رژیم لاغری سریع

پایان دادن به فروش منتول جان انسان ها را نجات می دهد – سرمایه نفس بکش


۲۹ آوریل ۲۰۲۱

اقدام برای توقف فروش سیگارهای با طعم منتول برای سلامت عمومی، به ویژه سلامت میلیون‌ها سیاه‌پوست آمریکایی مفید است.

واشنگتن دی سی – Breathe DC تصمیم امروز سازمان غذا و داروی ایالات متحده برای پایان دادن به فروش سیگارهای با طعم منتول را تحسین می کند.

برای بیش از شش دهه، Big Tobacco به طور انتخابی سیگارهای با طعم منتول را برای جوامع سیاه پوست به بازار عرضه کرده است که اثرات مخربی برجای گذاشته است. سیگار کشیدن سالانه ۴۵۰۰۰ سیاهپوست آمریکایی را می کشد. سرطان ریه بیش از هر نوع سرطان دیگری سیاه پوستان آمریکایی را می کشد.

رولاندو اندرون، رئیس Breathe DC گفت: «ضروری است که ما به فروش محصولات منتول پایان دهیم تا بیش از نیم قرن هدف گذاری مستمر Big Tobacco برای ترویج منتول در جوامع آفریقایی آمریکایی را معکوس کنیم. میلیون ها مرگ قابل پیشگیری و بیماری های ناتوان کننده با محصولات منتول مرتبط هستند.

تصمیم جسورانه سازمان غذا و دارو به تضمین سلامت بهتر مردم در جوامع محلی ما و در سراسر کشور کمک خواهد کرد. علاوه بر این، تصمیم دولت فدرال به رسمیت می شناسد که همه زندگی سیاه پوستان باید نفس بکشد.

Breathe DC تنها سازمان غیرانتفاعی محلی در منطقه شهری است که منحصراً به هوای پاک و تنفس سالم اختصاص دارد. این سازمان فعالانه از قوانین و سیاست های قوی تر برای محافظت از هوای سالم و محافظت از ریه ها در برابر دود، آلودگی هوا و آلرژن ها دفاع می کند. برنامه‌های بهداشت عمومی Breathe DC به بزرگسالان و جوانان مبتلا به بیماری‌های ریوی مانند آسم این امکان را می‌دهد تا زندگی کامل‌تر و فعال‌تری داشته باشند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر