پخش ۲۶ فیلم سینمایی و تلویزیونی برای این هفته تلویزیونتلویزیون، پنجشنبه و جمعه این هفته، هشتم و نهم اردیبهشت ماه ۲۶ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن پخش خواهد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سیما، «شکارچی شنبه»، «سی و سه روز»، «نشسته در برزخ»، «هیام»، «گذرگاه»، «بازگشت بورسالینو»، «حادثه جویان»، «ناشناس»، «آکیلا و مسابقه کلمات»، «محافظ»، «جدال در زندان»، «بازمانده»، «ارباب جنگ»، «دست کثیف استعمار»، «زخم زیتون»، «بازگشت بورسالینو»، «گاندی»، «درد زیبا»، «فیلادلفی»، «ماموریت مخفی»، «لاته و سنگ آب حیاتی»، «سربازان کوچک»، «نجات خانوادگی»، «آخرین ایست بازرسی»، «سوء دختر نامرئی»، «سایه های شهر» و «به خاطر مهتاب» از فیلم های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن هایی هستند که پنج‌شنبه و جمعه، هشتم و نهم اردیبهشت همزمان با روز جهانی قدس ماه از شبکه‌های سیما به روی آنتن می‌روند.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» به کارگردانی پرویز شیخ‌طادی جمعه، نهم اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: در یک بندرگاه در سرزمین‌های اشغالی، زنی یهودی که پس از مرگ همسرش با یک مرد مسیحی ازدواج کرده‌ است، کودک ۸-۷ ساله خود را در پی اقدامات حقوقی و اصرارهای زیاد پدربزرگش برای مدت کوتاهی به وی می‌سپارد. پدربزرگ کودک که یکی از سران جریان فکری صهیونیسم است در جواب نگرانی‌های مادر وعده می‌دهد که او یک ماه بیشتر اینجا نمی‌ماند و پس از آن، کودک با اراده خود هر کجا که خواست می‌تواند برود که …

علی نصیریان، امیریل ارجمند، دارین خمسه، آرسینه سوکیاسیان، مهدی فقیه و سیلوا آندرانسیان در فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» ایفای نقش کرده اند.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «سی و سه روز» به کارگردانی جمال شورجه جمعه، نهم اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ صبح از شبکه سه سیما پخش می شود.

«سی و سه روز» با بازی پیر داغر، یاسم مغنی، یوسف الخال و کارمن لبوس، روایتی واقعی از مقاومت یک روستای مجاور با اسرائیل است که از حمله اسرائیلی ها به دیگر جناح‌های مقاومت جلوگیری می‌کند. منطقه مرزی جنوب لبنان و اسرائیل، روستای عیتاالشعب نیروهای حزب‌الله لبنان دو نظامی ارتش اسرائیل را به گروگان می‌گیرند تا به دشمن فشار بیاورند اسیرهای لبنانی را آزاد کند. اسرائیل یکی از بی‌رحم‌ترین نظامیان عالی‌رتبه خود به‌نام سرهنگ ادی را روانه منطقه می‌کند. سرهنگ با فرمانده منطقه – هانا، قبلاً رابطه‌ای عاطفی داشته و به او خیانت کرده است! در روستای عیتاالشعب، مراسم عروسی یوسف الدهینی و نسرین در حال تدارک است که محمد سرور از فرماندهان نیروی مقاومت لبنان که در انتظار تولد فرزندش از همسر باردارش است، به یوسف خبر می‌رساند که …

شبکه چهار سیما

این شبکه هم دو فیلم سینمایی برای آخر هفته آماده پخش کرده است که به روی آنتن می‌برد.

فیلم سینمایی «نشسته در برزخ» به کارگردانی استلا کورادی امشب پنج‌شنبه، هشتم اردیبهشت ماه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه از شبکه چهار سیما به روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی پیپا بنت وارنر، اندرو دنیس و نادین مارشال آمده است: آنتونی برایان از هشت سالگی از جاماییکا به انگلستان مهاجرت کرده و اکنون صاحب همسر و دو فرزند جوان است. به دلیل تصویب قانون مهاجرت توسط دولت، مهاجران مجبور به بازگشت به کشورشان هستند. برایان به دلیل گم‌شدن روادیدش، سندی برای اثبات شهروند بودنش ندارد. او دو بار بازداشت و به شکل زننده‌ای به کمپ اداره مهاجرت فرستاده می‌شود. برایان به همین دلیل کار، بیمه و خانه اش را از دست می دهد. در انتها خانواده اش با شکایت به دادگاه و ایجاد کمپین رسانه ای موفق می شوند با فشار افکار عمومی مانع خروج برایان شوند که … .

