پرسپولیس – مهاجم خارجی. خیلی دور خیلی نزدیکهرچند برخی از باشگاه های لیگ برتری موفق به جذب بازیکن خارجی شده اند اما پرسپولیس در این زمینه ناکام مانده است.

به گزارش ایسنا، باشگاه پرسپولیس چند ماهی است که برای تقویت خط حمله خود قصد جذب یک مهاجم خارجی را دارد. در هفته های اخیر گزینه های متعددی مانند کاسیانو، آلیسون ساورای، آلف مانگا و یورگن لوکادیا مطرح شد که هر کدام بنا به دلایلی به مرحله امضای قرارداد نرسیدند. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس که تحت فشار شدید هواداران خود قرار گرفته است، در بیانیه ای رسمی اعلام کرد که این باشگاه همچنان در حال مذاکره با گزینه های مختلف است و هواداران نگران نباشند!

در این میان سکوت ردا درویش درباره حواشی این باشگاه و مشکلات جذب مهاجمان خارجی بسیار عجیب است. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به دلیل عدم جذب مهاجم خارجی و عدم اجرای برنامه های آماده سازی پرسپولیس به نظر می رسد رابطه نزدیکی با گل محمدی نداشته باشد، ترجیح داد در این شرایط سکوت کند و وارد رسانه نشود. . فضایی که بتوان نوعی کار را در سکوت انجام داد. البته شاید یکی از دلایل سکوت مدیرعامل پرسپولیس نبود دلایل قانع کننده برای توده مردم باشد.

با وجود اینکه نزدیک به دو ماه از تلاش پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی می گذرد، باشگاه هایی مانند نساجی، آلومینیوم، سپاهان، میس رفسنجان و گلگوار موفق به جذب بازیکن خارجی شده اند. برخی از مدیران پرسپولیس مانند محمد محمدی مدعی هستند که دشمنان و واسطه ها مانع از جذب مهاجمان خارجی به پرسپولیس شده اند اما هیچ یک از این دلایل تاکنون نتوانسته هواداران پرسپولیس را قانع کند.

پرسپولیس تا ۴ روز دیگر باید در ابتدای لیگ ۲۲ به مصاف ذوب آهن برود که مهدی عبدی، تمیروف و حمید باکدل در خط حمله حضور دارند که در فصل قبل آمار قابل قبولی را ثبت نکردند. حال باید دید مدیران پرسپولیس بالاخره می توانند مهاجم خارجی جذب کنند یا خیر؟

انتهای پیام