پرکاس: با اشتیاق خود را برای بازی با پرسپولیس آماده می کنیممدیر فنی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می گوید با برتری امشب تیمش مقابل هواداران، با انگیزه خوبی برای دیدار مقابل پرسپولیس آماده می شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، رضا برکاس در نشست خبری پس از بازی با تیم هواداری که پیروزی یک بر صفر تیمش را همراهی کرد، اظهار داشت: این پیروزی را به شهرستان، مردم آبادان و عاشقان نفت تقدیم می کنم. صنعت در سراسر جهان به بازیکنان خسته نباشید می گویم و این برد را به شرکت پالایش نفت آبادان و باشگاه تبریک می گویم.

وی افزود: اگر تیمی چندین موقعیت ایجاد کرد، نشان دهنده این است که مسابقه رو به جلو بوده و این بازی دارای بار فنی بوده است. در نیمه اول فرصت گلزنی داشتیم اما در این نیمه توپ را زیاد توزیع نکردیم و سعی کردیم با کمترین ضربه در حمله شرکت کنیم. با توجه به تحلیلی که از تیم تشویق کننده داشتیم، می خواستیم مسابقه را تسریع کنیم.

مدیر فنی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در نیمه دوم با تعویض هایی که انجام دادیم یک سری هماهنگی ها بیشتر شد. تشویق‌کننده‌ها هم سخت بازی کردند و این باعث اشتباهات بیشتر شد و بازیکنان هم خیلی با داور صحبت کردند، اما اینطور نبود که بگوییم بازیکنان تهاجمی بودند. در مجموع بازی در نیمه دوم نرمتر شد و سعی کردیم با ضربات بیشتری به دروازه حریف نزدیک شویم و به نظرم بازی در این نیمه بهتر از نیمه اول بود.

وی خاطرنشان کرد: سه امتیاز این دیدار از بسیاری جهات برای ما بسیار مهم بود زیرا در بازی هفته گذشته شکست خوردیم و ادامه باخت برای شخصیت تیم خوب نبود. اگرچه فوتبال است. ضمن اینکه به خاطر جایگاهی که در جدول داشتیم به دنبال برد بودیم و فکر می کنم با سه امتیازی که امشب گرفتیم چهار یا پنج جایگاه جدول را تغییر خواهیم داد. همچنین با انگیزه خوبی خود را برای بازی هفته آینده آماده می کنیم. بازی بسیار مهمی مقابل پرسپولیس داریم و باید بازی باکیفیتی برای ما باشد و دست پر به خانه برگردیم.

بیرکاس گفت: آبادان شهر من است و آن را خیلی دوست دارم و هر مربی دوست دارد در شهرش مربی شماره یک باشد. همچنین امیدوارم بتوانم با دانش و تجربه بین المللی خود به فوتبال ایران و آبادان کمک کنم. همچنین فوتبال پیشرفت کرده است اما ورزش ایران در یک سری زیرساخت های عمومی با مشکل مواجه است.

انتهای پیام