فیلم سینمایی «هیام» به کارگردانی محمد درمنش هم روز جمعه، نهم اردیبهشت ماه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه از همین شبکه پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جهاد سعد، ریم علی، کفاح الخوص، عابد فهد، سامر عمران و رنا جمول خواهیم دید: حسان متولد حیفا، دانشجوی ممتاز مهندسی و تبعه انگلستان برای ازدواج با دختر مورد علاقه‌اش هیام، از انگلستان عازم اردوگاه جنین در فلسطین اشغالی می شود. او قصد دارد پس از مراسم ازدواج با همسرش برای ادامه تحصیل به انگلستان برگردد. جشن عروسی آن دو در یک محفل کوچک اما گرم برگزار می شود. حمله گسترده نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین به زوج جوان اجازه نمی دهد این دو، رنگ آرامش را بینند. آنها که عازم انگلستان هستند در ایست بازرسی نظامیان صهیونیست از یکدیگر جدا می شوند حسان به نوع برخورد مأموران با آنها اعتراض می کند اما نتیجه اعتراضش بازداشت است، حسان بعد از رهایی از بازداشتگاه، در درگیری انقلابیون فلسطینی و اسرائیلیان زخمی می شود اما به هر ترتیب خود را به هیام می رساند و از او می خواهد تا از منطقه بگریزند اما هیام، تقاضای همسرش را نمی پذیرد و … .

شبکه پنج سیما

شبکه پنج سیما هم فیلم سینمایی «گذرگاه» به کارگردانی شریف عرفه را آماده پخش کرده است که روز جمعه، نهم اردیبهشت ماه ساعت ۹ صبح از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی هاگیج عبدالعظیم، اسما عبدالیزید و یوسف احمد خواهیم دید: ارتش مصر در کانال سوئز در برابر اسرائیل در جنگ است و به دلیل کمبود نیرو مجبور به عقب‌نشینی است. به خاطر این عقب نشینی مورد انتقاد مردم و دوستانشان قرار می گیرند. انور یکی از فرماندهان به همراه تعدادی از افراد متعهد و مبارز برای ماموریتی جدید بر علیه اسرائیل راهی می شوند و از وجود تعدادی از نیروهایشان که اسیر اسرائیلی ها هستند مطلع می شوند. آنها موقعیت مقر اسرائیلی ها را شناسایی می کنند و برای مقابله به پا می خیزند که … .

شبکه نمایش

شبکه نمایش هم برای آخر هفته پانزده فیلم سینمایی آماده پخش کرده است.

فیلم سینمایی «بازگشت بورسالینو» به کارگردانی ژاک دری پنج شنبه، هشتم اردیبهشت ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آلن دلون، ریکاردو کوچولا و کلاودین اوجر خواهید دید: اوایل دهه ۱۹۳۰ است. روچ سیفرددی و فرانسوا کاپلا، که در مشارکتی به بهترین دوستان تبدیل شدند، در راس جرایم سازمان یافته در مارسی قرار گرفته‌اند. پس از مدتی کاپلا به قتل می‌رسد. سیفرددی می‌فهمد که این قتل توسط تاجر بین المللی جووانی ولپونه، که تازه وارد مارسی شده است، انجام شده و … .

فیلم سینمایی «حادثه جویان» به کارگردانی ماریو فیلیپ آتزوپاردی امروز، هشتم اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ صبح  پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی کاسپر ون دین، کاترین بل و جولیان ریچینگز درباره دو خبرنگار است که می‌خواهند از فاجعه بزرگی جلوگیری کنند تا دنیا را از نابودی نجات دهند. بزرگ‌ترین حادثه قرن در حال پدیدآمدن است … .

