط هنرجو تولید شده باشد و موضوع فیلم در هر بخش رایگان باشد.

حداکثر زمان برای فیلم بلند ۳۰ دقیقه و فیلم مستند ۲۰ دقیقه است و دانشجویان تمامی رشته ها می توانند در جشنواره حضور داشته باشند.

سال تولید فیلم باید از سال ۱۳۹۵ تا به امروز باشد و فقط آثار ارسالی باید در قالب فایل دیتا به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

همچنین برای دریافت و تکمیل فرم ثبت نام باید با دبیرخانه جشنواره (واحد امور فرهنگی دانشگاه) به آدرس یزد، خیابان امام خمینی، سه راه فهدان، مجموعه فرهنگی تاریخی سعادت نجان تماس حاصل فرمایید.

طبق درخواست تجدید نظر اعلام شده؛ کارگردانانی که آثارشان وارد بخش مسابقه می‌شود، باید حداکثر تا ۵ روز کاری پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان، نسخه اصلی فیلم را با توجه به شرایط فنی اعلام شده در بند زیر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

آثار باید با فرمت Full HD باشند. HDV و فقط با مشخصات فریم ریت ۲۵p_24p یا i50 حداقل حجم ۷۵۰ مگابایت و حداکثر ۴ گیگابایت به دبیرخانه جشنواره تحویل داده می شود.

من باید بگویم؛ آثاری که در بخش مسابقه پذیرفته شوند گواهی شرکت در جشنواره دریافت خواهند کرد.

ثبت نام و ارسال آثار ۸ خرداد و آخرین مهلت ثبت نام و دریافت آثار ۳۰ تیرماه اعلام شد. فیلم های راه یافته به مرحله اصلی مسابقه در تاریخ ۳۰ تیرماه اعلام شده است، زمان برگزاری جشنواره ۲ تا ۵ مرداد ماه و اختتامیه جشنواره ۱۴ مرداد ۱۳۰۱ خواهد بود.

لازم به ذکر است؛ جوایز جشنواره شامل یک مجسمه، یک نقاشی و یک جایزه نقدی برای بهترین فیلم در بخش فانتزی است. مجسمه، لوح فلزی و جایزه نقدی برای بهترین فیلم مستند؛ یک مجسمه، یک نقاشی، و جایزه بهترین فیلم از دیدگاه مردم. جایزه ویژه هیئت داوران برای بهترین ایده و خلاقیت در یک فیلم مستند بلند. تندیس و لوح بهترین کارگردانی در بخش رمان و همچنین تندیس و لوح بهترین کارگردانی در بخش مستند.

انتهای پیام