رژیم لاغری سریع

پزشکی چیست؟ – اخبار امروز Health Tips


پزشکی چیست؟

همه اطلاعات، همه آخرین اخبار پزشکی، به روز رسانی – توسط healthtipsalertاخبار پزشکی امروز پزشکی چیست

یک نظر اضافه کنید

مواد مخدر حوزه رفاه و بهبودی است. شامل کادر پزشکی، متخصصان و اساتید مختلف است. این شامل تجزیه و تحلیل، درمان، بیزاری از بیماری، تحقیقات ترمیمی، و بسیاری از بخش های مختلف رفاه می شود.

پزشکی برای پیشرفت و حفظ رفاه و رفاه برنامه ریزی می کند.

یک نسخه معمولی گاهی اوقات یک داروی آلوپاتیک نامیده می شود. این شامل استفاده از داروها یا اقدامات پزشکی است که به طور منظم با مشاوره و اقدامات مربوط به سبک زندگی پشتیبانی می شود.

انواع اختیاری و جایگزین نسخه ها شامل طب سوزنی، هومیوپاتی، طب خانگی، درمان صنعتی و طب سنتی چینی و غیره است.

مناطق تجویز

داروی فعلی حوزه ها و دیدگاه های زیادی دارد. در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم

تمیزعمل پزشکی


پزشکی چیست؟  - اخبار پزشکی امروز
یک نظر اضافه کنیدیک پزشک متخصص رفاه است که به طور قانونی با بیماران در یک کلینیک اورژانس یا سایر محیط های تامین اجتماعی کار می کند. ماماهای پزشکی، متخصصان، روان درمانگران و مراجع مختلف اغلب پزشک هستند.

همه متخصصان ترمیمی پزشک نیستند. تحلیلگران و کارکنان مراکز تحقیقاتی پزشک نیستند زیرا با بیماران کار نمی کنند.

پزشک با استفاده از اطلاعات به دست آمده از آماده سازی، تحقیق، برخوردها و قضاوت بالینی، فرد را با هدف تشخیص، درمان و اجتناب از عفونت اسکن می کند.

تحقیقات زیست پزشکی

این حوزه علمی به دنبال رویکردهایی برای مقابله و درمان عفونت هایی است که منجر به بیماری یا مرگ می شود.

محققان زیست پزشکی از روش های بیوتکنولوژیکی برای تفکر در مورد اعمال و بیماری های طبیعی استفاده می کنند. آنها قصد دارند داروها و ترمیم های موثر ایجاد کنند.

تحقیقات زیست پزشکی نیاز به آزمایش، بهبود و ارزیابی دقیق دارد. این شامل دانشمندان، فیزیکدانان، متخصصان، فارماکولوژیست ها و دیگران است.

دارو

این رشته به داروها یا داروها و نحوه بهره مندی از آنها می پردازد.

متخصصان و دیگر متخصصان بهزیستی از داروها برای درمان، درمان، ترمیم و پیش‌بینی بیماری استفاده می‌کنند.

ابزار پزشکی

متخصصان بهزیستی از طیف وسیعی از ابزارها برای تجزیه و تحلیل و درمان بیماری یا وضعیت دیگری، برای جلوگیری از بدتر شدن علائم، برای جایگزینی قسمت آسیب دیده – به عنوان مثال، لگن یا زانو – و غیره استفاده می کنند.

ابزارهای بازسازی از سیلندرهای آزمایشی تا ماشین‌های فیلتر مدرن گسترش می‌یابند.

خیار و نسخه های مربوطه

آیورودا یک هنر تعمیر باستانی و نوعی طب اختیاری است.

پزشکی چیست؟  - اخبار پزشکی امروز
یک نظر اضافه کنید

این شامل هر آموزشی است که انتظار می رود رفع شود اما یک داروی آشنا نیست. روش ها به طور کلی گسترش می یابد. این شامل استفاده از گیاهان دارویی، کنترل “کانال” در بدن، فک و غیره است.

گزینه و همبستگی اهمیت یکسانی ندارند:

داروی اختیاری: مردم از یک جایگزین برای گزینه معمولی استفاده می کنند، به عنوان مثال، به جای کمک به درمان ناراحتی، از اقدامات آرامش بخش برای بهبود درد مغز استفاده می کنند.

توضیحات نسبی: افراد جایگزین درمانی دیگری را به درمان اولیه اضافه می کنند. به عنوان مثال، آنها ممکن است از آرامش به عنوان درمانی برای درد مغز استفاده کنند.

درمان‌های انتخابی و همبستگی به‌جای شواهد منطقی یا پیش‌فرض‌های بالینی، به‌طور سیستماتیک مبتنی بر اطلاعات سنتی هستند.

مدل ها شامل هومیوپاتی، طب فشاری، آیورودا، طب طبیعی و طب سنتی چینی است.

تحقیقات بالینی

تحلیلگران معاینات را کامل می کنند تا دریابند چه بیماری هایی در دسترس هستند، چرا رخ می دهند، چه چیزی می تواند آنها را درمان یا از آنها اجتناب کند، چه چیزی آنها را اجتناب ناپذیر می کند، و بسیاری از جنبه های مختلف رفاه.

مقدمه های بالینی بخشی از تحقیقات بالینی است. آنها قصد دارند ببینند که آیا درمان – دارو به طور منظم – پیشگیری کننده و در استفاده از آن در درمان یک بیماری خاص موفق است یا خیر.

بهترین راه برای نشان دادن امکان سنجی یک دارو یا استراتژی، تکمیل تحقیقات بالینی انسانی در مقیاس بزرگ با اختلال بینایی، نامنظم و طولانی مدت است.

