وزش باد شدید و گرد و خاک طی دو روز آینده در شرق و شمال شرق کشوربر اساس اعلام سازمان هواشناسی، روزهای شنبه و یکشنبه در شرق و شمال شرق کشور و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی پنج روز آینده، در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط هرمزگان، جنوب کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان رشد ابرهای همرفتی گاهی همراه است. با بارش های پراکنده، رعد و برق، باد شدید و گرد و غبار.

امروز در مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمالی و شنبه و یکشنبه در گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات استان های مازندران، سمنان و شرق تهران بارش پراکنده با احتمال رعد و برق و وزش باد شدید تا ساعاتی دیگر بارید.

همچنین روزهای شنبه و یکشنبه در شرق و شمال شرق کشور و فرمانداری های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی وزش باد شدید و گرد و خاک دور از انتظار نیست. دریای خزر طی دو روز آینده مواج و متلاطم خواهد بود.

در مورد تهران امروز (۱۷ مهرماه) هوا صاف همراه با مه و وزش باد صبحگاهی و فردا ۱۸ مهرماه هوا ابری و کمی غبارآلود همراه با افزایش ابر و وزش باد شدید در ساعات بعدازظهر پیش بینی می شود. .

بیشینه دمای هوای امروز و فردا در استان تهران ۳۴ درجه و کمینه آن ۲۰ درجه خواهد بود.

انتهای پیام