پای آووکادو در یک شیشه: مناسب برای سرخپوستان و وگان


آووکادو با پای لیمو

جالب ترین چیز در مورد پای با کلید آهک: پنج یا شش سال پیش آن را امتحان نکردم. مدتها فکر می کردم این یک “پای” نیست. اما وقتی سعی کردم عاشق شدم. بله ، من برای مهمانی با کلید جعلی دیر آمدم ، اما این من را از تلاش برای جبران زمان از دست رفته با سرنگون کردن این دسر در هر فرصتی باز نداشت. زیرا نکته دیگر در مورد من این است که من به مقدار سنتی نانوا نیستم. من دسرهای خوشمزه سبک بدون پخت را دوست دارم ، جایی که می توانم همه اشتباهات و اشکالات خود را پنهان کنم. بنابراین یک کیک برای کیک بدون پخت ، بله ، لطفا! انصافاً ، پای لیمو آووکادو من در یک کوزه هر چیزی جز معتبر یا سنتی ، اما خوشمزه نیست و این همه مهم است. اگر می توانید کلیدهای لیمو را در دست بگیرید ، از آنها استفاده کنید. من فقط از آهک معمولی استفاده کردم تا مطمئن شوم این “پای” کاملاً بی جا است و من از این بابت خوب هستم.

آووکادو با پای لیمو

اگر فکر می کنید آووکادو در پای لیمو عجیب به نظر می رسد ، شاید حق با شما باشد. اما ، خوشمزه است من عاشق دزدیدن آووکادو در دسرهای خامه ای هستم ، درست مانند پودینگ آووکادوی شکلاتی مورد علاقه من. آنها توانایی شگفت انگیزی در ایجاد دسرهای ابریشمی و خامه ای دارند و می توانند * تقریباً * بدون توجه به آنها بگذرند. من می گویم تقریباً به این دلیل که عطر ملایمی دارند. اما با افزودن همه مواد دیگر ، به ویژه آب لیمو ، طعم آن در بیشتر موارد رقیق می شود.

عناصر

این پای آووکادویی آهکی در یک شیشه بسیار آسان تهیه می شود و آنها نیز با مقدار کمی از مواد تهیه می شوند. برد – برد!

مواد لازم برای ظروف پای آووکادو

در اینجا آنچه شما برای پوسته نیاز دارید:

نارگیل خرد شده و شیرین نشده: برای این طعم نارگیل عالی و به این دلیل که نارگیل و آهک خیلی خوب با هم ترکیب می شوند.

Pecans: برای طعم و عطر کمی

خرما Medjool: به چسباندن پوسته به یکدیگر کمک کرده و طعم طبیعی را ارائه می دهد.

در اینجا آنچه برای پر کردن نیاز دارید:

آووکادو: برای پرکردن خامه ای. حتماً از آووکادوهای رسیده استفاده کنید که برای طعم بهتر قهوه ای یا رنده نشده اند.

آب لیموترش: برای به دست آوردن آب کافی به چند لیمو احتیاج دارید تا این طعم شبیه به یک کیک لیندن شود. می توانید از لیمو معمولی یا کلیدهای جعلی (در صورت پیدا کردن آنها) استفاده کنید.

عسل خام (یا سایر شیرین کننده های مایع): برای شیرینی. جایگزین گزینه های دیگر را ببینید.

روغن نارگیل: برای افزودن کمی خامه و طعم نارگیل بیشتر.

خامه نارگیل (برای ریختن): یک نخل روی شلاق نارگیلی خامه ای برای لذت و ظرافت. این اختیاری است اما توصیه می شود. می توانید نحوه انجام این کار را خودتان در خانه در این پست مشاهده کنید.

نحوه پخت یک پای لیمویی کلیدی در یک شیشه

تنها چیزی که برای تهیه این کیکهای سالم با چوب شیرین لازم است مواد بالا و یک غذاساز (یا مخلوط کن) است.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک پوسته درست کنید. در یک غذاساز یا مخلوط کن ، نارگیل خرد شده ، نخود فرنگی ، خرما و نمک را مخلوط کنید تا مخلوط به هم بچسبد. مخلوط پوسته را به طور مساوی بین شیشه ها تقسیم کرده و کنار بگذارید.

مواد تشکیل دهنده پوسته در غذاساز

بعد زمان پختن فیله است. با غذاساز یا مخلوط کن پاک کنید و آووکادو ، آب لیمو ، عسل ، روغن نارگیل و نمک را اضافه کنید و مخلوط کنید تا یکدست و کرمی شود.

