وزنه برداری برابهام و عجیب ۲ را به مسابقات جهانی جوانان اعزام کنیدفدراسیون وزنه برداری دو وزنه بردار دختر و پسر را به مسابقات جهانی نوجوانان اعزام می کند اما مشخص نیست این تصمیم چه استراتژی ای اتخاذ کرده است.

به گزارش اسنا، حضور وزنه برداران جوان در مسابقات جهانی جوانان یونان بسیار عجیب است. در ابتدا برنامه ای برای برپایی اردوها وجود نداشت و سعید علی حسینی سرمربی تیم تصمیم گرفت خودش اردوی تیم را برپا کند. پس از آن شاهد تعطیلی اردوها بودیم تا اینکه اردوی دیگری در رشت برپا شد، سپس وزنه برداران در اسفند ۱۳۹۲ به خانه اعزام شدند.

البته از همان ابتدا وزنه برداران جوان نیز نگران اعزام نشدن آنها بودند چرا که برای اخذ ویزا روال خاصی در نظر گرفته نشد که به واقعیت پیوست.

پس از انتقاد از غیبت ایران، ناگهان گزارش شد که فدراسیون از دو وزنه بردار علیرضا یوسفی و یکتا جمالی به همراه مربیان خود خواسته است که حدود ۲۰ روز مانده به شروع مسابقات به تهران بیایند و برای اعزام به تهران تاریخ تعیین کنند. . قهرمان جهان.

در این بین سوالی که مطرح می شود این است که آیا فدراسیون از قبل برنامه و استراتژی برای حضور در این مسابقات دارد یا خیر؟ اگر برنامه ای برای اعزام بود، چرا اردوهای منظم برگزار نشد و وزنه برداران در نهایت به خانه فرستاده نشدند و اگر اعزامی نبود، چرا ناگهان تصمیم گرفت فقط وزنه برداران را بفرستد و بقیه افراد را به امید مسابقه اعزام کند؟ چه اتفاقی افتاد که آنها ورزش کردند؟

نکته اینجاست که اگر فدراسیون به دنبال اسپرد خوب است باید نگران وضعیت فعلی حمایت بود چرا که وقتی فقط دو وزنه بردار انتخاب شدند کل سرمایه وزنه برداری جوانان ایرانی که شانس داشتند فقط یک مدال کسب کردند؟ یا در بخش دختران، هر بار که اعلام می شود، خبرهای خوبی از رده نوجوانان و جوانان می شنوید، پس چرا اکنون که زمان رفتن به مسابقات قهرمانی جوانان جهان است، تنها یک نفر انتخاب شده است؟

مهمتر اینکه آیا سرمربی تیم نقشی در تعیین تعداد نفرات اعزامی داشت یا اینکه رکوردی برای تعیین وضعیت استاندارد وزنه برداری و اینکه چه کسانی شانس مدال آوری دارند یا خیر ثبت شد؟

این گسترش رمز و راز زیادی دارد و البته باید خوشحال باشید که یوسف و جمالی به مسابقات می روند، اما هستند وزنه برداران جوان دیگری که شانس حضور در این مسابقات را از دست دادند و این تصمیم فدراسیون ممکن است باعث ناامیدی و پایان شود. قهرمانی ورزش ها.

ایران یکی از قدرت‌های پاورلیفتینگ در جهان است و برای ادامه ادعای آن، همه اقشار آن از نوجوانان و جوانان تا بزرگسالان باید با هدف و استراتژی به جلو بروند و این تصمیم‌های عجیب و غریب می‌تواند به ضرر اقشار مردم باشد. . وقتی کلاس پایه ضعیف باشد، در آینده تیم اول آسیب خواهند دید.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر