وزیر اطلاعات: مهمترین دستاورد سفر رئیس جمهور به استانداری ها افزایش امید در بین مردم است.


وزیر اطلاعات: مهمترین دستاورد سفر رئیس جمهور به استانداری ها افزایش امید در بین مردم است.

وزیر اطلاعات گفت: سفرهای دولت منطقه باعث افزایش رضایت و امید در بین مردم شد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات امروز در جلسه شورای امنیت در خراسان رضوی افزود: افزایش امید در مردم یکی از مهمترین دستاوردهای سفر رئیس جمهور و رئیس جمهور است. اعضای هیئت دولت به ولایات».
وی با تاکید بر اینکه تامین معیشت و بهبود وضعیت اقتصادی مردم از اولویت های اصلی دولت است، تصریح کرد: مسئولان منطقه برای اجرای مصوبات سفر تلاش مضاعفی داشته باشند.
وزیر اطلاعات در ادامه با بیان اینکه اقدامات دولت در مقابله با کرونا باعث شد تا گام بزرگی در راستای سلامت مردم برداشته شود، شرایط توزیع عادلانه تسهیلات به مردم را یکی دیگر از اقدامات مهم در این زمینه عنوان کرد. برای بهبود معیشت مردم
وزیر اطلاعات ، در بخش دیگری از سخنان خود ، هم افزایی ، هماهنگی و همکاری مناسب و جامع بین ارتش ، اجرای قانون ، قوه قضاییه و اطلاعاتی کشور را به عنوان یکی دیگر از دستاوردهای دولت انقلابی و مردمی در نظر گرفت و اضافه کرد: امروز امنیت پایدار ما در سراسر ایران اسلامی نتیجه می دهد و این هم افزایی و همراهی مردم است.
حجت الاسلام والمسلمین خطیب ادامه داد: امروز افزایش تعاملات و همکاری بین نهادها منجر به شکست اقدامات رژیم صهیونیستی و عوامل آن در عرصه های مختلف شده است.
وی در این دیدار گفت: برقراری روابط و ایجاد تعامل با همسایگان در منطقه توانست بر شرایط محاصره، فشارهای منطقه ای و استکبار غلبه کند و همچنین شاهد رفع تنش و روابط مسالمت آمیز با کشورهای همسایه باشیم.
در این جلسه استاندار و جمعی از مسئولان نظارتی و امنیتی گزارشی از آخرین فعالیت خود ارائه کردند.

انتهای پیام