مواد لازم برای پر کردن در غذاساز

زمان ترکیب آن است. مخلوط پرکن را روی پوسته قرار دهید و شیشه ها را در یخچال قرار دهید تا حداقل 1 ساعت خنک شوند. وقتی آماده خوردن هستید ، خامه نارگیل را به آن اضافه کنید و با برش های آهک و پوست آن را تزئین کنید.

در اینجا نحوه تهیه خامه نارگیل خود را در خانه بیاموزید!

آووکادو با پای لیمو

نحوه ذخیره سازی

باقی مانده در ظرف های بسته در یخچال تا 3 روز ذخیره می شود. به دلیل آب لیمو ، رنگ پرکننده باید سبز روشن باقی بماند.

آنها را چند روز در یخچال گذاشتم و به لطف آب لیمو و آووکادوی رسیده آنها هنوز سبز روشن بودند.

آووکادو با پای لیمو

نکات

 • برای اطمینان از عملکرد این دستور غذا ، چند آووکادوی رسیده بردارید. شما نیاز دارید که آنها در چنین وضعیت رویایی باشند – نه قهوه ای و کاملاً رسیده. این باعث می شود که طعم پر شده درست باشد و قهوه ای نشود یا طعم بدی داشته باشد.
 • همیشه بایستید و آهک و شیرین کننده را به دلخواه تنظیم کنید.
 • مقدار کمی نمک را در پوسته و پرکن فراموش نکنید. این به آشکار شدن طعم ها و شیرینی های بیشتر کمک می کند.

جایگزینی ها

 • عسل: آن را با شیرین کننده مایع دیگر عوض کنید. شربت افرا کار می کند ، ممکن است کمی تغییر رنگ دهد ، اما ساده ترین جایگزین خواهد بود.
 • فاقد آجیل: از دانه کدو تنبل به جای پکن استفاده کنید.
 • روغن نارگیل: اگر آن را ندارید می توانید آن را حذف کنید. آنها را با روغن نارگیل جایگزین نکنید زیرا اینها غذاهای کاملاً متفاوتی هستند. روغن نارگیل واقعاً کمی خامه و طعم می دهد ، بنابراین من آن را دوست دارم.
آووکادو با پای لیمو

دستور العمل های دیگر پخت که ارزش امتحان کردن را دارد

اگر این کوزه ها را با پای آووکادوی لیمویی می پزید ، خوشحال می شوم از شما بشنوم. با خیال راحت مرا در اینستاگرام برچسب گذاری کنید و / یا نظر ، رتبه یا نظر خود را در زیر بگذارید.

این پست حاوی پیوندهای وابسته است ، به این معنی که من می توانم بدون هزینه اضافی کمیسیون کمی دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده می کنم و دوست دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا.

برگ اصلی آووکادو در یک شیشه

این پای خامه ای آووکادویی در لیوان تمام طعم یک آهک کلیدی را دارد ، بدون هیچ گونه لبنیات! ایده آل به عنوان یک دسر سریع بدون پخت ، آماده در کوتاه ترین زمان.

زمان خنک کننده 20 دقایق

عناصر

برای پر کردن

 • 2
  عالی
  آووکادو
  رسیده ، قهوه ای نشده
 • 1/4
  فنجان
  آب لیمو
  به همراه پوست با 1/2 آهک ، برای تزئین
 • 2 1/2
  هنر
  عسل خام
  یا شیرین کننده مایع دیگر
 • 2
  هنر
  روغن نارگیل
 • 1/8
  قاشق چایخوری
  نمک کوشر

دستورالعمل ها

 1. در یک غذاساز یا مخلوط کن ، نارگیل خرد شده ، پکن ، خرما و نمک را مخلوط کنید تا مخلوط به هم بچسبد. مخلوط پوسته را به طور مساوی بین شیشه ها تقسیم کرده و کنار بگذارید.

 2. با غذاساز یا مخلوط کن پاک کنید و آووکادو ، آب لیمو ، عسل ، روغن نارگیل و نمک را اضافه کنید و مخلوط کنید تا یکدست و کرمی شود.

 3. مخلوط پرکن را روی پوسته قرار دهید و شیشه ها را در یخچال قرار دهید تا حداقل 1 ساعت خنک شوند. وقتی برای خوردن آماده شدید ، خامه نارگیل بالا (اختیاری) را اضافه کنید و با برش های آهک و پوست آن را تزئین کنید.دیدگاهتان را بنویسید