پرسپولیس گل بزرگ را با درخشش صادقی بردپرسپولیس با برتری ۳-۱ مقابل تماشاگران در ورزشگاه داستگارد به برتری خود ادامه داد.

به گزارش اسنا، در اولین بازی هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، هواداران از ساعت ۱۹ در ورزشگاه شهید دستگردی تهران مقابل پرسپولیس صف آرایی کردند.

هوادار ۱ – پرسپولیس ۳

گل ها: یورگن لوکادیا در دقیقه ۱۳، سعید صادقی در دقایق ۳۷ و ۶۱ برای پرسپولیس و داریوش شوجیان (پنالتی ۸۲) برای هودر.

نکته ها

پنکه: پنج بازی – رتبه هشتم، ۴ امتیاز

پرسپولیس: پنج بازی – مقام اول، ۱۱ امتیاز

کارت زرد: سپهر روزیطلب و محمد جواد محمدی از هوادار، علی نعمتی، خورخه گولچیانی و سروش رفیعی از پرسپولیس

کارت قرمز: امیرحسین پورمحمد از هوادار در دقیقه ۹۰

پیکربندی فن: میلاد فرهانی، عزت الله بزکاز، فریبرز گرمی، مهدی عبدی (فرزاد جعفری ۸۶)، سپهر روزیتلپ، معین عباسی (امیرحسین پورمحمد ۴۰)، بابک مرادی (ایمان غلام ۴۰)، محمدجواد محمدی (داریوش شجایان ۶۳)، سعشای حسین ۶۳. سید محمد میری.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گلسیانی، مرتضی بورعلی گنجی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلیفر، میلاد سرلک، سروش) رفیعی (محمد عمری ۷۵)، مهدی ترابی (سیامک نعمتی ۸۸)، سعید صادقی (کمال ساغم نیا ۸۸)، عمید علیشاهی (سینا)۳ ، یورگن لوکادیا (حمید باکدل ۷۵).

موقعیت های خطرناک

در دقیقه چهارم ضربه سر عزت الله برکاز به تیرک دروازه پرسپولیس برخورد کرد اما قبل از این ضربه داور با اشتباه روی بیرانوند مواجه شد.

و در دقیقه دهم ارسال توپ روی دروازه هواداران با ضربه سر گلسیانی و دفع ناقص میلاد فرهانی همراه شد.

گل: در دقیقه ۱۳ پاس عمقی صادقی و پاس زمینی اسماعیلیفر وارد محوطه شش قم شد و با ضربه پای لوکادیا به گل اول پرسپولیس رسید.

در دقیقه ۲۱ و در موقعیتی مشابه گل اول پرسپولیس، این بار صادقی با پا روی توپ وارد محوطه جریمه شد و یک پاس قدرتمند با تک ضربه لوکادیا در مقابل توپ خالی به آسمان برگشت. . هدف. بار دیگر با ارسال توپ از جناح راست موقعیت دیگری ایجاد شد و ضربه سر گلسیانی در آغوش فراهانی افتاد.

گل: در دقیقه ۳۷ سعید صادقی از جلوی محوطه ۱۸ قدمی شوت زمینی محکمی زد که به تیرک دروازه هواداران برخورد کرد و وارد دروازه این تیم شد و پرسپولیس گل دوم خود را به ثمر رساند.

گل: در دقیقه ۶۱ سعید صادقی شب بی نظیر خود را تکمیل کرد و با یک ضد حمله سریع با ضربه فنی مقابل محوطه جریمه برای سومین بار دروازه تماشاگران را باز کرد.

در دقیقه ۶۱ توپ ارسالی به محوطه جریمه هواداران از جلوی پای چند بازیکن پرسپولیس عبور کرد و با خوش شانسی در آغوش فراهانی افتاد.

و در دقیقه ۸۱ توپ به داخل محوطه جریمه پرسپولیس به جیورگی گلسیانی فرستاده شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد.

گل: در دقیقه ۸۲ داریوش شوجیان با یک ضربه پنالتی دروازه پرسپولیس را باز کرد و اختلاف را به دو گل رساند.

در دقیقه ۸۷ مهدی الترابی صاحب موقعیت خوبی شد که این بار فراهانی به موقع از دروازه بیرون آمد و به محض خروج توپ از پای الترابی یکی یکی جلوی این موقعیت را گرفت.

در دقیقه ۹۰ محمد العمری از پشت مدافعان هوادر به توپ ضربه زد و با پیشروی به سمت دروازه پورت محمد او را از پشت رها کرد.

انتهای پیام