فیلم سینمایی «ناشناس» به کارگردانی حمید بهمنی هم برای ساعت ۱۳ امروز آماده پخش شده است که به روی آنتن می‌رود. این‌ فیلم روایت‌گر قصه جوانی به نام موسی است که قصد دارد با دختر دایی خود، هانا، ازدواج کند اما زمانی که منتظرآمدن ماشین برای برگشتن به پشت جبهه است متوجه می‌شود دوستانش در حال رفتن به ماموریت شناسایی هستند. او به اصرار با آنها همراه می‌شود اما در این ماموریت مجروح شده و نیمی از صورتش دچار سوختگی شدید می‌شود. موسی برای برگشتن نزد خانواده و ازدواج با هانا، دچار کشمکش درونی شدیدی می‌شود و … .

بابک انصاری، محمد حاتمی، هیلدا خسروی، خسرو شهراز و شهین علیزاده در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

همچنین فیلم سینمایی «آکیلا و مسابقه کلمات» به کارگردانی داگ اچی سون نیز پنج شنبه، هشتم اردیبهشت ماه ساعت ۱۵ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آنجلا باست، لورنس فیش بورنز و کیکه پالمر آمده است: آکیلا دختر بچه یازده‌ساله‌ی سیاه‌پوستی است که در آمریکای جنوبی زندگی می‌کند. وی زندگی سختی دارد و در واقع هیچ‌کس نیست که به او اهمیت دهد. پدرش مرده و مادرش هم از وی غافل است و اصلا وجود آکیلا برایش اهمیتی ندارد! برادرش هم جز خلافکاران خیابانی است ولی آکیلا نمی‌خواهد به این شکل به زندگی ادامه دهد. او می‌خواهد در مسابقات بین‌المللی هجی‌کردن کلمات شرکت کند و معلمش به او کمک می‌کند و آکیلا موفق می‌شود.

فیلم سینمایی «محافظ» به کارگردانی تیل شوایگر عصر امروز ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی نومان آکار، ولکر آلبرتز و لوید بتمن خواهیم دید: نینا و دوستش هر دو از کودکی در پرورشگاه زندگی کرده‌اند و اکنون خدمتکاران یک هتل هستند. در جریان یک ماجرای ناخواسته دوست نینا توسط یک تاجر بین‌المللی اسلحه، در همان هتل به قتل می‌رسد. غافل از این که نینا در گوشه‌ای از اتاق شاهد این ماجراست. پس از وقوع این اتفاق نینا به چند مامور امنیتی سپرده می‌شود. ماکس یکی از ماموران است که حفظ جان دختر برای او بسیار مهم و حیاتی است. او و همکارانش نینا را به خانه‌ امن می‌برند اما مدت کوتاهی نمی‌گذرد که خانه‌ امن توسط افراد مسلح مورد هجوم قرار می‌گیرد… .

فیلم سینمایی «جدال در زندان» به کارگردانی دیوید لم ساعت ۱۹ امروز، هشتم اردیبهشت ماه از همین شبکه پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی لوئیس کو، کوین چنج و رایموند لم خواهیم دید: پیرمردی وقتی می بیند که ماشین هایی به باغش حمله کرده و همه چیز را خراب می کنند سکته کرده و می میرد. نوه اش، ناتالی پیگیر موضوع می شود و به سراغ ویلیام لوک، از ماموران پلیس امنیت هنگ کنگ می رود و از او می خواهد در پیگیری مرگ پدربزرگش او را یاری دهد. پلیس امنیت می داند که اینها زیر سر شخص پولداری به نام سائو است ولی هیچ مدرکی در دست ندارند، سائو قتل های زیادی کرده که هیچکدام ثابت نشده و اکنون به جرم دیگری در زندان است. پلیس امنیت تصمیم می‌گیرد که ویلیام لوک را برای پیداکردن مدرکی به زندانی که سائو در آن است بفرستد. ویلیام متوجه می شود که سائو و وانگ، پلیس فاسد سابق دو گروه خلافکار را شکل داده اند که با یکدیگر رقابت دارند. لوک متوجه می شود که سائو فرزند یوآن است، مردی که سال هاست در چین زندگی می کند و … .

فیلم سینمایی «بازمانده» به کارگردانی سیف‌الله داد هم امشب ساعت ۲۱ به روی آنتن نمایش خواهد رفت.

داستان فیلم با بازی سلما المصری، جیانا عید، بسام کوسا، جمال سلیمان و غسان مسعود، درباره اشغال شهر حیفا در سال ۱۹۴۸ در فلسطین اشغالی است، پزشکی به نام سعید همراه با همسرش و نوزادشان فرهان قصد سفر دارند. سعید، تروریست اسرائیلی به نام شمعون را که همبازی دوره کودکی‌اش بوده، در ایستگاه راه‌آهن با چمدانی حاوی بمب می‌بیند. شمعون قبل از انفجار می‌گریزد و سعید موضوع را به پلیس اطلاع می‌دهد. شمعون از سعید می‌خواهد که قبل از قتل عام مردم شهر، شهر حیفا را ترک کند. همچنین صفیه، مادر سعید به حیفا می‌آید تا فرزندش را به بهانه بیماری پدرش رشید، به ترک حیفا ترغیب کند. روزی که آنها تصمیم به سفر گرفته‌اند، صهیونیست‌ها به حیفا هجوم می‌آورند و سعید و همسرش در قتل عام اهالی شهر کشته می‌شوند که … .

فیلم سینمایی «ارباب جنگ» به کارگردانی اندرو نیکول ساعت ۲۳ روز پنجشنبه، هشتم اردیبهشت پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی نیکلاس کیج، بریجیت مویناهان، جرد لتو، اریک اویس و دیوید شومبریس، درباره یوری اورلوف است که در دوران کودکی به همراه خانواده به بهانه ساختگی یهودی‌بودن از اتحاد جماهیر شوروی به ایالات متحده آمریکا مهاجرت می‌کند، دل‌زده از زندگی ساده خانواده خویش و برای ثروتمندشدن وارد تجارت و قاچاق اسلحه و ابزارآلات جنگی می‌شود. یوری با استفاده از ذکاوت خویش به‌یک‌باره تبدیل به دلال بین‌المللی اسلحه می‌شود و سقوط اتحاد جماهیر شوروی او را در رسیدن به هدفش یاری می‌کند.

«دست کثیف استعمار» از دیگر فیلم های سینمایی شبکه نمایش است که به کارگردانی دامیانو دامیانی ساخته شده و جمعه، نهم اردیبهشت ماه ساعت ۱ بامداد پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی جیان ماریا ولونته، لو کاستل، کلاوس کینسکی و مارتین بسویک آمده است: در روزهای انقلاب مکزیک، ال چونچو با تحمل تلفاتی سنگین موفق می شود به یک قطار حامل مهمات حمله کند. یکی از مسافران آمریکایی قطار پس از اثبات وفاداری اش، اجازه پیدا می کند که به گروه آنان بپیوندد اما … .

فیلم سینمایی ایرانی «زخم زیتون» به کارگردانی محمدرضا آهنج هم ساعت ۱۳ روز جمعه، نهم اردیبهشت پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی یاسمین ارنادوط، عدی رعد و فیونا فیاض خواهیم دید: یوسف، مردی جوان و یکی از اعضای فعال شاخه مقاومت لبنان است. او در پوشش یک فروشنده دوره‌گرد به جمع آوری اطلاعات از اراضی تحت اشغال صهیونیست ها مشغول است. همسر یوسف یعنی سلما که دقیقا از نقش شوهرش در عملیات مقاومت اطلاعی ندارد، از این که او هر روز به مناطق تحت تسلط اسرائیل می‌رود و خود را در مخاطره قرار می‌دهد ناراضی است. این وضعیت ادامه دارد تا این که اسرائیلی‌ها از نقش یوسف با خبر شده و او را به همراه سلما و دختر شش ساله‌شان یعنی فاطمه دستگیر می‌کنند. یوسف در لحظات آخر دستگیرشدن نام فردی به نام آنجل را به سلما می گوید و چنین عنوان می کند که … .

فیلم سینمایی «بازگشت بورسالینو» به کارگردانی ژاک دری جمعه، نهم اردیبهشت ماه ساعت ۱۵ بازپخش می‌شود.