در این نوع مطالعه، متخصصان به تأثیر یک درمان یا دارو با دارونما، یا بدون درمان، یا درمان یا داروی دیگری نگاه می‌کنند.

روان درمانی

راهنمایی، خودپردازی اجتماعی (CBT) و انواع مختلف «تعمیر با کلمات» می‌تواند برای افرادی که شرایطی دارند که بر سلامت روان آنها تأثیر می‌گذارد، از غم و اندوه گرفته تا اضطراب و درد مداوم، مفید باشد.

فیزیوتراپی و گفتار درمانی

اینها شامل داروهای تجویزی نمی‌شوند، علی‌رغم این واقعیت که یک فرد ممکن است از داروهای نزدیک به خود استفاده کند.

ریکاوری فعال می تواند به بهبود کیفیت و سازگاری در افراد مبتلا به شرایطی که بر ساختار اسکلتی عضلانی آنها تأثیر می گذارد کمک کند.

واژه درمانی می تواند راه های جدید و بهتری را برای انجام کارها به صورت فیزیکی به افراد نشان دهد. برای مثال، فردی که سکته مغزی کرده است، می‌تواند با تطبیق مجدد با روش راه رفتن خود و استفاده از اقداماتی که ممکن است قبلاً استفاده نکرده است، سود ببرد.

حوزه های مختلف دارویی شامل داروسازی، داروخانه، پرستاری، آموزش زبان، و تمرین درمانی برای مدیران اجرایی و سایر موارد است.

بخش هایی از دارو

پزشکی چیست؟  - اخبار پزشکی امروز
یک نظر اضافه کنید

داروها شاخه های زیادی دارند. در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم

طبقه بندی ساختارهای زندگی

ساختارهای زندگی رشته‌ای از پزشکی است که به بخش‌های مختلف بدن مربوط می‌شود.

ساختارهای زندگی: این بررسی ساختار فیزیکی بدن است.


شیمی ارگانیک: یک شیمیدان طبیعی در مورد قطعات کامپوزیتی و چگونگی تأثیر آنها بر بدن فکر می کند.

بیومکانیک: این ساختار چارچوب های طبیعی بدن و نحوه عملکرد آنها با استفاده از روش مکانیکی را برجسته می کند.

آمار زیستی: محققان بینش‌هایی را در زمینه‌های طبیعی اعمال می‌کنند. این برای تحقیقات پزشکی مثمر ثمر و بسیاری از زمینه های عمل ترمیمی حیاتی است.

بیوفیزیک: این از علم مواد، محاسبات، علم و علم برای نشان دادن و درک فرآیندهای چارچوب های طبیعی استفاده می کند.

سیتولوژی: این بخشی از آسیب شناسی است که شامل بررسی دقیق، درمانی و منطقی سلول ها می شود.

جنین شناسی: این بخش از علم به ترتیب موجودات، رشد اولیه و پیشرفت آنها می اندیشد.

غدد درون ریز: دانشمندان در حال بررسی هورمون ها و تأثیر آنها بر بدن هستند.

مطالعه انتقال: محققان علل، تخصیص و کنترل بیماری ها را در یک جمعیت دنبال می کنند.

صفات ارثی: این بررسی کیفیت ها و تأثیر آنها بر تندرستی و بدن است.

بافت شناسی: این شامل بررسی نوع ساختارها در زیر ابزار Zoom است. در غیر این صورت ساختارهای بی نهایت کوچک زندگی نامیده می شود.

میکروبیولوژی: این تحقیق در مورد موجوداتی است که حتی نمی توانند با چشم غیر مسلح ببینند، به نام میکروارگانیسم ها. بخش های میکروبیولوژی شامل باکتری شناسی، ویروس شناسی، قارچ شناسی (بررسی موجودات زنده) و انگل شناسی است.

عصب شناسی: عصب شناسان سیستم حسی و ذهن را بررسی می کنند و التهابات سیستم حسی را بررسی می کنند. بخش‌هایی از علوم اعصاب شامل ارائه محاسباتی و روان‌فیزیک است. چند نوع علم اعصاب عبارتند از روان شناسی، علوم اعصاب سلولی و عصب شناسی اتمی.

خوراک: متخصصان تغذیه مطالعه می کنند که چگونه رزق و روزی و نوشیدنی بر سلامتی تأثیر می گذارد و چگونه می توانند به درمان، ترمیم و پیش بینی بیماری ها و شرایط مختلف کمک کنند.

پاتولوژی: این بررسی بیماری است. یک پاتولوژیست به طور منظم در یک مرکز تحقیقاتی کار می کند، جایی که آزمایش هایی را انجام می دهد – به طور کلی بر روی نمونه ای از خون، ادرار یا بافت های بدن – برای کمک به تجزیه و تحلیل بیماری ها و شرایط.

فارماکولوژی: این شامل بررسی داروها یا داروها، منشأ آنها از کجا، نحوه عملکرد آنها، واکنش بدن به آنها، و تشکیل آنها می شود.

اشعه: رادیولوژیست ها از اشعه ایکس و معاینه ابزار در طول روش آنالیز استفاده می کنند و گاهی اوقات به عنوان یک جنبه اصلی درمان نیز استفاده می کنند.

سم شناسی: یک سم شناس آسیب ها را بررسی می کند، اثرات آنها بر بدن چیست و چگونه بین آنها تمایز قائل شود.

این همه دیدگاه ها و حوزه های نسخه ها نیست. بسیاری از افراد در زمینه حمل و نقل بیمار، دندانپزشکی کار می کنند و همچنین طیف گسترده ای از ادعاهای پزشکان مشهور را می توان دنبال کرد، به عنوان مثال، بحران درمانی.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر