پروژه اسپند در ذوب آن؟ – اسنامهدی تارتار قصد دارد با جذب بازیکنان سابقش پروژه تیم سابقش را در ذوب آهن انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، مهدی تارتار برای ترمیم تیمش نادر محمدی و محمدعلی فرامریزی را به خدمت گرفت و با محمد سلطانی قراردادش را تمدید کرد تا تیم فوتبال ذوب آهن در آستانه تکمیل بازیکنان خود باشد. با جدایی سینا اسدبیگی و مهمت خدابندلو بازیکنان موثر ذوب آهن کار برای این تیم سخت شد اما با تدبیر مهدی تارتار تیم ذوب آهن ترمیم شد.

سرمربی ذوب آهن با جذب بازیکنان سابق پکان خود قصد دارد تیمی مشابه تیم دو فصل پیش خود بسازد. پکان با مهدی تارتار تیم باکیفیتی را به نمایش گذاشت و مقابل تیم های رقیب نمایش فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت. پنج بازیکن این تیم هم اکنون در ذوب آهن حضور دارند و شنیده می شود حسین برامانی هافبک میس رفسنجان را بدون آمدن به تیمش ترک کرد گزینه خرید بعدی تارتار برای تیمش است.

با نادر محمدی مدافعی که به دستان قدرتمندش معروف است و مهاجمان ذوب آهن باید منتظر قهرمانی تیم سمی در لیگ قهرمانان باشیم. تارتار احسون بنچمپ هافبک تاجیکستانی را به خدمت گرفت که در تمرینات پیش فصل ذوب آهن عملکرد خوبی داشته و می تواند جایگزین مناسبی برای محمد خدابندیلو باشد.

ابراهیم رضازاده، شهرام سالاری و آرمان اکوان سه بازیکن دیگری هستند که به تیم اصفهانی پیوسته اند. باید ببینیم ذوب آهنی ها می توانند بهتر از فصل گذشته در لیگ بعدی کار کنند یا خیر. تیم فوتبال ذوب آهن در اولین بازی خود در لیگ پیش رو در اصفهان به مصاف پرسپولیس می رود. اسباب بازی ظریفی که می تواند کالیبر دانش آموزان تاتار را تعیین کند.

انتهای پیام