فیلم سینمایی «گاندی» به کارگردانی ریچارد آتن‌برو هم عصر جمعه، نهم اردیبهشت ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی بن کینگزلی و روهینی هاتانگادی آمده است: در سال ۱۸۹۳ ماهاتما گاندی سوار یک قطار درجه یک می‌شود ولی متصدی قطار او را با تحقیر از قطار به بیرون پرت می‌کند چون یک هندی حق ندارد کنار انگلیسی‌ها و اشراف سوار قطار درجه یک شود. او پس از مشاهده این تبعیض و تحقیر تصمیم می‌گیرد یک کمپین اعتراضی علیه تبعیض شکل دهد اما همین موضوع پایه اعتراضات گسترده او و طرفدارانش علیه استعمار انگلستان در هند می‌شود. گاندی مردم هندوستان را علیه استعمار انگلستان متحد می‌کند تا در نهایت هند را به استقلال برساند و … .

فیلم سینمایی «درد زیبا» به کارگردانی تونکو مونا ریزا ساعت ۱۹ روز جمعه به روی آنتن خواهد رفت.

در این فیلم با بازی هَریس حَذیک و ایذی ریف خواهیم دید: آلینا و رزلان زن و شوهری خوشبخت هستند که همراه پسرشان دانیال زندگی می‌کنند. آنها زندگی آرامی دارند تا آن که آلینا به رفتارهای عجیب پسر کوچکش دقت کرده و پس از مراجعه به متخصص متوجه می‌شود که پسرش مبتلا به اوتیسم است. آلینا با مراجعه به متخصصان مختلف برای بهبود پسرش تلاش می‌کند اما رزلان که نمی‌تواند با این مسئله کنار بیاید شروع به پرخاش با آلینا و دانیال می‌کند. آلینا در اثر حادثه‌ای از دنیا می‌رود و رزلان مجبور می‌شود با دانیال کنار بیاید و این موضوع باعث می شود که … .

فیلم تلویزیونی «فیلادلفی» به کارگردانی اسماعیل رحیم‌زاده و سیدمجتبی اسدی‌پور هم جمعه‌شب، نهم اردیبهشت ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

این فیلم درباره گروهی است که برای انجام فعالیت های بشردوستانه تصمیم می‌گیرند تا آذوقه و وسایل پزشکی را از طریق تونل‌های زیرزمینی گذرگاه رفح به محاصره‌شدگان غزه برسانند که … .

علی اوسیوند، محمد عمرانی، زنده‌یاد عزت‌الله جامعی، فلور نظری، آرمان فروغی مقدم، فخرالدین صدیق‌شریف و چنگیز وثوقی در فیلم تلویزیونی «فیلادلفی» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم سینمایی «ماموریت مخفی» به کارگردانی یونا ایوم ساعت ۲۳ جمعه، نهم اردیبهشت از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی یوهائه جین، یون کیونگ هو، کیم هونگ پا و وون هیون، درباره مردی به نام کیم پان سو است که نمی‌داند چگونه ژاپنی حرف بزند و بنویسد بارها به همین دلیل زندانی می‌شود و … .

شبکه کودک

این شبکه هم دو انیمیشن سینمایی برای پنجشنبه و جمعه این هفته پخش خواهد کرد.

انیمیشن سینمایی «لاته و سنگ آب حیاتی» به کارگردانی رجینا ولکر و نینا ولز ساعت ۱۴ امروز، هشتم اردیبهشت از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

این فیلم داستان، سفر جوجه تیغی جوانی را دنبال می کند که می خواهد جنگل و ساکنان آن را از خشکسالی وحشتناک نجات دهد و سنگ مرمر جادویی را از پادشاه خرس باز پس گیرد و … .

همچنین انیمیشن سینمایی «سربازان کوچک» به کارگردانی کیانوش دالوند برای ساعت ۱۴ روز جمعه، نهم اردیبهشت ماه آماده پخش شده است.

در این انیمیشن خواهیم دید: اسرائیلی ها به یک روستا حمله می کنند و مردان و زنان را به اسارت می برند تا بعدا بتوانند با زیر پوشش گرفتن بچه ها به دنیا اعلام کنند که بچه های بی سرپرست را حمایت کرده اند. یک خبرنگار به روستائیان اعلام می کند ولی او هم به اسارت می رود و بچه ها به تنهایی با اسرائیلی ها مبارزه کرده و … .

