پلنگ طلایی جشنواره لوکارنو وارد برزیل شد«قانون ۳۴» به کارگردانی جولیا مراد برنده جایزه پلنگ طلایی هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم لوکارنو شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران به نقل از اسکرین، مراسم اختتامیه هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم لوکارنو در سوئیس برگزار شد و فیلم «قانون ۳۴» ساخته «جولیا مراد» کارگردان برنده جایزه پلنگ طلایی بهترین فیلم این جشنواره شد. که توسط هیئت داوران انتخاب شد.

«قانون ۳۴» داستان جوانی دانشجوی حقوق است که به دنیایی پر از خشونت تبدیل می شود. این فیلم بخشی از بازار تولید مشترک برلیناله ۲۰۱۹ بود و سال گذشته جایزه ۳۵۶۰۰ یورویی را از صندوق فیلم گوتبورگ دریافت کرد.

در مراسم اهدای جوایز که برای دومین سال متوالی در سینما گرند رکس برگزار شد، هیئت داوران بخش رقابتی اصلی به ریاست «مایکل مرکت» جایزه ویژه هیئت داوران را به فیلم ایتالیایی «الساندرو کومودین» اهدا کرد. The Adventures of Gigi” و Cheetah برای بهترین کارگردانی والنتینا مورلر کارگردان کاستاریکایی برای Electric Dreams برنده جایزه چیتا بهترین بازیگر زن و بهترین بازیگر مرد برای Daniela Marin Navarro و Reinaldo Amin Gutierrez شد.

هفتاد و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم لوکارنو از ۳ تا ۱۳ اوت (۱۲ تا ۲۲ اوت) برگزار شد.

انتهای پیام