پرسش و پاسخ با یک متخصص: مدت چرخه ، دوره های شدید ، آندومتریوز و فیبروم با دکتر استف استفونل


در اینجا یادداشتهای قسمت 343 از شبکه “زنان تغذیه شده” آمده است. هر سه شنبه حتما قسمت جدید را بررسی کنید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن بازخورد در پادکست (سلام!) ، پیوند را دنبال کنید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و دکتر استف استفونل در مورد طول چرخه ، قاعدگی شدید ، اندومتریوز و فیبروم ، بحث می کنند.

آیا سوالی هست که دوست دارید به آن پاسخ دهید؟ به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی دریافت می کنیم مستقیماً به خیریه شریک اهدا می شود – مزرعه های خار ، جایی که زنانی که سوء استفاده ، سوء مصرف مواد ، قاچاق و فحشا را تجربه کرده اند از طریق برنامه های اسکان ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما هزینه بارگیری را پرداخت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[04:47] پرسش و پاسخ با یک متخصص: مدت چرخه ، دوره های شدید ، آندومتریوز و فیبروم با دکتر استف استفونل

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و وزن ما را بخرید

درباره دکتر استف استفلنرولوس بیشتر بدانید

دکتر استف استفورنلوس را در اینستاگرام دنبال کنید

Blublox.com/wellfed

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

BLUblox

حامی پادکست BLUblox. اخیراً به بهینه سازی نور علاقه مند شدم و پس از غروب آفتاب ، کامپیوتر و نور آبی را کاملاً فیلتر کردم. من حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم و دچار خستگی چشم ، میگرن و احساس سوزش و خستگی غیرقابل توضیح شدم ، به ویژه در شب. من اکنون از عینک فیلتر کامپیوتری BLUblox در هر زمان که به صفحه نمایش نگاه می کنم و از لنزهای شب BLUblox در شب استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را پیدا کردند که دقیقاً با ادبیات علمی مورد بررسی همسان مطابقت داشته باشد. بسیاری از لنزهای ارزان قیمت وجود دارند که در واقع نور آبی و سبز را مسدود نمی کنند. وقت خود را برای آن تلف نکنید ، بروید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15 درصد تخفیف استفاده کنید.

BiOptimzers

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از افراد حذف می شوند زیرا معتقدند این فقط در مورد افراد مبتلا به دیابت نوع 2 صادق است. اما قند خون یک موضوع است همه نیاز به درک

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام دهیم؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدرات های فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم در طول روز داشته باشید ، حتی اگر روز “آخر هفته” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام BiOptimizers به ​​نام “پیشرفت قند خون” را توصیه می کنم. این مکمل ساده نتیجه آزمایشات متعددی است که به شما امکان می دهد بهترین فرمول برای حفظ قند خون سالم را پیدا کنید. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی 5 انبار مختلف رفت.

شکستن قند خون به شما امکان می دهد قند خون خود را با خیال راحت بعد از غذا کاهش دهید تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای تامین انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 discount تخفیف بگیرید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنیددیدگاهتان را بنویسید