شبکه امید

فیلم سینمایی «آخرین ایست بازرسی» به کارگردانی محمدهادی ناییجی امروز، پنج‌شنبه، هشتم اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

این فیلم روایتگر زندگی خانواده‌ای است که در سال‌های اشغال جنوب لبنان توسط اسرائیل، درگیر ماجراهایی می‌شوند. مالک، پدر خانواده، توسط مأموران لبنانی که به اسرائیل خدمت می‌کنند؛ دستگیر شده و دخترش لیال برای خبر گرفتن از او به پایگاه نظامی می‌رود. رئیس پایگاه از لیال می‌خواهد تا در قبال آزادی پدرش، یکی نزدیکانش را که از اعضای جبهه مقاومت است به آنان تحویل دهد که … .

آنماری سلامه، کارمن لبوس، عمار شلق، حسام مراد، مجدی موشموشی، منی کریم، جویل الفرن، عدی رعد، عفیف شیاء، علی کمال الدین، نادر جیبوری، هشام پورسلیمان، ردریک سلیمان، فراسوا میتری، رینه غوش، زنا صبا و سدرالدین غریب در این فیلم بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «سوء دختر نامرئی» به کارگردانی مارکوس دیتریش نیز جمعه، نهم اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ از همین شبکه پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی روبی اِم. لیختنبرگ، آنا سیرین هابادانک، لویی اکهارت و جین ورنر خواهیم دید: دختر ۱۲ ساله‌ای به نام سو طی اتفاقی که در آزمایشگاه ژنتیکی مادرش می افتد، ماده ای شیمیایی وارد بدنش می‌شود که او را قادر به نامرئی شدن می‌کند. باندی تبهکار و فرصت‌طلب که متوجه این موضوع می‌شوند، مادر او را می‌دزدند. حال او باید به همراه دو دوست دختر و پسرش که هرکدام توانایی‌های خاصی دارند، مادرش را نجات دهد که … .

شبکه شما

شبکه شما هم دو فیلم تلویزیونی برای آخر هفته آماده پخش دارد.

فیلم تلویزیونی «سایه های شهر» به کارگردانی مرتضی آتش زمزم امشب، هشتم ساعت ۲۴ پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: میشل ابوفاضل به اتفاق همسرش آیدا بعد از دو سال به کشورشان لبنان باز می‏گردند او که دیپلمات فرهنگی سفارت لبنان در ایران است. سعی دارد اختلافات و دلخوری‏‌هایی که خانواده همسرش از او و آیدا دارند را رفع کند. در این میان یک گروه تروریستی و جاسوسی از طرف موساد، آیدا را به گروگان می‏‌گیرند و از میشل می‏‌خواهند تا کیفی را با خود به تهران ببرد تا آیدا را رها کنند. نیروهای حزب‏‌الله لبنان میشل را از طرح و نقشه موساد مطلع می‏‌کنند که … .

مجدی مشموشی، کارتیا کعده، نعمه بدوی و پولین حداد در فیلم تلویزیونی «سایه های شهر» بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی جدید «به خاطر مهتاب» هم به کارگردانی مهدی جعفرزاده روز جمعه، نهم اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه پخش خواهد شد.

این فیلم درباره زندگی یک خانواده روستایی است که دختری بیمار دارند و باید برای بهبود سلامتی هر چه زودتر عمل شود اما وضعیت مالی خانواده خوب نیست و پدر خانواده از تنها قرض الحسنه محل درخواست وام نموده که با توجه به درخواست های زیاد اهالی روستا، نوبت ایشان برای چند ماه آینده مصوب می شود. پدر هم ناچار تصمیم می گیرد زمین کشاورزی را که چند ماه قبل بدون هیچ رسید یا قولنامه‌ای خریداری نموده بفروشد ولی در ادامه با فوت شدن صاحب زمین وارثین صاحب زمین اجازه فروش و یا مالکیت را به پدر خانواده نمی دهند و در ادامه پسر کوچک خانواده به فکر می افتد تا برای درمان خواهرش پول جمع کند، او از همه بچه های هم سن و سال خود پول طلب می کند و آنها پول های قلک و خرید خوراکی و … خود را کمک می کنند اما … .

حسن اسدی، حجت الله نجف پور، امیر ارسلان خدادوستان، توراندخت گماری، پوریا ابراهیمی و مصطفی بهشتی در فیلم تلویزیونی «به خاطر مهتاب» ایفای نقش کرده اند.

شبکه سلامت (با رابط ناشنوا)

به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» به کارگردانی «پرویز شیخ‌طادی»، جمعه، نهم اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می شود.

انتهای پیام