وزش باد شدید و افزایش گرد و خاک امروز / افزایش دمای هوا در تهرانبر اساس داده‌ها و نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی، هوای استان تهران نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

با توجه به دندان های مابر اساس داده‌ها و نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی، هوای استان تهران امروز (۸ فروردین) با عبور از رژیم بارشی، نیمه ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد، وزش باد شدید، رعد و برق و رعد و برق از بعدازظهر تا شب به‌ویژه در شمال کشور است. . شرق در مناطق مستعد با احتمال تگرگ و گاهی وزش باد بسیار شدید همراه با گرد و غبار زیاد و کاهش موقت دید به ویژه در نیمه جنوبی پیش بینی می شود.

کاهش نسبی دما از امروز تا صبح فردا (۲۸ تا ۲۹ فروردین) پیش بینی می شود. از اواخر وقت امروز به تدریج کاهش ابر و از دوشنبه تا چهارشنبه (۲۹ تا ۳۱ فروردین) آسمانی صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد و افزایش تدریجی دما پیش بینی می شود.

از چهارشنبه شب و تا پنجشنبه (اول اردیبهشت) با نفوذ زبانه از سامانه بارشی، آسمان نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و بارش پراکنده پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیشینه دمای ۲۴ درجه سانتیگراد به عنوان گرم ترین نقطه استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته گزارش شد.

آسمان تهران فردا (۲۹ فروردین) صاف تا کمی ابری و در اواسط روز وزش باد حداقل ۱۰ درجه سانتیگراد و حداکثر دمای هوا ۲۲ درجه سانتیگراد و در روز سه شنبه (۲۰ فروردین) پیش بینی می شود. کمی ابری باشد و حداقل ۱۰ و ۲۳ درجه سانتیگراد.

آخرین بارندگی در ۲۴ ساعت گذشته

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ایستگاه های فیروزکوه ۱۳.۸ میلی متر، فیروزکوه ۶.۴ میلی متر، آبعلی ۴.۱، دماوند ۳.۷، شمیرات اقدسیه، مهرآباد، چیتگر و لواسان ۰.۲ میلی متر ثبت کردند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر