پرکننده (ژل) و چربی را داخل چانه قرار دهید تا چانه برجسته و شکل بگیرد


چانه برجسته یک عنصر مهم در یک چهره جذاب است. چانه پرپشت می تواند به صورت قدرت ببخشد و تقارن و تعادل در اندام ها و ویژگی های صورت ایجاد کند.

برای افراد با اندازه متوسط ​​تا خفیف چانه ، پزشک از آنها استفاده می کند تزریق ژل یا تزریق چربی عمل جراحی بزرگ کردن چانه را بدون جراحی انجام می دهد. این تکنیک ها جایگزین بسیار خوبی برای جراحی هستند.

برای متقاضیان غیر جراحی که علاقمند به دیدن نتایج بالقوه خود قبل از جراحی هستند ، این روشهای غیر جراحی اولین قدم عالی است.

اندازه چانه می تواند تا حد زیادی بر زیبایی صورت تأثیر بگذارد و نقش مهمی در نمای کلی و تقارن صورت داشته باشد. ویژگی های متعادل و متناسب صورت برای ظاهر زیبا ضروری است ، بنابراین چانه پایین یا نازک می تواند بر کل ساختار صورت تأثیر بگذارد. راه های برجسته کردن و کشیدن چانه به جلو ، تزریق ژل یا تزریق چربی، می تواند به تغییر شکل ، تغییر موقعیت و چانه کمک کند تا چهره جذاب تر و طبیعی تر شود. اگر از ظاهر چانه خود ناراضی هستید ، متخصصان ما در کلینیک تناسب اندام رازی می توانند به شما کمک کنند. آنها می توانند چانه شما را برجسته کرده و خطوط شل فک پوست ، چین و چروک ، گودی ، قرمزی چانه و کاهش خط فک را با انواع روش های تزریق درمان کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا قرار ملاقات ، ژل یا چربی را وارد چانه خود کنید.۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ لطفا تماس بگیر.

مزایای روشهای بزرگ کردن چانه بدون جراحی


بزرگ کردن چانه بدون جراحی مزایای زیادی دارد و می تواند حجیم تر از روش معمول باشد چانه مزایای قابل توجهی را با استفاده از پروتزهای دندانی ارائه دهید.

 • یک روش ایمن و کم آسیب
 • نتایج بلافاصله قابل مشاهده است
 • درمان معکوس (اگر شخصی از آنچه می بیند خوشش نیاید ، می تواند آن را به عقب برگرداند).
 • بهبودی سریع (اکثر بیماران می توانند روز بعد به سر کار بازگردند).
 • کانتور چانه دقیق و قابل تنظیم
 • ظاهر طبیعی و نتیجه دلپذیر زیبایی

این روشها برای چه کسانی مناسب است؟؟


درمان بزرگ شدن چانه با تزریق ژل یا تزریق چربی برای بیماران زیر توصیه می شود:

 • بزرگسالانی که نگران شکل چانه هستند و می خواهند آن را تغییر دهند.
 • بزرگسالانی که به دلیل روند طبیعی پیری یا بی ثباتی وزن چانه کمی دارند.
 • بزرگسالانی که ترجیح می دهند چانه باریک تری داشته باشند.
 • بزرگسالانی که می خواهند اختلالات چانه را اصلاح کنند.

به طور کلی ، مردان و زنان بالغ مدعی خوبی برای تقویت چانه تزریقی هستند که سلامت عمومی خوبی دارند.

مزایای استفاده از ژل های مختلف به چانه


ژل های پوستی می توانند یک جایگزین غیر جراحی باشند پروتزهای چانه برای اینکه چانه ای حجیم و شفاف به بیمار بدهید. ژل های پوستی از مواد مختلفی ساخته شده اند و طوری طراحی شده اند که قسمت هایی از صورت را که حجم خود را از دست داده اند پر کنند. آنها همچنین می توانند برای ایجاد حجم و قدرت در امتداد خط فک ، گردن و چانه استفاده شوند. ژل های چانه یک عمل جراحی محسوب نمی شوند ، بنابراین خطرات کمتری دارند ، زمان بسیار کمتری نیاز دارند و نسبت به پروتز دائمی چانه ارزان تر هستند. پزشک می تواند انواع مختلفی از محصولات پوستی را انتخاب کند. هر محصول از این نظر متفاوت است که ژل ها حجم پوست زیر چانه را پر می کنند و به مدت طولانی در ناحیه تحت درمان باقی می مانند. پزشک نوع ژلی را که برای بیمار مناسب است توصیه می کند.

اگر بیمار در سال است که آیا بزرگ شدن چانه می تواند ظاهر چانه او را بهبود بخشد یا به دنبال راه حلی کمتر تهاجمی برای تعریف بهتر چانه و فک خود است ، می تواند از ژل های پوستی به عنوان جایگزینی برای پروتزها استفاده کند. به

نحوه تزریق ژل

برای تزریق ژل چانه ، پزشک چندین تزریق ژل پوست را در امتداد فک و چانه بیمار انجام می دهد. بسته به میزان کاری که باید انجام دهید ، این روش می تواند 10 تا 30 دقیقه طول بکشد و هنگام رفتن به دفتر نیز قابل انجام است.

تزریق چربی چانه چه مزایایی دارد؟؟


مزایای تزریق چربی به چانه عبارتند از:

 • استفاده از چربی خود بیمار (به طور مستقل)
 • چربی از باسن ، پهلوها ، باسن یا شکم استخراج می شود و یک خط باریک تر برای شما ایجاد می کند.
 • چربی منتقل شده اغلب می تواند ظاهر پوستی تازه ای ایجاد کند.
 • نتایج می تواند بسیار طبیعی به نظر برسد.
 • نتایج به طور بالقوه می تواند طولانی مدت باشد.

نحوه تزریق چربی به چانه


این روش معمولاً تحت بیهوشی عمومی و بسته به درجه انجام می شود تزریق چربی ناحیه تحت درمان 1 تا 4 ساعت طول می کشد.

این روش شامل 3 مرحله است: 1) برداشت 2) تمیز کردن و انتقال 3) قرار دادن

محصول

 • محلول حاوی لیدوکائین (منجمد) و آدرنالین به ناحیه اهدا کننده (تورم) تزریق می شود.
 • از برش های کوچک در برخی نقاط برای قرار دادن یک لوله نازک متصل به کانول مکنده استفاده می شود.
 • از کانول برای جمع آوری و مکیدن چربی از مناطق مورد نظر استفاده می شود.

پاکسازی

 • چربی جمع آوری شده معمولاً توسط سانتریفیوژ یا فیلتر پردازش و پردازش می شود.
 • سپس چربی خالص به سرنگهای کوچکی که برای تزریق استفاده می شوند منتقل می شود.

چسباندن

 • ناحیه بزرگ شده (چانه) استریل شده و یک برش کوچک در ناحیه جداگانه ای ایجاد می شود.
 • سپس سوزن یا کانول داخل چانه قرار داده و برداشته می شود. با هر بار عبور از سطح یک پارچه معمولی ، چربی های کوچک با دقت ته نشین می شوند.
 • این روند تا رسیدن به نتیجه دلخواه تکرار می شود.

مراقبت از چانه


برخلاف جراحی پروتز چانه ، عملاً برای بهبود بعد از تزریق ژل یا تزریق چربی برای بزرگ شدن چانه ، زمان استراحت لازم نیست. بیمار باید بتواند بلافاصله فعالیتهای عادی خود از جمله کار و رانندگی را از سر بگیرد. با این حال ، تزریق چربی نیاز به ناتوانی کمی بیشتر از تزریق ژل دارد ، با این حال این یک ناتوانی حداقلی است زیرا تزریق چربی یک روش کم تهاجمی است. ممکن است قرمزی و درد کمی در محل تزریق مشاهده شود ، اما بسته های یحیی به تسکین سریعتر این عوارض کمک می کند. همچنین ممکن است فرد روز بعد از تزریق قرمزی را با آرایش بپوشاند.

ماندگاری نتایج تزریق


بیمار باید نتایج تزریق ژل را یک روز یا 2 روز پس از تزریق مشاهده کند. خط گردن و فک بسیار محکم تر می شود و چانه بیشتر به چشم می آید. ژلها در فک ، چانه و گردن به مدت 6 تا 12 ماه در همه جا باقی می مانند و پس از آن بی اثر شده و دوباره جذب بدن می شوند. در این مرحله ، بیمار می تواند تصمیم بگیرد که آیا مجموعه دیگری از تزریق ژل را می خواهد یا خیر.

از آنجا که تزریق چربی روی صورت بستگی به انتقال سلولهای چربی زنده به مناطق خالی دارد ، بهبود کلی مادام العمر است ، معمولاً یک سال. زیبایی درمان های تزریقی این است که به محض از بین رفتن نتایج می توان درمان را تکرار کرد.

عوارض تزریق ژل و چربی به چانه


پس از استفاده از ژل یا چربی برای ضخیم شدن چانه ، ممکن است بیمار دچار کبودی ، قرمزی ، درد یا تورم شود. این علائم معمولاً حدود دو روز طول می کشد و می تواند به طور م withثر با لوازم آرایشی پوشانده شود. اگرچه نادر است ، اما عوارض جدی تری ممکن است رخ دهد ، که ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • واکنش های آلرژیک به مواد تزریقی
 • عفونت ها
 • ژل های تزریقی از ناحیه تحت درمان حرکت کرده و توده هایی در زیر پوست ایجاد می کنند. چنین توده هایی را می توان با ماساژ توزیع کرد.
 • مالیدن و لمس ناحیه چانه بعد از درمان می تواند خطر بروز عوارض را افزایش دهد ، بنابراین توصیه می شود حداقل به مدت یک هفته از این تمرینات خودداری کنید.

هزینه تزریق ژل و چربی به چانه چقدر است؟؟


هزینه درمان بزرگ کردن چانه بستگی به مقدار ژل یا چربی تزریق شده برای بزرگ شدن چانه دارد.

تجربه و شهرت پزشک ، محل تزریق و سایر عوامل در تعیین هزینه تزریق موثر است.

همه افراد متفاوت هستند ، بنابراین بهتر است برای تهیه برنامه درمانی با پزشک مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید