پرسش و پاسخ با کارشناس: مشکلات آن دوره ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز


در اینجا یادداشت های قسمت 341 “زنان خوب تغذیه شده” آمده است. هر سه شنبه حتما قسمت جدید را بررسی کنید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن بازخورد در پادکست (سلام!) ، پیوند را دنبال کنید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و دکتر هدر رودز مسائل مربوط به دوره ، PMS و PCOS را مورد بحث قرار می دهند.

آیا سوالی هست که دوست دارید به آن پاسخ دهید؟ به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی دریافت می کنیم مستقیماً به یک خیریه شریک ، Thistle Farms اهدا می شود – جایی که زنانی که سوء استفاده ، سوء مصرف مواد ، قاچاق و فحشا را تجربه کرده اند از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصتهای شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما هزینه بارگیری را پرداخت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[04:54] پرسش و پاسخ با کارشناس: مشکلات آن دوره ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و وزن ما را بخرید

درباره دکتر هدر رودز بیشتر بدانید

دکتر رودس را در اینستاگرام دنبال کنید

کتابی در زمینه تعادل هورمونی

Joovv.com/wellfed

Blublox.com/wellfed

جووف

اگر به دنبال راهی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلولی و تغذیه سیستم غدد درون ریز ، از جمله تیروئید آدرنال هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م methodsثرترین روش های مراقبت های بهداشتی است که می توان با دستگاه در خانه استفاده کرد. این به بهبود خواب من ، کاهش خستگی و سردرد کمک کرده است ، و برای کاهش التهاب و استرس باور نکردنی است.

Joovv یک برند برجسته برای درمان موثر و ایمن چراغ قرمز است. چیزی که من در مورد Joovv دوست دارم این است که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه و با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از آنها) به ارمغان می آورد.

اگر به دنبال وسیله ای برای درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

BLUblox

حامی پادکست BLUblox. اخیراً ، من به شدت مجذوب بهینه سازی نور شدم و پس از غروب خورشید کاملاً کامپیوتر و نور آبی را فیلتر کردم. من حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم و دچار خستگی چشم ، میگرن و احساس سوزش و خستگی غیرقابل توضیح شدم ، به ویژه در شب. من اکنون از عینک فیلتر رایانه ای BLUblox در هر زمان که به صفحه نمایش نگاه می کنم و از لنزهای شب BLUblox در شب استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی داشتند که کاملاً مطابق با ادبیات علمی معتبر باشد. بسیاری از لنزهای ارزان قیمت وجود دارند که در واقع نور آبی و سبز را مسدود نمی کنند. وقت خود را برای آن تلف نکنید ، بروید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15 درصد تخفیف استفاده کنید.دیدگاهتان را بنویسید