پادکست قسمت 167: التهاب ، چاقی و سیاست غذایی


آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا اکثر رژیم ها جواب نمی دهند؟ متیو لانسدا ، دانشمند ، متخصص تغذیه و مربی بهداشت وقتی به همه برنامه ها می پیوندد که در مورد همه چیز مرتبط با غذا و تأثیر آنها بر سلامت ما صحبت می کنیم.

همه اطلاعات و پیوندهای این قسمت را می توانید در آدرس زیر بیابید https://holisticwellness.ca/episode167به

برای گوش دادن در iTunes ، Stitcher یا Spotify اینجا را کلیک کنید:

iTunes – اینجا را کلیک کنید
Stitcher – اینجا را کلیک کنید
Spotify – اینجا را کلیک کنید

مطمئن شوید که در این پادکست در iTunes مشترک شوید و برای ما امتیاز و بررسی بگذارید!

موضوعات مورد بحث در این قسمت:

 • تاریخچه سیستم غذایی ما و اینکه چرا میزان چاقی و بیماری ها بسیار زیاد است
 • تاثیر غذاهای فرآوری شده بر سلامت ما
 • التهاب
 • رژیم غذایی مطلوب
 • چرا ترفندها کمکی نمی کند
 • روزه داری دوره ای
 • روزه گرفتن بر روی آب
 • کاهش مداوم وزن

غذاهای آماده اصلی:

 • ما در دنیایی زندگی می کنیم که بازاریابی جنسی زیادی وجود دارد ، جایی که همه احساس می کنند کافی نیستند ، و بسیاری از مردم دچار آسیب های دوران کودکی می شوند که باعث می شود مطمئن شوند آنها کافی نیستند و شایسته عشق نیستند و از قند و کربوهیدرات به عنوان یک منبع استفاده می کنند. مکانیسم مقابله..
 • بسته به میراث و پیشینه ژنتیکی شما ، تمایل دارید که از برخی غذاها یا غذاهایی که به خوبی در بدن شما استفاده می شوند ، خوشتان بیاید یا دوست نداشته باشید.
 • در 100 سال گذشته ما یک جهش بزرگ در تکامل اجتماعی داشته ایم – در نحوه مصرف غذا ، انواع غذاهایی که می خوریم ، و نحوه یافتن چیزهای خوشایند – که مراکز دوپامین را در مغز خود به شیوه ای که فکر می کنیم کنترل می کنیم ، تسخیر کرده ایم. ، اما در واقع همه ما معتاد هستیم زیرا با آن تکامل نیافته ایم تا بتوانیم این واکنش را تنظیم کنیم.
 • التهاب سیگنال بدن به سیستم ایمنی بدن است که چیزی اشتباه است. با این حال ، در بسیاری از موقعیت هایی که مشاهده می کنیم ، التهاب منجر به بیماری می شود.
 • ترکیب روانی رژیم غذایی رژیم غذایی با “قرص برای بیماران” طب غربی این ایده را ایجاد می کند که زیست شناسی انسان مانند یک چراغ روشن است – شما می توانید روی سوئیچ کلیک کنید و اکنون شما یک فرد سالم هستید و فقط می توانید قرص را مصرف کنید به متاسفانه، این مورد نیست.

مراحل عمل:

 • برای یافتن رژیم غذایی مناسب شما ، سوالات زیر را در نظر بگیرید:
 • آیا اهل خوردن احساسات هستید یا معتاد به قند؟
 • آیا چربی اضافی دارید که می خواهید از بین ببرید یا فقط می خواهید سالم تر باشید؟
 • جرف: فقط غذای واقعی بخور. و سپس سعی کنید بفهمید “این غذا چگونه بر هورمون های من تأثیر می گذارد؟”

متی گفت:

تقریباً همه ، برای اکثر مردم ، به سوء تغذیه برمی گردند. مشکلات روده ، مه مغزی ، نحوه پاسخگویی به استرس ، آنچه ما هر روز انجام می دهیم سیستم را تغذیه می کند. ”

“قدرت اراده رو به اتمام است. احترام به خود وقتی او را کتک می زنید این کار را نمی کند. “

ممنون که گوش دادید!

اطلاعیه های مهم:

در آموزش 5 روزه من از نسل سرب افسانه ای از 13 تا 17 سپتامبر در گروه روزانه FB Holistic Business Collective من در ساعت 11 صبح EST به من بپیوندید. این پیوند برای پیوستن به گروه FB است – https://www.facebook.com/groups/224019615331249/به

برنامه جدید ما ، برنامه تنظیم مجدد آدرنال را به مدت 28 روز بررسی کنید. اگر احساس خستگی می کنید ، مضطرب هستید ، وزن اضافه می کنید ، نمی توانید بخوابید و احساس می کنید که نیاز به تنظیم مجدد دارید ، این برنامه عالی است! غدد فوق کلیوی ما در مورد بازگرداندن سلامت هورمونی مورد توجه هستند. به همین دلیل است که ما در این برنامه یک رژیم غذایی مغذی ، برنامه ورزشی ، تمرینات تنفسی و موارد دیگر قرار داده ایم تا به شما کمک کنیم تا حد ممکن احساس خوبی داشته باشید! در این پیوند به برنامه تنظیم مجدد آدرنال بپیوندید – https://bit.ly/28dayadrenalresetبه

در خبرنامه ما مشترک شوید در holisticwellness.ca/ خبرنامه و در اینستاگرام با من تماس بگیرید ، holisticwellnessfoodieبه اگر می خواهید چیزی را برای من گسترش دهید ، به من اطلاع دهید. همچنین اگر در هر پلتفرمی پادکست که به ما گوش می دهید ، رتبه بندی یا بازبینی کنید ، به این معنی است.

پیوندهایی به مواردی که در نمایش در مورد آنها صحبت می کنم:

https://canprev.ca/products/vitaminc1000-liposomal

همچنین ، Omega Twists NEW آنها طعم خوبی دارد. اینجا در مورد آنها بیشتر بیاموزید – https://canprev.ca/products/omega-twistبه

کجا می توانید Mattie Lansdown را پیدا کنید:

اینستاگرام متی (mattylansdown)

فیس بوک متیو

سایت متیو

کجا می توانی مرا پیدا کنی:

اینستاگرام سامانتا

فیس بوک سامانتا

سایت سامانتا

توییتر سامانتا

پادکست انجمن خصوصی هورمون های سالم برای زنان

چگونه می توانید با من کار کنید:

سقوط کرد!

در Pinterest به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید